За кърменето на чужди елементи

  • 1 085
  • 26
http://fishki.net/podborka3/23/picw_08.jpg

Пускам тази снимка по повод темите дали сте съгласни да кърмите чужди деца  Grinning
Виж целия пост
# 1
Е, утрепа ме просто Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 Joy  Joy  Joy
Готино!
Виж целия пост
# 3
Ооо, за такива гнусливи като мен снимкта е отврат Sick
Инак е ценна находка, ама няма повече да я отворя, че ще се гътна  SickMr. Green
Виж целия пост
# 4
Гадно!  Sick
Виж целия пост
# 5
На мен много ми хареса Laughing Ама тез цици надали са кърмачески - много са спретнати Wink
Виж целия пост
# 6
И аз не мисля, че става дума за кърмене - едва ли знае как да поеме зърното 'елементът'. Дали не е някаква нова източна форма за сексуална наслада?  newsm78
Виж целия пост
# 7
Ооо, за такива гнусливи като мен снимкта е отврат Sick
Инак е ценна находка, ама няма повече да я отворя, че ще се гътна  SickMr. Green

И аз съм от гнусливите и за мен снимката е отврат  nnnuu.Според мен въобще не става въпрос за кърмене.
Виж целия пост
# 8
Браво бе, браво... Свършиха се децата за кърмене, че и охлювите са нарамили вече... Хи-хи-хи-хи-хи...  smile3532 newsm62 smile3532 newsm62 smile3532
Виж целия пост
# 9
Гнуссссссссссссссссс  newsm11
Виж целия пост
# 10
Гадна работа!
Виж целия пост
# 11
Много гадно бре
Виж целия пост
# 12
Снимката е перфектна.
.
Посланието - без коментар.
Виж целия пост
# 13
Много е сладка, гърдите много приличат на моите, ако някой леко ги поддържа от страни... Laughing
Само да вметна, че съм силно НЕгнуслива и природолюбителка. Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Ау, че лигаво! Представям си какво е усещането да ти се изкатери от земята до циците. За такива сексуални удоволствия без мене. Naughty
Виж целия пост
# 15
 no
бла, е не!
Виж целия пост
# 16
Много е гнусно чак настръхнах Sick
Виж целия пост
# 17
Тая мацка да не би да се лекува за язва със живи охлюви и се подготвя психически за лапането?Голяма гнуссссссссс!
Виж целия пост
# 18
ъх! грясссс
макар, че тоя охльов изглежда бая чистичък, къпан е за снимката ... обикновено са доста по-....
Виж целия пост
# 19
Понеже виждам, че на повечето от вас им е станало неприятно от гледката, моля да бъда извинена.
Когато аз видях снимката ми стана много смешно и реших да споделя настроението си с вас, а и понеже ми се стори тематична т.е. в този форум често се говори за гърди сериозно, реших да внеса малко по-различен нюанс по темата.

Наистина съжалявам, още веднъж моля за извинение. Надявам се да усетите добрия тон  Simple Smile

Ако Бу или yosarian забележат темата, моля да я изтрият.
Виж целия пост
# 20
Стига бе, снимката си е майтапчийска, няма нищо обидно според мен. И както казах, не е свързана с кърменето.
Виж целия пост
# 21
Абе кой е казал, че е обидна?!  Rolling Eyes Гадничка е просто...  Sick
Виж целия пост
# 22
Ох, браво за снимката, супер е яка
Виж целия пост
# 23
ГнУс  Sick.
Виж целия пост
# 24
Аз не съм от гнусливите и снимката ми хареса, поне за това че е нещо, което не съм виждала досега Grinning
Виж целия пост
# 25
И на мен не ми прилича много на кърмаческа гърда тая newsm78, ама иначе снимката е оригинална-това трябва да й се признае Laughing
Виж целия пост
# 26
Абе, някои от вас са големи буквалистки  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия