препоръчайте ми фризьор

  • 3 351
  • 17
Здравейте, момичета!
Много искам да си накъдря косата с маркучета или както там се наричат, но не знам къде ще ме направят добре. Искам да е с хубави материали и най-вече фризьорката да е опитна, а не някоя , която ще ме направи като овца. Косата ми е чуплива и дълга, преди си беше естествено къдрава, но след всичките деца, които народих, вече не е същата. Та, моля да ми препоръчате къде да се накъдря. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
За фризьор- аз съм доволна от салон Кало в хотел Плиска и по специално от Теодор. Работят само с родуктите от професионалата серия на Лореал. Винаги си записвам час при него.
И малко офф- да попитам за косата. И моята беше естествено къдрава, а след раждането ужасно много се изправи. Sad Но си мислех, че след време ще се оправи. Дори подстригах дългата си до кръста коса с идеята, че ще се накъдри. Да , но този път не стана. Как беше при теб?
Виж целия пост
# 2
За фризьор- аз съм доволна от салон Кало в хотел Плиска и по специално от Теодор. Работят само с родуктите от професионалата серия на Лореал. Винаги си записвам час при него.
Аз ходя в Кало, но в салона на "Стоян Друмев", при Калин /той е собственик на салоните/.
Много съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна от салон Вера, и по-специално от Данчо, все при него си ходя от години. Няма случай в който да не съм се харесала .... както сешоари и подстригване, така и официални прически .... Невероятен е !!!!!!!!!
Виж целия пост
# 4
Иван Ганев за "Стилист Капанов" на "Хр. Ботев".
Виж целия пост
# 5
Грета от салона на Душкин на бул. "Витоша"
Виж целия пост
# 6
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите. Сега само остава да си избера къде да отида  Grinning
Мечо Пух, на мен след първото раждане косата ми се позапази къдрава, но започна да се изправя когато забременях с дъщеря ми и след като я родих си остана само чуплива. Сега след 3-тото ми детенце косата ми е съвсем леко чуплива, значи с всяко дете се изправя все повече  Rolling Eyes Аз , обаче , си се харесвам къдрава и затова търся къде да се накипря.
поздрави
Виж целия пост
# 8
Мечо Пух, на мен след първото раждане косата ми се позапази къдрава, но започна да се изправя когато забременях с дъщеря ми и след като я родих си остана само чуплива. Сега след 3-тото ми детенце косата ми е съвсем леко чуплива, значи с всяко дете се изправя все повече  Rolling Eyes Аз , обаче , си се харесвам къдрава и затова търся къде да се накипря.
поздрави
Мерси   bouquet
Явно ще трябва да се примиря и да се надявам, че поне Нели ще има хубава къдрава коса
Виж целия пост
# 9
Хубава идея да обменим опит за салоните, но казвайте и цените на подстригване, къдрене, изправяне, боядисване - кой каквото знае. Че и аз си търся свестен фризьор, ама и цената има значение.
Виж целия пост
# 10
но казвайте и цените на подстригване, къдрене, изправяне, боядисване - кой каквото знае.
За салон Кало:
подстригване+ изправяне: 20 лева
боядисване: 30 лева
Всичко с продуктите на Лореал
Виж целия пост
# 11
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.


Салонът му на ул.Миджур ли е?
Виж целия пост
# 12
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.


Салонът му на ул.Миджур ли е?

Не, на Елин връх на ъгъла до детската градина!
Виж целия пост
# 13
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за отговорите. Сега само остава да си избера къде да отида  Grinning
Мечо Пух, на мен след първото раждане косата ми се позапази къдрава, но започна да се изправя когато забременях с дъщеря ми и след като я родих си остана само чуплива. Сега след 3-тото ми детенце косата ми е съвсем леко чуплива, значи с всяко дете се изправя все повече  Rolling Eyes Аз , обаче , си се харесвам къдрава и затова търся къде да се накипря.
поздрави

Абе незнам какво не се харесваш с некъдрава коса,но на снимката,както виждам си с третото си дете,а не изглеждаш инкак зле!Даже напротив!Много си готина!

Явно не само с къдрава коса си красива Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия