Бебешка близнашка тема ХХ

  • 33 315
  • 753
Добре дошли на всички родители по две, по три, а защо не и повече!
Нека споделим прекрасните и трудните мигове в отглеждането на няколко деца едновременно!  








 Линкове към старите темички:

Бебешка близнашка тема І
Бебешка близнашка тема ІІ
Бебешка близнашка тема ІІІ
Бебешка близнашка тема ІV
Бебешка близнашка тема V
Бебешка близнашка тема VІ
Бебешка близнашка тема VІІ
Бебешка близнашка тема VІІІ
Бебешка близнашка тема ІХ
Бебешка близнашка тема Х
Бебешка близнашка тема ХІ
Бебешка близнашка тема ХІI
Бебешка близнашка тема ХІIІ
Бебешка близнашка тема ХІV
Бебешка близнашка тема XV
Бебешка близнашка тема XVІ
Бебешка близнашка тема XVІІ
Бебешка близнашка тема XVІIІ
Бебешка близнашка тема XІХ
Виж целия пост
# 1
..хайде.. Party
Виж целия пост
# 2
  tiptoe
Виж целия пост
# 3
 Heart Eyes

За дрешките на мен най-удобно ми беше с боди и отгоре с цяло гащеризонче
Виж целия пост
# 4
Цоп. Mr. Green
Да се похваля- зарязахме близнаците на баба им и с татко и малък батко се качихме на Боровец. Party
За спирането на нощното хранене не сме пример- девойката все още си търси млякото нощем, рядко и младежът. Crazy
Виж целия пост
# 5
Fata,  bouquet Hug
Виж целия пост
# 6
Браво Fata!
Аз се бях заиграла да пускам темата, ама аз време за писане нямам, та камо ли тема да правя  Joy Joy

А за дрешките, аз ги обличах с боди и ританки в началото. Отгоре понякога по-плътна жилетчица и на краката чорапки, но те си бяха все завити, пък и в къщи е топло, тане съм ги обличала много. И не съм се ръководила от това "винаги една дрешка повече от мен". По-скоро ги обличах колкото мен, а в повече им идваше именно завивката (едни плътни памучни пелени).  Peace
Виж целия пост
# 7
Привет момичета и да ни е честита новата тема  bouquet
Виж целия пост
# 8
Привет и от мен Simple Smile!
Ние след банята в 21,00ч ядем пак в 2,00 и после в 6,00.Търсят си още ядене и през нощта.После заспиват сладко, сладко.Дано се отучат по-скоро!
За обличането и на мен са ми най-удобни целите костюмчета.Не се набират нагоре и детето си е загащенко Simple SmileТия от две части рядко ги ползвам.
Виж целия пост
# 9
Запис  Peace

За вит.Д, най-добре питай педиатърката, тя като прочете състава предполагам ще й е ясно по-колко да даваш. Количеството освен от възрастта зависи и от сезона, от самото дете. На нас няколко пъти ни сменяха дозата, първо до 2 месеца не сме давали, после по 1 капка, след това го увеличи, пак го намалихме и последно давах само на 1я, на другия не.
Виж целия пост
# 10
фата, мерси за темата  Hug
Виж целия пост
# 11
Привет момичета,не пиша често,но ви чета редовно.Ние вече сме големи, тук повече са  бебешки темите,но ми е много интересно да си припомням какво е било Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Хайде и аз в новата тема Hug  bouquet
Виж целия пост
# 13
запис и от мен в новата тема  bouquet
Виж целия пост
# 14
Жабче пишеш, че си се върнала на работа. Почвам и аз да се замислям и незнам какво ще е и как ще се оправям с деца и къщна работа само вечер newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия