РУСЕнският сух фонтан - за къпалня няма да го дам!

  • 31 136
  • 731



Виж целия пост
# 1
Виж целия пост
# 2
Еййй и аз първа. Айде с новата тема да има по добри и интересни теми за обсъждане.
Виж целия пост
# 3
Записче.
Виж целия пост
# 4

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .
Виж целия пост
# 5

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .
Запис -и аз да те подразня Mr. Green bowuu
Виж целия пост
# 6
 Simple Smile Kak oцелявате в жегата   grinning039 
Виж целия пост
# 7
Ами на море, но днес е последният ни ден. Определено ще повторим
Виж целия пост
# 8

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .

И аз така, от мързел.
Виж целия пост
# 9
 Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Къде на море? Искам и аз!!! Направо завиждам  sun
Аз днес като добра домакиня изчистих, изпрах, двора отъргах ( така ли се казва), че и полях китките. И за още по-голямо удоволствие, от 15h съм на работа  Mr. Green
Айде слънчева и позитивна тема   bouquet
Виж целия пост
# 11
Чочии благодаря за темата.
Рамлим айде  пак се прояви-опасна работа си.
Виолет къде сте?
Виж целия пост
# 12

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .

И мен ме мързи  Mr. Green

Добре дошла на новата мама  Hug

Мерси за новата тема  Hug
Виж целия пост
# 13
Върнахме се вече:-) на Сл. Бряг бяхме за 3 дни, бяхме далеч от шумотевицата в южната част на курорта, останахме доволни, а и на време случихме.
Виж целия пост
# 14
Върнахме се вече:-) на Сл. Бряг бяхме за 3 дни, бяхме далеч от шумотевицата .....

Сподели цени моля , ако нямаш нещо против  Simple Smile , аз съм "обещал" Sad  вкъщи почивка само най-много на текето (криза  Cry) за това лято , но не се знае  Grinning .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия