Демоде ли е очната линия?

  • 1 859
  • 36
Използвате ли, и каква марка?
Не бях се разкрасявала много отдавна(с очна линия), и тая вечер изрових една стара - и резултата много ми хареса Flutter СЕга се чудя дали не е демоде вече, и все пак ми се иска да си купя нова, но не знам каква newsm78 А какво мислите за цветните?
Виж целия пост
# 1
демоде, не демоде на мен молив не ми тича толкова
да не говорим, че сама не мога да си го сложа
така, че карам с очната  Flutter
Виж целия пост
# 2
Какво те интересува дали е модерно, ако ти отива я слагай без да му мислиш.Не мога да ти предложа марка,защото не обичам да се гримирам много и не използвам очна линия
Виж целия пост
# 3
Аз харесвам очната линия и ако е сложена финно не виждам защо да е демоде. Демоде са "лястовичките" и много дебелата, но всеки носи, това което му отива и харесва.
Виж целия пост
# 4
Едва ли е демоде. Днес гледах Гуен Стефани в новия си клип е с очна линия Mr. Green
Ако ти отива и ти повдига самочувствието на жена и придава красива форма на очите ти - смело си слагай. Аз цветна никога не сьм ползвала.
Виж целия пост
# 5
Днес гледах Гуен Стефани в новия си клип е с очна линия Mr. Green

Тя на всичките си клипове е така, на нея всичко много и отива Simple Smile
А и щом на някой му отива нещо- какво значение има дали е модерно или не? Глупаво е човек да си избира дрехите и грима според модните тенденции, поне не да се вманиачава де...ако пък нещо модерно не ти стои добре- носиш ли го Naughty Така че -давай смело с очната линия Wink
Виж целия пост
# 6
Дори мадамата от рекламата на новата спирала на Лорел Volume Shocking е с очна линия!
Виж целия пост
# 7
Как ще е демоде Flutter,стига да е сложена добре.Ползвала съм розова,очите ми са сини,стои много ефектно.БРокатена,сива и синя -също съм слагала. Peace
Виж целия пост
# 8
Преди(като бях тинейджърка) много я ползвах. И цветни също - и да много ми отиват - но остава въпроса "каква марка"? newsm78 Тази която изрових тази вечер е на Голдън Роуз, и е отпреди 7-8 год(странно как не се е развалила), но се втвърдява и се "начупва" . Тя и преди така ставаше, за това питам за марка..

Не знам защо реших, че им е минала модата(не че се съобразявам де) но исках да знам просто Laughing
Виж целия пост
# 9
Аз също не мисля, че е демоде. Щом ти отива и се харесваш с нея, значи спокойно можеш да си слагаш.
Виж целия пост
# 10
Според мен очната линия в момента отново е на мода. Особено цветната. Загледай се в клиповете и клюкарските новини по телевизията и ще видиш много известни личности които са с очна линия. А пък и след като ти отива действой смело. Аз съм пробвала няколко пъти, но просто не се възприемам така и ме е много яд.
Виж целия пост
# 11
Не е демоде, но е различен начина по, който се е поставяла преди и сега. Сега се слага много финно, докато преди беше на мода дебелата очна линия.
Виж целия пост
# 12
Аз също не мисля,че е демоде стига да се харесваш с нея.Аз не слагам,но пък и не ходя кой знае къде Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Преди си слагах само очна линия, сега от време на време.Кво значение има дали е демоде, или не.Като ти харесва си слагаш, като не - не.
Виж целия пост
# 14
Аз харесвам очната линия и когато се налага да се гримирам, не пропускам да си сложа. Wink На мен много ми отива дебела, много добре подчертава сините ми очи Blush.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия