Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 78-ма тема

  • 157 615
  • 742
# 330
от мен една супа със свинско месо и маринована граца



правите страхотни снимки момичета  newsm20, имам много да уча
Виж целия пост
# 331
Ауууууу Simple Smile ястието на Apr изглежда невероятно!! Аз някакси съм я пропуснала тази рецепта за свинско  Embarassed може ли да помоля да подскажите къде да я намеря, моля???

Благодаря предварително!!

Приятен следобед на всички Simple Smile

Благодаря!  Simple Smile Рецептата я има на 11-та стр. в тази тема, както и в авторската тема на Гуинет в Любими рецепти.

Apr,

Благодаря!!! Непременно ще се пробва!

И приятна вечер на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 332
При нас - Зелена салата

Пилешки воденички с ориз


Гуинет,пак интересно предложение.  bouquet
megansg,много вкусно при теб.  bouquet
kostilq,страхотен пай.  bouquet
пеп-4о,менюто ти е голямо изкушение.  bouquet
Всички в темичката сте чудесни!  bouquet


Виж целия пост
# 333
Меденки, по рецепта на Джема:
Виж целия пост
# 334
От мен за днешната ни вечеря - Лозови сарми и Питки от бирено тесто с пълнеж от сирене и босилек (по рецептата представена от Гуинет).

П.П. Гуинет, жива и здрава да си, че ни сподели и препоръча това тесто (рядко чета темите за "Машините за хляб" и щях да го пропусна със сигурност). Невероятно е тестото приготвено с бира!

 
Виж целия пост
# 335
delicate, много съблазнителни и салатката и воденичките! Heart Eyes Crazy   bouquet
Marieta, с тъмната глазура от Наталина ли си ги направила или само така ми изглеждат? И мен ме чакат меденки, много са красиви твоите! Peace   bouquet
rossonera, много апетитни сърмички, как хубаво си ги завила само! Crazy А биреното тесто наистина е вкусно, аз правя едни кифлички с такова, разкошни са! Peace  bouquet
Опити за коледни сладки - заснежени елхички. Grinning А защо и котки реших да правя, а не зайчета, и аз не знам. newsm78 Тестото е много вкусно! Heart Eyes Peace


Виж целия пост
# 336
Здравейте, невероятни майсторици в кухнята. Страхотни сте.
Леля Ог , направо се възхищавам всеки път на твоите торти - вълшебни са.
viara.an , много красиво подредени са твоите салатки и ястия
viv-miv, ох, какви вкусотийки си наготвила
а пирожките на labrex - мммммммммммммм
mama1+2 , много сладурски мъфини
berina , много вкусно изглежда този ислим кебап
нямам думи за ароматното руло на Гуинет
Benita , много красива торта
пеп-4o  всеки път се възхищавам на готварския ти талант
Apr , бих хапнала и аз една такава порция
delicate , даде ми идея  - довечера ще спретна и аз едни воденички с ориз
sonera, какви сърмички, какви питчици, ох
у нас: гнезда от кайма с пържени картофки и салатка


бутер банички със сирене


и бутер банички с кренвирш


бухти


туршийка


картофи с пушени гърди





Виж целия пост
# 337
Благодаря, че ви е харесала тортата ми   bouquet
saaa, ето рецептата за бързата торта - кръстих си я "Бяло и черно"
Крем:
200 гр течна сметана
200 гр течен шоколад
100 гр бита сметана

Това е - после отгоре украсих с бял и черен шоколад Simple Smile
Благодаря за рецептата със сигурност ще я пробвам!Само искам да попитам по подробно как го правиш креме разбиваш с миксер течната сметана ,шоколада и разбитат вече сметана/тя от кутия ли е или от пакетче/?! newsm78
  bouquet bouquet

Първо разбих течната сметана - оставих си 2-3 лъжици за украса.. После към нея добавих течния шоколад и продължих да ъркам с миксера. Накрая сложих и заквасената сметана /от кутийка/... ако нямаш сложи цедено кисело мляко. Всичко това с миксера. Това е Rolling Eyes
Виж целия пост
# 338
Много вкусно е както винаги!
Леля ог не мога да не изразя възхищението си от всичките неща, които правиш! Всички торти са много красиви, дори и тази последната, която не виждам какво не й харесваш! Покритието сама ли си го правиш  или е готово?
Лабрекс, много хубави сладки!
Apr, много интересно предложение!
naieli19, хубава супичка!
Marieta, меденки, много обичам!
Madla, доста си поготвила!
Аз показвам дип от авокадо с чесън, лимон и зехтин, една питка и пиле с ориз

Виж целия пост
# 339
Прекрасни сте. Аз напоследък рядко пиша тук, но постоянно гледам снимчици и много често ми се иска да похваля някого, но гледам да не спамя без снимки.
 Мадла, Лабракс - страхотни сте
rossonera обожавам лозови сърмички, а питките са направо чудни
delicate, naieli19, Апр, -  вкусно е у вас;
И още мноого хубави нещица видях, но не мога да изредя всички

Малко манджички и от мен.
Зелена салата с авокадо

Пилешки филета с кока кола

Пълнени чушки с ориз (постни)

Армеева чорбичка

Бързи банички на НЛО

И един есенен гювеч от предната седмица

Виж целия пост
# 340
Честито на всички победители,да си ползвате подаръците за много вкусни неща newsm51
Благодаря ви момичета за уважението  newsm51
Ани,Ангел,Нел,Апр,Цецето,Костиля,Берина,Най,Деликате,Росонера,
много вкусно и красиво е
Верабел чудесна питка
Пепи,Мадла,Женя  разнообразно,вкусно,апетитно,стилно
Леля Ог направила си поредната фантазия в лила
Лулу,Мариета,Лабрех ухае на Коледа santa2

За днес супа от свинско месо,салатка,с картофи,панираните филиики на Пепи/мързеливи чебуреки/много вкусно и крем карамел.











 
Виж целия пост
# 341
оооо, Меганс, ако знаеш как обичам супа с фиде  Crazy Crazy а у нас не искат  Cry Cry
Madla, не е талант, лудост е  Laughing Laughing  шегувам се. Налага се, за къща и половина е.  А твоите бухти са уникално еднакви  Peace
rossonera, много вкусно изглеждат тези сармички и питки   bouquet
Женя, дай едно рохко яйце  Laughing Laughing и аз варих, но моитеса твърди ooooh!
delicate, благодаря. От теб ако може воденички да си чопна малко  Wink
Лабрекс, и ти ли започна сладките  ooooh! май само аз не съм.
Вера, страхотна питка   bouquet
naieli19, не се притеснявай, тук не е фотографски, а готварски подфорум. Снимката ти е ясна, вижда се прекрасно какво има в чинията  Peace (и в бурканчето, може ли малко да ти позавидя  Embarassed)

Някой попита за шницелите  Blush май Arp беше - кайма (1кг) , 150мл бира и 2 настъргани  сурови картофа.  3-4 лъж. брашно и подправки на вкус. Това е.

Днешния отчет, надявам се поне два дни да не се отчитам тук  newsm78

Пенкейк по Петя



Бобец



руло Стефани (каймата е от дивеч, затова червенее, пък и в подправката ми има червен пипер



Печено свинско филе с пипери



Пиле с картофи яхния



и свински пържоли на грил тигана - класика

Виж целия пост
# 342
Добър вечер, момичета!
Днес има голямо разнообразие на менюта.  Peace
Лабрекс, само да споделя, че дъщеря ми изпадна в дива радост като видя твоите котета и поиска да правим само тях за Коледа. Моля те кажи формички ли използва или ги оформи сама - много са красиви!    bouquet
Апр, Росонера, много се радвам, че рецептите са ви допаднали - резултатите ви са чудесни!    bouquet  chef
Мадла, би ли споделила как докара тези съвършено еднакви на вид бухтички - страхотни са!
Пред произведенията на Леля Ог и лулу, както е известно, само съзерцание и възхищение !  chef
Женя 83, megansg, Деликейт, verabel, Цецето, пеп-40 - много, много, много е вкусно у вас! Peace

Качих рецептата на рулото в любими за всички, които попитаха!
а днес съм само с
пилешки филенца на грил                                                                                         мъфини с кафе, мед и стафиди



пеп-4o, поредното безмилостно меню! Simple Smile    bouquet


Виж целия пост
# 343
 eat eat eat

Тук пак е невероятно вкусно.Поздравления момичета.Аз пак изтървах края ама нещо задачките са ми в повече.
Готвих събота и неделя, а днес ще дояждаме.
Пълнени канелони, телешка мусака и таратор
               
Виж целия пост
# 344
Лабрекс, само да споделя, че дъщеря ми изпадна в дива радост като видя твоите котета и поиска да правим само тях за Коледа. Моля те кажи формички ли използва или ги оформи сама - много са красиви!    bouquet

Гуинет, за дъщеря ти е напълно разбираемо, ами аз що изпадам в такива детски състояния, като съм доста далечко от тая възраст........... пък и съм любител на кучета.  newsm78 Щом пипна тесто и ми се ще да навъртя котета, сигурно защото лесно се правят. Не са с формичка, просто се прави топче от тестото за глава, леко се сплесква, с пръсти се притискат от двете страни в горната част за ушенца. Прави се фитил, който се навива на охлюв и края му се извива като опашчица. Слага се до главата, по време на печенето се слепват някакси. За очи и муцунка слагам стафиди, мустаците с шоколад, а оцветяването - по желание. Аз ги правя бели, щото ми е най-лесно! Grinning И от тесто за кифлички съм ги правила, но с такова тесто, като на днешните сладки, без набухвател, като че ли най-добре стават. Мисля, че ще и е интересно на дъщеря ти да ги прави, като и покажеш само, нататък ще е тя. Peace  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия