на море

  • 2 207
  • 55
Здравейте, това ми е въпросчето кой месец предпочитате да заведете вашите дечица на море  Grinning ние имаме намерение да ходим през месец юли и то към средата та си мисля няма ли да е точно тогава най-голямата жега за бебе на море  Tired
Виж целия пост
# 1
юли
Виж целия пост
# 2
Всеки е подходящ за мен, стига да има човек възможност.
Виж целия пост
# 3
Септември   
Виж целия пост
# 4
Всеки месец е подходящ. Дори според мен по топлите по добре. С дете се ходи рано сутрин и в късния следобед, ако са много горещи дните. През останалото време също може, но повече под чадърче
Виж целия пост
# 5
Според мен всеки месец става ,стига да не се излага на слънце в горещите часове на деня.
Виж целия пост
# 6
юни, юли, август, няма значение стига да не стоите на плажа между 11 и 16 часа
Виж целия пост
# 7
Всеки месец е подходящ, стига да го пазите от силното слънце и да не ходите на плаж в най-голямата жега.
Виж целия пост
# 8
Винаги съм смятала,че най- хубавия месец за плаж е септември, ако не е дъждовен де  Sunglasses Не смятам, че юли и август са подходящи за почивка  за малки деца /до 5-6 г./. Обикновенно през тези месеци разхлажда след 17ч,а и по-късно , а сутрин ние си тръгваме най- късно към 10. Но си мисля, че ако бяхме на почивка как щях да я удържа и какво ще прави през целия ден newsm78, все пак повечето хора идват за седмица- две. За съжаление съм виждала много родители които казават какво пък толкова и деца стоящи по цял ден на плажа със всичките последствия от това  Sick
Виж целия пост
# 9
Няма значение, стига да не се седи на плажа в големите жеги.
Виж целия пост
# 10
И аз съм на мнение, че няма значение от месеца. Все пак е хубаво в горещините да не се ходи по плажа, а късно след обяд или рано сутринта. Peace
Виж целия пост
# 11
Тази година ще направим сефтето. Mr. Green Не съм се замисляла за подходящ месец, по-скоро за подходящо време от деня - рано сутрин или късно следобед. Peace
Виж целия пост
# 12
юни, юли, август, няма значение стига да не стоите на плажа между 11 и 16 часа

 Peaceи аз мисля така   Peace
Виж целия пост
# 13
Ние ще ходим през август.
Виж целия пост
# 14
Края на юни, началото на юли.
Виж целия пост
# 15
След средата на юли, когато водата е по-топла...и задължително в приемливите часове, под чадър, и слънцезащитен крем.
Лично аз предпочитам да ходим след 16.00, защото тогава слънцето започва да отслабва,.
Виж целия пост
# 16
Септември.
Виж целия пост
# 17
Ще ходим юни месец  Party
Виж целия пост
# 18
На мен ми беше интересно да прочета мненията ви. Мислех си за юли, но май греша.  newsm78
Виж целия пост
# 19
Аз самата, както и мъжът ми, предпочитаме да ходим на море от средата на юни до края на юли, а после и в началото на септември. Предпочитаме по-топло време, защото това означава и по-топла вода, в която децата може да киснат с часове. А край морето винаги е малко по-хладно, отколкото в който и да е град във вътрешността на страната ни.
През август не ходим, защото тогава водата е пълна с какво ли не - излизат медузи, водорасли, започват разни течения, които довличат и боклуци до брега. През август  по-често има бури, големи вълни.
Виж целия пост
# 20
Аз самата, както и мъжът ми, предпочитаме да ходим на море от средата на юни до края на юли, а после и в началото на септември. Предпочитаме по-топло време, защото това означава и по-топла вода, в която децата може да киснат с часове. А край морето винаги е малко по-хладно, отколкото в който и да е град във вътрешността на страната ни.
През август не ходим, защото тогава водата е пълна с какво ли не - излизат медузи, водорасли, започват разни течения, които довличат и боклуци до брега. През август  по-често има бури, големи вълни.
Съвпада с моето мнение. Peace
Виж целия пост
# 21
Когато имате възможност. Няма подходящ месец. Вярно е, че през май и септември не е така горещо, но все пак...По-важното е да ходите на плаж в часовете до 10,0 - 10,30 ч. и следобяд след 16,30 ч. През останалото време не е хубаво да го водите, защото е адска жега и само можете да навредите на толкова малко бебе.
Нашето семейство предпочитаме да ходим на море през август и началото на септември.
Виж целия пост
# 22
За мен септември е най-добър. Водата още е топла, а навън вече не е голяма жега. Но и другите месеци са ОК. Моето бебе изкара първото си лято на морето от 18. юни до 23. септември. Юни е страшно слънцето, юли - август е най-голямата навалица. Преди да родя ходехме на море в края на август, началото на септември, докъм 20-24 септември, най-хубаво е след 15. Mr. Green
Виж целия пост
# 23
Юни или септември .
Виж целия пост
# 24
Юни или септември . А през май водата е нечовешка ниска температура . Не ми се вярва някой от родителите изобщо да се изкъпе в морето , да не говорим за малко дате.
Виж целия пост
# 25
Аз да попитам за бременните дали важи същото като подходящи часове за плаж. А почивката вече сме планирали да е от 16.07 до 30.07м
Виж целия пост
# 26
Мисля,че юни или септември,защото няма да е огромната жега.
Виж целия пост
# 27
Гласувах за юни, понеже и аз ходя винаги тогава. Вярно, че водата е по-студена, но в басейнче лесно ще се стопли.
Виж целия пост
# 28
Края на юни началото на юли, но всичко си зависи от времето.
Виж целия пост
# 29
Мисля,че юни или септември,защото няма да е огромната жега.

Юни слънцето е най-силно и си е жега.

Аз да попитам за бременните дали важи същото като подходящи часове за плаж. А почивката вече сме планирали да е от 16.07 до 30.07м

Важи, да, избягвай големия пек. Всъщност, в зависимост как се чувстваш. Ако ти е некомфортно на слънце - скрий се.
Виж целия пост
# 30
Септември
Виж целия пост
# 31
Юни или септември.Ние ще ходим септември. Peace
Виж целия пост
# 32
Септември, защото е най-топла водата и ще може да цопне крачетата, пък и не е най-голямата жега и навалица
Виж целия пост
# 33
Аз си мисля, че най-хубаво е Юни или Септември (което не фигурира като опция).  Peace
Виж целия пост
# 34
Това ни е периода.
Аз може да съм откачена, но миналата година по-рано от 10ч не можехме да се класираме на плажа. Стоим по цял ден. Дребния си спеше под чадъра. Определено на плажа е по-хладно и приятно, от бриза жегата не се усеща, цопнеш се в морето. Носихме си храна, вода.
Няма сила, която да ме накара да ходя сутрин, да се прибирам (съответно миене и пр.) и после пак на плаж и пак същата процедура.
Виж целия пост
# 35
Всеки е подходящ за мен, стига да има човек възможност.
подкрепям
с подходящите слънцезащитни кремчета......................
Виж целия пост
# 36
Юни края. Peace
Правилото- сутрин до 11, след обяд след 5 си го спазваме по принцип, независимо в кой месец сме отишли.
Виж целия пост
# 37
бебка е на 3 месеца и мисля да я заведа ,но без да ходим на плажа и все пак малко ме е шубе newsm78
Виж целия пост
# 38
Ние ще ходим в края на август- началото на септември, за да не са най- големите жеги  Peace Макар че то лятото е еднакво топло навсякъде... Все едто дали ще се пържим в София или на морето, все пак предпочитам второто  Laughing
Виж целия пост
# 39
юни
Виж целия пост
# 40
Ние миналата година го водихме края на юли-началото на август и според мен по-голям проблем за този период е не голямата жега, а лудницата на плажа! Сами можете да решите кога да заведете детето на плаж и да избягвате най-големите горещини, но не можете да разгоните народа наоколо...а тогава са най-много!  Crazy Затова си мисля, че септември е добър месец за море с дете!
Виж целия пост
# 41
Когато и да се заведе бебето трябва да се спазват някой правила. Плажът да е най много до 11 часа на обяд и след обяд след 16 часа. Независимо кой месец ще се избере слънцето по обедните часове е повече вредно отколкото полезно. Лично мое мнение, е че през август е голяма навалица. Най добре е края на юни в началото на юли.
Виж целия пост
# 42
Тази година ще направим сефтето. Mr. Green Не съм се замисляла за подходящ месец, по-скоро за подходящо време от деня - рано сутрин или късно следобед. Peace

И ние така  Mr. Green Ще ходим юли месец.
Виж целия пост
# 43
Ние ходихме Юли и беше супер, за нас и за детето Peace
Виж целия пост
# 44
Всеки месец е подходящ Peace
Виж целия пост
# 45
Септември най добре, по- прохладно е , а морската вода е топла.
Виж целия пост
# 46
юни- мръсотията по плажовете и водата не е толкова голяма и слънцето все още не е много силно.
Но ако се спазват часовете преди 11 и след 16.30ч. +слънцезащитен крем може и цяло лято, ако плажът е чист/което почти не се среща / Rolling Eyes
Виж целия пост
# 47
Водили сме сина ми - юни (с бабата и дядото),  ние - края на август, началото на септември.
Смятам, че това е най - подходящото време, малко извън лудницата на сезона. Peace

П.С. Залагам все пак на м. юни. Не е толкова горещо (по правило) и морето е все още чисто. Peace
Виж целия пост
# 48
Гласувах за август.За тогава сме се и насочили-към края.
Виж целия пост
# 49
живеем на 15минути от морета ама още тази година не сме го водили.Мислех тругата седмица да отидем.
като знам какво суетене е направоооо  ooooh!
Виж целия пост
# 50
Месеца е без значение, важно е да се пазите от слънцето и жегите. Peace
Виж целия пост
# 51
Юни или септември.През другото време не ми пречи жегата,а това че всички българи се юрват точно юли-август да почиват и в моя роден град става един ужас  Tired
Виж целия пост
# 52
Миналата година ходихме юни на море.Тогава беше на 5 месеца и се прибирахме към 12ч. от плажа и след обед пак.Избягвахме силното слънце.Не е имало проблем. Peace
Виж целия пост
# 53
Лятото се измести...вече юни е достатъчно горещ за море, а септември е по-дъждовен и хладен от преди..
От 6-7 години ходим винаги от 20 юни до някой юли..според зависи, и винаги времето е било ок Peace При това на северното черноморие.
Виж целия пост
# 54
Мисля че към средата на август, когато слънцето вече не е толкова силно.
Виж целия пост
# 55
Ние мислим септември да отидем тъкмо бебка ще е на 5 месеца  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия