Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 623
  • 100
Хайде изчислете си, колко кг трябва да свалите, за да сте идеални.
ИДЕАЛНОТО ТЯЛО ЗА ВАС

А аз трябвало да сваля цели 23 кг smile3511 smile3516 smile3516 smile3511

Виж целия пост
# 1
аз пък скромните 6 килограма, ама аз си го знам де. Само дето нищо не правя по въпроса  Whistling
Виж целия пост
# 2
Цели 11 (единайсе!!) кила!  smile3514 НЕ че не знам, ама и аз като Тея, нещо се офлянквам Blush Banghead и мързелувам и ....ай, няма да обяснявам, че трябва да си лягам вече.... smile3524
Виж целия пост
# 3
Аз 14 #Cussing out... и трябва малко да огранича яденето а то още повече ми се услажда #2gunfire Cry
Виж целия пост
# 4
Цели 11 (единайсе!!) кила!  smile3514 НЕ че не знам, ама и аз като Тея, нещо се офлянквам Blush Banghead и мързелувам и ....ай, няма да обяснявам, че трябва да си лягам вече.... smile3524

Същата история,от днес започвам. Laughing
Виж целия пост
# 5
А аз трябва да сваля 8.... Не съм сигурна, че мога!
Виж целия пост
# 6
Божкеееее, аз трябва да кача 4 кг.....да, ама с цената на нищо няма да го направя!
   Не им е в ред калкулатора  Joy
Виж целия пост
# 7
На мен ми пише,че трябва да кача 11кг.,ама това е абсурдно.Аз искам са сваля още 3-4кг
Виж целия пост
# 8
Трябвало да кача 8 кг Shocked Какво ти качване - аз искам да сваля още 2-3 ако може Flutter
Виж целия пост
# 9
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Виж целия пост
# 10
аз пък трябва да сваля 12кг ама как ще стане Shocked с това ядене за пуста кърма ,като си накърмя котето и изпитвам вълчи глад Crazy
Виж целия пост
# 11
Вие сте достигнали идеалното си тегло! Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Олееееееее ще ме кара да свалям цели 13 кила. Абе все бях пресмятала разни идеални тегла по различни калкулатори ама тоя направо ме разби. Аз че съм си дебела и трябва да сваля някой друг-ама 13......... Хайде майчета дето имате да качвате килограми не се хвалете толкова че на нас майките дето имат да свалят ни става много тежко..... baby_neutral
Виж целия пост
# 13
Луда работа ...да сваля 21 кг .Аз ще ичезна бе хора ... hahaha
Не че нямам за сваляне , ама чак толкова много ...
А си мислех , че ми остават още 8-9 кг. Crazy
Аз 49 кг. нямам даже спомен да съм била .
Виж целия пост
# 14
Скоро пак някой беше пускал подобен калкулатор, но разликата м/у двата е 4-5 кила. Ще вярвам на другия, че с него имам да свалям по-малко  Laughing
Виж целия пост
# 15
11 кг, ма аз ако сваля толкова ще стана безподобно грозилище - торба с хохали  Joy.
Виж целия пост
# 16
Според този кантар, трябва да сваля 17кг. А според мен  Mr. Green трябва да са повече.
Виж целия пост
# 17
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Виж целия пост
# 18
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Как го правите това с 4 ...и ....кг  #Crazy изглежда ми детско тегло ..... (е, вярно ,че незнам колко си висока а и останалите , които имат такова тегло....ама пак се втрещявам !)

   Според калкулатора 11кг трябва да сваля Whistling   , ама си го знам и работя по въпроса  Wink
Виж целия пост
# 19
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Как го правите това с 4 ...и ....кг  #Crazy изглежда ми детско тегло ..... (е, вярно ,че незнам колко си висока а и останалите , които имат такова тегло....ама пак се втрещявам !)

   Според калкулатора 11кг трябва да сваля Whistling   , ама си го знам и работя по въпроса  Wink
Адаш, не се втрещявай, бе, аз нямам 160 см Grinning Пък и доста отслабнах след раждането.
Виж целия пост
# 20
11 кг, ма аз ако сваля толкова ще стана безподобно грозилище - торба с хохали  Joy.
Mr. GreenИ аз така мисля,само,че при мен има да се свалят 5 кг .....абе тоя кантар не е читав определено,че аз требе да заприличам на скелет,аааааааааааа Sick
Виж целия пост
# 21
И аз съм имала да свалям 19 кг, а според мен 14-15 са добре!
Обаче пробвах и калкулатора за BMI и там определено има нещо гнило, защото пише, че в момента съм с идеалното тегло!  #Crazy
Виж целия пост
# 22
Трябвало да кача 5кг.  Shocked Как пък не  Whistling
Виж целия пост
# 23
хех
минус 24 кг трябва да съм
по тва

тц! тц!

 Crossing Arms
Виж целия пост
# 24
По този излиза, че трябва да заслабна само 2кг., но според мен са от порядъка на 4-6кг.
Виж целия пост
# 25
Цитат
Идеалното тегло за вас е:  53кг.

Вие сте достигнали идеалното си тегло.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 26
Не трябваше да го отварям този калкулатор. #Cussing outВ депресия съм-19 кг. отгоре! Sick
Виж целия пост
# 27
Идеалното тегло за вас е: 55кг.
За постигане на идеалните килограми трябва да качите 6 кг.


Да бееее, бях близо до тези килограми когато бях бременна. smile3532Сега съм 49 кг. и се чувствам перфектно! Party
Виж целия пост
# 28
трябвало да кача 3кг. а не, мерси, не искам.
Виж целия пост
# 29
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
Виж целия пост
# 30
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Виж целия пост
# 31
Lele maiko napravo izpadam v strashna depresia sled iz4isleniata se okaza 4e triabva da savlia tolkova mnogo 4e 4ak mi e neudobno da obiavia cifrata.Niakoi ima li ideia za efikasen na4in za svaliane.Az po vreme na bremennostta ka4ih samo 10 kg. kato si predstavite 4e bebeto mi se rodi po4ti 5 kg. se okazva 4e sam bila v absolutna norma.No s dobrite novini do tuk.Samo tri meseca po kasno az ve4e biah ka4ila nad 20 kg. i do den dneshen sam v ujas ot vanshniat si vid.Prosto ne znam za kakvo stava vapros. Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост
# 32
........Niakoi ima li ideia za efikasen na4in za svaliane.......

Заповядай в темата за НВД-то  Hug
Виж целия пост
# 33
Тоя калкулатор  #2gunfire, аз съм 47кг /163 см и трябвало да кача 4 кг за идеалното си тегло. Е, аз като бременна бях 53-55кг...та не мисля, че тогава изглеждах по "идеално" от сега
Виж целия пост
# 34
Идеалното тегло за вас е: 57кг.

Вие сте достигнали идеалното си тегло.

 newsm78 newsm78 newsm78
Много странно...аз тежа точно толкова #Crazy
Виж целия пост
# 35
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
  да ти имам проблема  Party Mr. Green
Виж целия пост
# 36
аз пъук не съм съгласна с предписаните ми кг. Щото имам доста едра и тежка кост ( питайте мъжа ми, като ми се отплесне ръката Mr. Green ) и ако стана 55 ще приличам на торба кокали. тези ако ги стигна от лентичката ще има да ми   Whistling ...... но нещо много улабих нещата напоследък Embarassed
Виж целия пост
# 37
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
  да ти имам проблема  Party Mr. Green

Абе чак проблем не ми е!Ама както по-пълничките не се харесват,така и аз не се харесвам много слаба и не толкова в тяло,колкото в лице и гърди. LaughingКато бях с 25 кила отгоре при бременностите ми бях много хубавка в личице Embarassed,а сега само нос и скули ooooh! Абе то угодия няма Wink
 
Виж целия пост
# 38
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.

Да бе да, дават те Crossing Arms. Я напиши моите мерки и тогава да видиш, дали ще ти даде идеално тегло. Crossing Arms
Виж целия пост
# 39
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Изпробвах аз... То вечер най ми се отваря гърлото Tired. Цял ден не ям и вечер се набухкам като попова лъжичка. Всеки ден се пробвам да не се въртя в кухнята вечер, ама да видим... от днес Outta Joint.

Аз съм съгласна с калкулатора. Когато бях 52 кг едно време, бях голям муц Crazy... един вид сладООООрана Whistling
Виж целия пост
# 40
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Изпробвах аз... То вечер най ми се отваря гърлото Tired. Цял ден не ум и вечер се набухкам като попова лъжичка. Всеки ден се пробвам да не се въртя в кухнята вечер, ама да видим... от днес Outta Joint.

I az taka,a nai-mnogo obicham da cheta za dieti i da iam pred compa.Sorry za latinicita,no ne mi raboti kredora. Embarassed
Виж целия пост
# 41
I az taka,a nai-mnogo obicham da cheta za dieti i da iam pred compa.
И на мен любимото ми четиво пред компютъра са диетите във форума, дъвчейки нещо Embarassed. Неистово искам да отслабна, а нямам воля, направо незнам какво да се правя Cry. Вдигнала съм ръце от себе си.
Виж целия пост
# 42
Достигнала съм идеалното тегло! LaughingСамоде то според мен имам да свалям поне 3 кила! Mr. Green
Виж целия пост
# 43
По този излиза, че трябва да заслабна само 2кг., но според мен са от порядъка на 4-6кг.
Абсолютно същата ситуация Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Е, значи преди да забременея съм била едно такова иделно тегло...Ако няма да пораствам, ще трябва пак да го стигам. Мерси за таблицата.
Виж целия пост
# 45
Цитат
Идеалното тегло за вас е:  48кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да качите 2 кг.

Да, ама аз пък така си се чувствам добре и отказвам да качвам каквито и да било килограми! Crossing Arms
Виж целия пост
# 46
Тва е абсурдно #Crazy Трябвало да сваля 12 кг, че аз нямам намерение да ставам подвижен скелет Sick Била съм 53 кг и изглеждах ужасно. Предпочитам да си запазя закръгленото дупе - достатъчни са ми да сваля 5-6 кг.
Виж целия пост
# 47
Идеалното тегло за вас е: 50кг.
Вие сте достигнали идеалното си тегло.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48
  На мен ми излязоха доста килограми да свалям/аз разбира се си го знам/, но ако стана 55 кг ще бъда ходещ скелет. В най-добрата си форма съм около 60 кг.
 
Виж целия пост
# 49
Вие трябва да свалите 7кг., вашето идеално тегло е 52кг.
В момнта съм на кг от преди да забременея, изглеждам добре, не съм слаба, но и никога през живота си не съм била такава. Кг. са много относително понятие, по важно е конструкциата на тялото, наличието на мазнини, тежеста на кокала и др.
Аз си се харесвам така и няма да слабея Naughty
Виж целия пост
# 50
Идеалното тегло за вас е:  52кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да качите 2 кг.

Колко по-лесно би ми било да ги кача тези 2, отколкото да смъкна толкова.
Виж целия пост
# 51
Ама на мен ми казва да кача 2 кила. Егати аз пък искам още да сваля, но дори и да не случи нищо и така не е зле, само да се постегна малко, че пак съм се отпуснала Embarassed
Виж целия пост
# 52
Абе момичета този калкулатор верно ли казва? Cry Cry Cry
Направо ме е срам да кажа колко килограма ми пишеше че трябва да сваля.
Ню Ти направо си фиданка пред мен.
Че трябва да сваля и имам нужда да така е,ама чак толкова много килограми ми аз ще стана скелет направо.
Виж целия пост
# 53
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Не е така - трябва да сваля 4... а съм била и минус два и как ми се изострят чертите... То само един клюн от мен ще остане  Laughing.
Виж целия пост
# 54
хех
минус 24 кг трябва да съм
по тва

тц! тц!

 Crossing Arms
И на мен същото ми предписа:
За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 24 кг.
Embarassed Cry Cry
И въпреки че си го знам...и въпреки че искам още 5кг +тези 24 да отслабна Crossing Arms...така като го видях черно на бяло и съм в шок Shocked #Crazy Naughty

Не трябваше да го отварям този калкулатор. #Cussing outВ депресия съм-19 кг. отгоре! Sick
Бубе,споко Stop...има много по-зле от теб Heart Eyes

Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Аааааа,не NaughtyНа мен не дава така...не го обичам този калкулатор Thinking Mr. Green

Абе момичета този калкулатор верно ли казва? Cry Cry Cry
Направо ме е срам да кажа колко килограма ми пишеше че трябва да сваля.
newsm18Много сме newsm80силни сме newsm80
Виж целия пост
# 55
Опитайте и според индекса на телесното тегло, при който се отбелязва и възрастта. Simple Smile


Моля въведете своята информация:

 
Пол:  Изберете пол Мъж Жена 
Възраст:   (г.)
Тегло:   (кг.)
Височина:  (см.)
Виж целия пост
# 56
 МНоого лошо- 14 килца да сваля. Абсурд не мога! А пък мъжа- 20 !
Виж целия пост
# 57
Опитайте и според индекса на телесното тегло, при който се отбелязва и възрастта. Simple Smile

 Ами според него ми излиза това

 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.  
 
 Ей това е ! И на кое да вярвам  newsm78  Нямам нищо против да стана 61 де .... Mr. Green
Виж целия пост
# 58
Ню Ти направо си фиданка пред мен.
Хм Thinking, да се каже, че съм фиданка, звучи направо смехотворно ooooh!.
Казано честно, аз като се гледам така, не се имам за много дебела. Ама мярна ли се на снимка и откачам... Shocked - това аз ли съм? И като щрауса, си крия главата... от фотоапарати.
Но си е факт, че преди да забременея, бях 55 кг някъде, а сега съм 73. А на ръст не съм качила Mr. Green. Калкулаторът е верен - трябва да се свалят тези сланини.
Виж целия пост
# 59
Трябвало  да съм 54 кила , аз съм била 54  в 3 клас бе , хора ! hahaha хаха   Мисията невъзможна  Mr. Green
Виж целия пост
# 60
Трябва да сваля 1 кило Party.......
Виж целия пост
# 61
Трябвало да кача 3 кг....Да бе да... Laughing
Виж целия пост
# 62
Трябва д сваля 6кг SickЛоша работа не ми се гладува, ама никак ooooh!
Виж целия пост
# 63
2 КИЛОГРАМА МЕ ДЕЛЯТ ОТ ИДЕАЛНОТО ТЕГЛО! УРААААААААААААА dance dance dance newsm55 newsm55 nuts nuts moresmile
Виж целия пост
# 64
Аз трябва да кача три килограма, за да достигна идеалното си тегло ( ще ги качвам, няма къде да ходя  Rolling Eyes).
Виж целия пост
# 65
Да бе- трябва да съм 43кг. Не си спомням кога съм била толкова. То 4е трябва да свалям , трябва ама 4ак пък да се стопявам.
Виж целия пост
# 66
абсолютно точно. Идеалното тегло за мен е 52 сега съм 62. Точно 10кг трябва да сваля
Виж целия пост
# 67
Aми аз съм си го написала...
Виж целия пост
# 68
Трябвало да кача 2 кила, но аз искам да сваля 4.  Grinning
Виж целия пост
# 69
А на мен ми показва, че трябва да кача 7 кила. Как пък не!!! Има грешка някаква...
Виж целия пост
# 70
Тези програмки изчисляват медицински здравословното тегло, а не естетическото или манекенските стандарти.
Затова дава разлика от очакванията ни, няма грешка!
Виж целия пост
# 71
хм, аз съм 1,53 и тежа 47 кг, а трабвало да сваля още 5. Ми аз 42 кг съм била на 11 години и представете си да стана 42 кг въпреки всичко, нали всички телеса ще ми увиснат да не говорим за кожата на лицето. Според мент рябва да се взима предвид и възрастта. Една позната (много добре изглежда за възрастта си) си има теория - всяка година с кило отгоре за намаляване на бръчките  newsm78
Виж целия пост
# 72
Сори, ама на 154 см трябва да съм 42 кг - че той мъж ми ще убие с камъни тези, които са го създали този калкулатоооор, а аз направо живи ще ги изям!  Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 73
Трябвало да кача 2 кила, но аз искам да сваля 4.  Grinning
Същото  newsm78
Виж целия пост
# 74
Лошо, в момента съм на килата, на които трябвало да е мъж ми. Имам да свалям ЦЕЛИ 19 кила.

Някой ден, сигурно newsm78
Виж целия пост
# 75
Свалих килцата който бях качила по време на бремеността.Пак съм 52, но си имах фитнесче!
Виж целия пост
# 76
Според тая тазблица имам да свалям 8 кг, но аз съм си поставила скромната цел да сваля само още 3, максимум 5...
Виж целия пост
# 77
Aз имам да свалям 6 кг...
Виж целия пост
# 78
Цитат

Абе чак проблем не ми е!Ама както по-пълничките не се харесват,така и аз не се харесвам много слаба и не толкова в тяло,колкото в лице и гърди. LaughingКато бях с 25 кила отгоре при бременностите ми бях много хубавка в личице Embarassed,а сега само нос и скули ooooh! Абе то угодия няма Wink
 

Цитат

Същата работа! Наистина има значение и възрастта! newsm12
Според калкулатора имам да свалям 8 кг (не е проблем, дотук свалих 12 и продължавам, ама фитнесче му е майката wavey), обаче ще стана 53 кг - толкова съм била до 30-годишна (т.е. преди двете деца). Да, ама като си гледам една снимка - супер крака!, ама физиономията - ужас Sick - череп с кожа. Така че гоня 56-57 кг, значи имам да сваля към 5-6 кг.   smile3506
Виж целия пост
# 79
Аз трябва да кача 2 кила Party
Виж целия пост
# 80
7 Кила за сваляне!!! Sick
Е, аз си мислех да смъкна още 3-4 и да стана като в ученическите години, но 7!!! Разби ми илюзиите този калкулатор  Confused
Виж целия пост
# 81
Ох този калкулатор ме тормози още когато бях 60кг. Тогава направо го ненавиждах. Ама си мисля че не е много вярен, защото ако стана 43кг вместо 47кг (колкото съм) няма да ми остане никакъв бъст, а без него не може Naughty. А и един единствен път съм била толкова, но бях много болна и определено плаших околните. Sick
Виж целия пост
# 82
Нормално ли е вчера бях 61 кг( с 4 по-малко от изписването), но снощи ядох една много солена луканка и днес съм с 2 кг плюс Sad изпих обаче поне 2 литра вода от тази луканка). Възможно ли е да съм задържала вода?
Виж целия пост
# 83
Нормално ли е вчера бях 61 кг( с 4 по-малко от изписването), но снощи ядох една много солена луканка и днес съм с 2 кг плюс Sad изпих обаче поне 2 литра вода от тази луканка). Възможно ли е да съм задържала вода?
Абсолютно!
Аз така веднъж се побърках покрай слабеенето си. Една вечер ядох много солена риба, пих естествено и вода. И на другата сутрин +1,5. Щях да се побъркам от яд!
След ден-два всичко си беше пак в норма.
Виж целия пост
# 84
дали да не взема един флурантрил?
Виж целия пост
# 85
Деяна, не се тъпчи с химия, пий повече вода, яж безсолно и ще се възстанови електролитния (това ли беше?) баланс на клетките. Кафето действа диуретично.
Спокойно, не си напълняла, само си задържала вода.
Виж целия пост
# 86
малеееееее оказва се че имам да свалям цели 27 kg!!!! #Crazy Ужасссссссссс!!! Аз за сега съм си поставила за цел само 20 кг дас валя и вече работя по въпроса, да видим колко време ще ми отнеме, ама за Нова година искам да съм си както трябва с кг.
Виж целия пост
# 87
дали да не взема един флурантрил?
Деянче, не взимай диуретици, знаеш ли как ще ти падне и без това ниското ти кръвно. Не може да си напълняла, просто си задържала вода, вЕрвай ми!
Днес не яж луканки и други подобни солени неща и утре всичко ще е по- розово!
Виж целия пост
# 88
7 Кила за сваляне!!! Sick
Е, аз си мислех да смъкна още 3-4 и да стана като в ученическите години, но 7!!! Разби ми илюзиите този калкулатор  Confused

Ох и аз като теб, 46кг няма да стана,не че не искам,ама....
Виж целия пост
# 89
Олееее, ужас 11кг, аз мислех само 7-8....ама 11 си е страшно.От няколко дена прилагам диетата с пектина-да видим какво ще стане след 2 месеца.
Някой пробвал ли е тази диетка?Аз изпробвах най-различни диети - нищооо, установих че глад в комбинация с малко гимнастика му е майката.Споделете моля, вие как се справяте?
Виж целия пост
# 90
Хайде изчислете си, колко кг трябва да свалите, за да сте идеални.
ИДЕАЛНОТО ТЯЛО ЗА ВАС

А аз трябвало да сваля цели 23 кг smile3511 smile3516 smile3516 smile3511


I az! Sick Sick
Виж целия пост
# 91
мисля че е в ред калкуратора,мисля че съм качила кг а тук излзиа че трябва да качвам, за мен по-добра мярка от сантиметъра няма
Виж целия пост
# 92
тоя калкулатор е дръж ми двете шапки! когато съм била най-слаба, без нищо да хапвам, съм била 53кг, а това нещо иска да съм 50 нормално?!?! имам доста мускули по себе си и като изключим дебелия задник не бих казала, че мога да сваля 6-7 кила, не е здравословно. изобщо, нещата са много индивидуални! споко момичета, няма нужда от крайности!
Виж целия пост
# 93
Въййййййййй аз пък 16 трябва да сваля. Много мъ е срам smile3505 newsm09. Аз си мислех, че само около 10  са ми излишни. Калкулаторът лъжеееееееееееееееееееееее smile3513
Виж целия пост
# 94
Въййййййййй аз пък 16 трябва да сваля. Много мъ е срам smile3505 newsm09. Аз си мислех, че само около 10  са ми излишни. Калкулаторът лъжеееееееееееееееееееееее smile3513

Лъже и още как. Crossing Arms

Идеалното тегло за вас е: 59кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 31 кг.

Направо се депресирах от това чудо.
Ми че аз от как се помня не съм била 59кг.И ако стана толкова ще вървя като сянка.

Виж целия пост
# 95
Трябвало да сваля 1кг. но  и на5-6 ще се зарадвам .Аз по принцип трудно качвам ,но още по-трудно свалям кг.  Въпроса е да се харесаме такива каквито сме , а не да си смачкваме самочувсвтието.
Виж целия пост
# 96
Прав си е калкулатора Embarassed
Трябва да сваля 8 кг  Embarassed до 57.
Виж целия пост
# 97
За 175 см - 61 кг идеално тегло, т.е. -3  Cry, аз мислех, че повече ми трябва да свалям, но и тези ме мъчат.
Майка ми какво да каже, възрастна жена 157 см, дето трябва да е 45 кила - тоя кантар направо я погреба, че тя ако стане толкова ще изчезне... newsm11
Виж целия пост
# 98
Нищо ново не ми казва Whistling.
Ама +26 трудно се свалят
Виж целия пост
# 99
Трябва да сваля 1 кг. Айде, тоя килограм да ми е кусура Mr. Green
Виж целия пост
# 100
А пробвахте ли Индексът за телесното тегло (ИТТ), който освен ръст и килограми, включва и показателя "възраст"? Той със сигурност не работи, защото показва, че съм била с идеалното си тегло! Тествах го с още 10 кг. отгоре - пак съм си идеална   Laughing
Калъкулаторчето за идеалного тегло е на друго мнение обаче - 12 кг. още трябва да сваля. Аз пък ще съм доволна да си върна килцата преди бременността (още 7 заветни килограма остават), за останалите 5 после ще му мисля. Ако ги постигна обаче, ще стана с манекенски размери  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия