Брекети- колко ви излязоха и къде ги поставяхте- част 2

  • 188 052
  • 774
# 765
Тази Димова не беше ли от прехвалените  newsm78

5 бона  Shocked
Виж целия пост
# 766
Мили другарчета, заповядайте в новата тема!
Виж целия пост
# 767
Д-р Сехер Йозгюр работи в гр. Пловдив. Миналата година сложихме вътрешни брекети на малката, коато тогава беше на 15г. Зъбите й се изправиха за 3-4 месеца, въпреки че ще носи брекетите още  година. Сега дъщеря ми има перфектна усмивка. Може и на изплащане. Докторката е страхотна; много сме доволни  Hug Hug
Виж целия пост
# 768
Alexal, ела да ме видиш, щом мислиш, че е невъзможно. С деймън и лингвалини съм...а, ти ако щеш вярвай  Party

desideskata, дразни ме тази  жена. Не помни какво говори, все се опитва да измъкне още пари... Лечението си върви, може би може и по-бързо и добре, ама нямам избор. Та това е, сложихме лингвални, защото единият преден зъб си изоставаше назад, и на мен ми писна, да ми говори, че бил по дълъг  Crazy Абе странен човек е тя, ама нямаше как да го знам, преди да се хвана на хорцето и.

И аз на същото хорце тропкам!
Виж целия пост
# 769
Здравейте, аз съм от Шумен и ще слагам брекети.Тук цената разби всички..800 лева,а прегледите са безплатни при доктор Катя Керанова. Искам да попитам през какъв период се слагат горни и долни брекети и по колко време му е нужно на ортодонта за да ги закрепи за зъбите. Grinning Simple Smile
Виж целия пост
# 770
Първо ще ти сложи горните брекети! След около 2-3 месеца се поставят и долните.
Време на поставяне не съм засичала, но да речем около 20 мин.
Цена от 800лв е за метални брекети.
Виж целия пост
# 771
A н и много благодаря за информацията! А тези брекети които са по 2000-3000 какви са ,защото аз не съм много запозната.
Виж целия пост
# 772
При Керанова най - скъпите са 1800лв - това са белите брекети. Има вариант да се сложат метални + бели брекети само на предните зъби - 1200лв. Освен ако не е увеличавала цените, но щом металните са все още 800лв, предполагам че и белите са с непроменена цена.
Виж целия пост
# 773
Уважаеми майки
Много важно е да се ходи при специалист ,  а не при общопрактикуващи стоматолози , който само искат да ти вземат парите .Имам приятелка , която при  лекуването на детето при един такъв доктор се оказа в ситуация, че трябва да се оперира детето.Така че внимавайте !
Търсете компетентни и разбиращи доктори , не всичко за съжаление е пари!
Виж целия пост
# 774
 Пишете тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686276.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия