настинка и кашлица при тримесечно бебе

  • 5 328
  • 6
Втрещена съм чесно да ви кажа.бебо от вчера е яко настинал.Запушено носле кашлица , а последно и преди 2 часа 38 градуса темпеатура.Слагах капки за нос,мисля да сложа и свещичка в дупето против температура, 4е то след 38 градуса се брои за температура при малките деца.Приемам всякакви съвети какво друго би могло да помогне.
Виж целия пост
# 1
заведи го на лекар, защото трябва да даваш нещо за кашлицата, за да не се смъкне в дробовете
Виж целия пост
# 2
Непременно трябва да го прегледа педиатър! Детето е доста малко за лечение без консултация със специалист!
Виж целия пост
# 3
Потърси си хомеопат. Това, че кашля ти показва, че има проблем. С капките за нос и свещичката в дупето не решаваш проблема, а само се самоуспокояваш, че си взела мерки. Съветът ми е: хомеопатия.
Виж целия пост
# 4
Потърси си хомеопат. Това, че кашля ти показва, че има проблем. С капките за нос и свещичката в дупето не решаваш проблема, а само се самоуспокояваш, че си взела мерки. Съветът ми е: хомеопатия.
Никакви хомеопати, никакви знахари. Детето е на 3 месеца и с настоящите симптоми се иска зрялост, отговорност, знания, а не алхимии.
Виж целия пост
# 5
Никакви хомеопати, никакви знахари. Детето е на 3 месеца и с настоящите симптоми се иска зрялост, отговорност, знания, а не алхимии.
Явно нямаш понятие от хомеопатия, щом я свързваш със знахарство и с алхимии. За първи път чувам, че хомеопатите били безотговорни. Не забравяй, че по-голямата част от тях са лекари по образование. Наистина ли смяташ, че единствен ти си отговорен?
Бебето ни се роди със стафилококова инфекция. Излекувахме го хомеопатично. На 10 месеца се разболя от пневмония. Излекувахме го с хомеопатия. Много добре знам какво препоръчвам и защо.
Съпругът ми е лекар-хомеопат. Мислиш ли, че той, който беше наясно, че имаше опасност гнойта да се разпространи в цялото малко тяло (от стафилококовата инфекция), дори да се стигне до сепсис тогава не взе отговорно решение? Или пък, когато взе решение за пневмонията? Ставаше въпрос за собственото му дете!
Често се сблъскваш с препоръки за хомеопатия (най-малкото четеш моите мнения). Така ли не се породи в теб малко любопитство какво е това? Или работиш на принципа - не го знам, така че го отричам?
Виж целия пост
# 6
Днес водих бебо на лекар оказа се, че е само лека настинка и нищо сериозно.Чесно казано не съм много запозната с хомеопатичното лечение, но ми събуди интереса и ще се позаинтерисувам.Човек не трябва да отрича нищо.Никога не знаеш какво може да ти помогне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия