Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 157

  • 26 586
  • 746
# 255
Поправям се веднага Heart Eyes!

Танитка! Стевия!

Преброила съм ви, плувкини!

                                                 1. Ананаска
                                                       2. Синеочка
                                                          3. Танитка  
                                                             4. Ана-Хуанитка
Довечера пак ще ви броя Naughty!
 Hug Hug Hug

Тъй, да се вмъкна за психиката на дебеличките. Много може да се говори и случаи много познава историята. Мисля, че има разлика дали се бориш цял живот или изведнъж се е прецакало нещо като си възрастен и пак трябва да се бориш цял живот Peace. На много хора не е морето проблемът, може би на слабите като млади, но живеещи надалеч Thinking.

И въпреки това Grinning. Тук сме всички наистина, за да се подкрепяме и да си цапнем по някой ритник като се отдалечим от целта и мотивацията сдаде багажа!!!
Желая на всички успех и се радвам безкрайно, когато още една от нас е постигнала желаното и продължава в хармония със себе си нормалния си живот (с новата мъдрост) Heart Eyes!
Пък до другия път, когато пак ще се подкрепяме и ще си задържаме килцата или изчистваме грешките Wink!

Сабина, в тази връзка, браво на теб Hug!!!
Отдай се на заслужена почивка!
Виж целия пост
# 256
Днес съм много зле. Студено ми е, нервна съм и ще откача smile3511 smile3515 smile3516 smile3514 , че съм и на въглехидрати.
 закуска: 200мл сок от кайсии
 обяд:2 филий с лютеница, парче кайсиев пай,2 обикн. вафли
 вечеря: не знам още, но ще откача  Tired
Виж целия пост
# 257
ПРИВЕТ! Плувам си аз тук , но нещо хич не ми се пие ни вода , ни чай и ми е едно студенооо cold  sport027  Ще взема да пийна още един чаЙ, а как си мечтая за една сочна пържолкааа и една чашка червно вино , ох,  задавих се ,  Grinning   Joy
Виж целия пост
# 258
Нану  Hug за съжаление си много много права...а историята която си написала все едно съм я писала аз!
Виж целия пост
# 259
Здравейте, Фиданки!

Днес ми е въглехидратен
З: Ябълки +кафе
О: Ориз
В: Задушени картофи на микровълнова+ салата от домати

Лек и отслабващ ден! Heart Eyes
Виж целия пост
# 260


 Нану,благодаря за комплимента ти относно възрастта ми!Да,морето не е проблем наистина,но се оказва че е някакъв стимул в определено отношение за някои,което е добре!



    
Тази приказка за съжаление не е хубава,но за още по-голямо съжаление е показателна за подрастващото поколение,което се тъпче с всякакви боклуци,преяждат и после се получава хорманален дисбаланс .И после цял живот комплекси и ограничения.С това съгласна ли ?

      Не искам да накърня никой,просто реших да пиша и аз в тази тема.Никога досега не съм била в обществен форум.Откъде да знаех,че повечето започват от доста по-големи кг,и затова само споделям впечатленията си и мнението си по някои въпроси,които ме вълнуват.В крайна сметка всяка от нас гони целта сии както го писах по нагоре от сърце го пожелавам на всички!!!! Laughing Laughing Laughing



            

Виж целия пост
# 261
Dzak, взе ми думите направо...

Нану, за съжаление, комплексите, които са насадени от детството не могат да се избият цял живот и затова, каквато и да бъде дъщеричката ми един ден, няма да я подложа на това унижение и винаги, ще и втълпявам колко е прекрасна, точно каквато е! А ако тя иска да се промени, просто, ще я подкрепям и ще бъда до нея...Аз никога не получих тази подкрепа, но пък поне сега осъзнавам нещата и мога да направя нещо  Wink

Искам да се изповядам как прегреших на плодовия ден с ... (няма да го пиша заради бременните дами), но не бях яла от години и нямаше начин просто!!! Изобщо не се оправдавам, само да си кажа  Embarassed

Днес съм на бобов по план, така че:
з: кафе
о: зеленчукова супа
в: пак супа, но с малко салата


Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 262
Ами не съм съгласна. Защото съм на 32 почти и боклуци в детството си не съм яла - напротив, всичко сме отглеждали със собствените си ръце и хляба си сме месили с нашето брашно, месото е било сведено до минимум - пак от собствени кокошки, патки, прасета Grinning.
Сигурно е лесно да гледаш отстрани и да си викаш "ми да, сам си е виновен" Wink.
Без да се обиждаш.

А за възрастта, всеки да си я живее, за мен най-хубавата е в момента, не искам да се връщам назад. Така и ще си остане, като съм баба пак няма да искам да съм лелка Laughing.

Стремя се децата ми също да живеят здравословно. Тук си права за боклуците Wink.

Мистан,  Hug, така е за подкрепата! Децата имат нужда от много казана и показана любов!

Отивам да се редактирам, историята просто е много лична Peace.
Виж целия пост
# 263
Влизам на отчет до тук,въпреки че не е много в духа на последните постове...

З:кафе
О: 2 пълнени гъбки с топено сирене,шунка,копър и кашкавал + салата зеле с моркови.

Вечерята ще я пиша по-късно.
Виж целия пост
# 264
Никога не съм била с наднормено тегло като млада

Е точно там е проблемът. Когато никога не си била дебела, няма как да знаеш нито какво е да се бориш с много килограми, нито какви усилия, воля, психика, търпение и най-вече ВРЕМЕ се изискват затова да придобиеш "нормален" вид и да не позволиш след това килограмите да се завърнат.  Wink

Нана, напълно съм съгласна с теб, защото точно това съм го изпитала на гърба си!
Виж целия пост
# 265
Здравейте на всички и честит имен ден на празнуващите   Party Time  costumed034

след вчерашния плодово-зеленчуков ден се премерих и изводът е, че за около седмица имам -1 кг. Малко е, но имам общо 10 кг за сваляне в следващите около 80 дена и се надявам да успея  Laughing
 
ninochka пишеш, че имаш проблем с подут стомах в плодов - точно същото чувствам и аз. При мен, мисля, че проблемът е в портокалите. Затова вчера бях на салата и сега съм си добре. Пробвай и ти, но до колкото знам не трябва да са овкусени.

днес девети ден - белтъци
на обяд пилешка пържола със салата, за вечеря ще мисля, но ще е след 9, че съм на работа  Embarassed

Успех на всички, които днес са на водичка   bouquet
Виж целия пост
# 266
Привет, днес белтъчен, но имаше закуска и то каква (шоколадови бонбони и кекс - ужас), о - топено сирене и салата зеле с моркови, в - печено пиле и салата.
Приятен следобед от мен
Виж целия пост
# 267
Ниночка, за плодовия са подходящи и варени-задушени зеленчуци. Червеното цвекло например сварено е хубаво и неовкусено, ако решиш така да разнообразиш. Супички също дават зеленчукови, но безсолни, затова пък всякаква мерудия е добре дошла и препоръчителна, с мнооого зеленко да са Wink!

Закуската беше печена тиква.
Обядвах днес една мароканска манджа - тажин с агнешко и тиква. Тажин се казва техният глинен съд - еквивалент на гювеча. Много вкусно. Мааалко от пълнозърнестата содена питка дето ми остана оня ден също и салатка. Опитах и парченце пушен кашкавал.
Довечера пак гювеч се очертава.

 Hug
Виж целия пост
# 268
Запис Peace
Виж целия пост
# 269
Съжалявам,че малко по-остро ще го кажа,но не си мисли че когато никога не си бил дебел и малкото кг,които качваш ти действат на психиката,За мен тези "само" 7-8 кг ми бяха достатъчни да си загубя самочувствието и да изпадна в дупка.И за нас слабите е трудно,когато излезем от ритъма си и също се изисква много воля и усилия да си ги върнем.
Аз съм жив пример как миналата година свалих за 3 месеца 8кг с много глад и много тренировки и после бях като пусната в джунглата. Ядях като разпрана буквално и то от стреса, че съм гладувала и исках да ям от всичко. Започнах на 3ти юни миналата година и приклюих мисля на 7-ми септември. И така си качих всичко за тази една година. За това един ден просто станах и си казах, че пак ще карам диетата, именно защото тези 7-8кг. много си личат. Майка ми е много дебела, нейната майка също и знам, че ако се разпусна няма да бъда слаба никога повече. А винаги толкова съм упреквала майка ми защо не се гледа,л защо не се постарае да отслабне малко и тн. Преди хапвах дюнер, картофи и бургер всеки ден за едно ядене, после баклавички и тригунки в сладкарницата и не съм качвала и грамче. След като родих обаче започнах и от дишане да качвам. Та така. За това съм за втори път в темата. Този път съм решила да ям каквото ми се яде и когато ми се яде, за да не стане пак миналогодишния гаф. Пък каквото сваля все е добре. А майка ми е на 44г. към 165 ръст и е към 100кг. Можеш да си представиш за нашия ръст какво означава това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия