Мамита от гр. НОВИ ИСКЪР

  • 16 456
  • 93
Здравейте,

Скоро си купихме къща в Нови Искър и търся майчета от тук. Аз съм Ети, на 28 години и имам дъщеричка на 3 годинки, която тръггва от септември на детска градина в ОДЗ - то на Курило.

Надявам се да намеря приятелки и да си имаме наша тема, в която да обсъждаме новостите и проблемите на града.

Поздрави от мен.
Виж целия пост
# 1
Здравей, от Септемри и нашето семейство ще се мести в Нови Искър. Надявам се до тогава къщата ни да е готова за живеене.
Дъщеря ми е на 7, а синът ми на 4.
Коя е Курилската детска градина,в която ще ходите?
Ние ще сме в 57 Одз Детска стряха.
Виж целия пост
# 2
Здравей Алекс,
 и ние сме в 57
кук в Нови Искър му казват ОДз - то - ние сме тук от 20 тина дни и още разучавам. Иначе е страхотно - много ще ти хареса, хората са приветливи, спокойно е и го няма  стреса на София. А за децата е прекрасно - по - цист въздух, повечесвобода.

Ще се радвам да се запознаем септември.

Вие къде се местите в Курило или Кумарица?
Виж целия пост
# 3
О мамчета аз май съм за тук.Живея в Кумарица от 7 години имам давама сина Влади на 3 години и Виктор на 5 месеца.
Имайте предвид ,че ОДЗ-то е на много неудобно място и ако сте без коли зимата е някакъв кошмар с качването до горе.Влади беше там до края на юни а сега от септември е в 179 ЦДГ в Кумарица.което е точно на нашата улица.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Здравей Сребърна!

Радвам се, че групичката ни нараства.

Като гледам колко много мамита си пишат по другите градове, се надявам и ние да сформираме сериозен колектив след време и обсъждаме всички локални проблеми, събития и клюки.

Поздрави от мен,

Ети
Виж целия пост
# 5
Момичета и аз да се присъединя!
Синчето ми е Алекс на 3г и половина!

Детството ми премина в Курило, а от 4години съм омъжена в Кумарица - така и не свикнах в Софията!
Синът ми от 1септември е записан в 179ОДЗ - sreburna май ще сме в една група! Радвам се! Може да запознаем малчовците предварително!
 
Много се радвам, че има активност и от нашият район!

Виж целия пост
# 6
 Хоп-троп и аз да се паркирам в тази темичка  Mr. Green.Със sreburna се познаваме, но да се представя на останалите - живея на 6-7км. от Нови Искър (с. Владо Тричков), но с моя дребосък (5 месеца и половина) всеки ден се разхождаме в Курило .
Виж целия пост
# 7
А Видe мернах те аз един ден в Курило ама бяхме в колата и бързахме.Звънни като идваш да се видим.Влади вече е на градина и мога спокойно да излизам.
mama dai с теб може и да се знаем ако излизаш в Кумарица
Виж целия пост
# 8
леле  какво раздвижване в нашата темичка
много се радвам.

мамита, по поринцип, има ли място където се събирате с децата?

ние когато живеехме в София имаше такива, но сега предполагам, като всеки си има двор, може да си сиди в него и не е нужно да обикаля по разни градинки.

Радвам се, че се увелечаваме
Виж целия пост
# 9
мамита, по поринцип, има ли място където се събирате с децата?

 В Курило мамите се събират или в градинката с фонтана в центъра, или в едно кафе близо до гарата - кафето е със собствен двор, пясъчник, пързалка и катерушки.Много е подходящо за мами с проходили деца, защото децата си тичат и мамите си пият кафетата без опасност малчовците да изскочат на улицата.

 
А Видe мернах те аз един ден в Курило ама бяхме в колата и бързахме.Звънни като идваш да се видим.Влади вече е на градина и мога спокойно да излизам.
mama dai с теб може и да се знаем ако излизаш в Кумарица
Ще се обадя непременно, само ми кажи в колко излизате на разходка  Party.
Виж целия пост
# 10
Ехо, ние утре ще правим първо почистване след строително-ремонтни работи и за две седмици трябва да се пренесм окончателно. Ще направим и едно пробно спане. Ние сме повече хомо панелис и ще ние по-трудно.
Ето един прблем. Много често спират водата. Не можем без нея. Как е при вас?
Виж целия пост
# 11
Привет!

sreburna - може и да се знаем или поне да сме се засичали по улиците, но аз от пустата работа нямам много време за щъкане ... а колко беше хубаво като беше малък Алекс и обикаляхме на воля! Сега ходим често в Курило на градинката при фонтана и на пързалката в Кумарица под гарат! Аз всъщност съм Аги!

Александра - успешно първо спане и приятно почестване, макар че не винаги е леко но пък резултата е страхотен особено след ремонт! При нас имаше преди години пролем с водата - в момента нямаме!

Хубава събота и неделя! Ние сме в провинцията по младоженски  Heart Eyes

  bouquet
Виж целия пост
# 12
Здравейте,

Ние от време имаме проблем с водата, но е за малко - имаче и ние сме по рождение хомо панелис, но се свиква много бързо с хубавото, със свободата, със спокойствието.

Даже вчера докато се разхождахме си намерихме едно малко кученце на около 2 месеца и си го прибрахме, та така семейството се увеличи с още един член - голям купон е!

И ние сме в ремонтни дейности, тъй като нямахме търпение да се пренесем и сега отвънкопаят, но вътре е готово.

Целувки от мен
Виж целия пост
# 13
Здравейте, мога ли да се присъединя към вас. От 1 година живеем в Кумарица. Имам син на 4г и половина и сега чакаме второто ни детенце Grinning
Много се радвам, че има такава тема и я открих Wink
Виж целия пост
# 14
Каква темичка открих без да искам.
Мислех, че съм единствената от Нови Искър.
От две години живеем тук, но общо взето май никой не познавам.
Ще се радвам да има с кой да пия по кафе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия