Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 160

  • 29 797
  • 729
# 720
    Привет и от мен!

 Чета ви и си чакам датата за старт 11.12 Wink

 Браво на момичетата с прекрасните резултати! Страхотни снимки видях!   bouquet

 На останалите кураж и смело напред към целта Hug
Виж целия пост
# 721
Blue_eyes: Поздравления за новата визия! Изглеждаш много добре!
Виж целия пост
# 722
Не правете на Нана манджите, внимание!
 Joy Joy Joy
Много са вкусни и може да изядете цялата тава сам самички, особено, ако няма други хора Crazy
Нана шегата на страна това с картофите и ориза е прекрасно, самият джоджен даде невероятен аромат. Благодаря ти много се споделената рецепта. Стана супер. Само на сол не го бях докарала, но все ме е страх да сложа и да не стане солено, но по добре всеки са си слага коолкото реши сам(не че оставих много де Blush) Направих си го в 5 голееми картофа, кафяна чаша ориз и сложих 4-5 гъби за вкус, другия път ще знам да слагам 3 пъти повече Mr. Green
За вечеря може да хапна по- малко(не може ами ще) обаче ще хапна и някой фъстък, баща ми е направил домашно печени с много малко сол, без брашно и такива чудесии Simple Smile Въобще супер е да си вкъщи Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 723
Той затова мъжът ми не ще да е на диета, Тинки  Mr. Green

Виж целия пост
# 724
Привет
след вчерашния белтъчен съм на + 200 или 300 забравих  Embarassed

Днешен варива:
З: 2 ябълки
О: задушен ориз + салата от червено цвекло, моркови и магданоз
В: ако е останало от ориза, ако не картофки

Вода 1.50 л, може да я докарам повече, деня все още не е приключил  Simple Smile
Виж целия пост
# 725
Той затова мъжът ми не ще да е на диета, Тинки  Mr. Green


Ами само ще кажа- миличкият, разбирам го hahaha Ама от друга страна е страшен късметлия. Браво на теб!  Hug
Ето ви и новата предколедна фиданчеста тема(мале ако аз пишех името  hahaha)
НОВА ТЕМА
П.С. Сложила съм някоя снимка да видите, че не изчезвам, ама съм за бой от преяждане Wink
Виж целия пост
# 726
Здравейте момичета.Аз от скоро съм на този режим и за сега се чувствам много добре.Искам само да ви попитам, защото не съм съвсем сигурна.Утре ми е въглехидратен ден та се чудя мога ли да ям щолен? И според вас колко грама ще е в нормата?Ще съм ви благодарна да ми отговори някой Simple Smile))
Виж целия пост
# 727
Цитат
Здравейте момичета.Аз от скоро съм на този режим и за сега се чувствам много добре.Искам само да ви попитам, защото не съм съвсем сигурна.Утре ми е въглехидратен ден та се чудя мога ли да ям щолен? И според вас колко грама ще е в нормата?Ще съм ви благодарна да ми отговори някой Simple Smile))

joana-stefi имаме нова тема , линка е в поста преди твоя  Hug
Виж целия пост
# 728
Здравейте момичета,имам проблем.
Вече за втори път по време на плодов ден умирам от болки в стомаха.Наливам се с обезболяващи,но не минава.Минава само ако хапна хляб.Какво да правя?
Виж целия пост
# 729
Здравейте момичета,имам проблем.
Вече за втори път по време на плодов ден умирам от болки в стомаха.Наливам се с обезболяващи,но не минава.Минава само ако хапна хляб.Какво да правя?

Имаме нова тема, заповядай там, погледни няколко поста нагоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия