Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 354
  • 3 655
# 2 925
И аз съм учудена ако е така, по скоро съм чувала обратното- че идва дори когато не е необходимо ..
Виж целия пост
# 2 926
Ел, съжалявам, че така са протекли нещата, само не разбрах, имала си изрична уговорка с Киров и той за всичките 22 часа раждане не е дошъл, така ли? Даде ли някакво обяснение?
Имахме уговорка, разбира се. Два пъти се бяхме виждали - в края на осмия за разговор и в 38 г.с., когато лежах за съмнение за прееклампсия в ТК следеше състоянието ми и ме прегледа преди да си тръгна да види имам ли разкритие. Дойде да ме види на сутринта след секциото и продължи да следи състоянието ми до изписването. Свали ми конците и ми излекува раната. Не съм го питала защо не дойде, той също не е коментирал. Явно е имал основателна причина. Бяхме се уговорили да му звънна при напреднало разкритие, обадих му се към 22ч. вечерта на 6см. и ми каза, че няма да дойде..
Виж целия пост
# 2 927
Много кофти се е получило, за съжаление винаги има някакъв процент риск, когато човек си избира лекар.   Confused
Виж целия пост
# 2 928
Ел, а при така стеклите се обстоятелства плати ли сумата за избор на екип? Ако се случи така че лекарят който съм избрала не дойде, не виждам защо да се плаща..
Виж целия пост
# 2 929
Е, то само това оставаше!
Виж целия пост
# 2 930
Значи трябва да съм подготвена за вариант, че лекаря може и да е в невъзможност да се отзове и да поеме раждането, в тоя случай на който попадна..Sad
Виж целия пост
# 2 931
Разбира се, все пак всичко може да случи. Затова е по-добре човек да избере болница, а не лекар, но...
Виж целия пост
# 2 932
 Не съм платила и стотинка на Киров, попитах го за превръзките какво дължа, той каза - нищо.  Много ми беше криво първоначално, но с  течение на времето и особено след като се погрижи за мен след изписването, единствено съжалих, че не съм родила при него. Щеше да ми е по-спокойно, дори и със секциото. Според таткото, обаче Стерков е направил намек за пари  Thinking
Виж целия пост
# 2 933
*Elle*  съжалявам за така развилата се ситуация, добре, че вече сте добре и у дома  Hug

Аз определено ще звъна на Киров преди да отида в болницата и ако не може да дойде, просто ще отида в Надежда, тук не мисля, че бих раждала при друг.  Flutter
Виж целия пост
# 2 934
Фроузи, кога ти е термина? Да не се засечем с теб в ТК:)))
Виж целия пост
# 2 935
На 26 януари Simple Smile
Виж целия пост
# 2 936
Ооо ти си далече, аз съм средата на октомври:) та тия дни ще звъня на доктора:)
Виж целия пост
# 2 937
Значи ще чакам подробен разказ   bouquet
Виж целия пост
# 2 938
Идвам с въпрос. Днес бях на преглед, в 21-ва седмица съм. Доктора ми каза,че съм за хоспитализация.
Каза ми,че от Св.София няма патологично отделение, а виждам,че има....
Накара ме да избирам между Шейново, Токуда и Надежда. А той самият работи в 1-ва АГ. Хвърли ме в недоумение направо....да звънна ли направо в болницата да питам.  newsm78
Виж целия пост
# 2 939
Ааа Хепи, как да няма, момичетата на зад по темата са казвали, че и там са лежали. Поне съм с такова впечатление, обади се на регистратурата.
Но дали не бъркаш частната Света София, с Тина Киркова? То реално това сега си е май 1АГ.
Тази на Мазнейкова е Света София, там мисля, че няма вече патология, защото е малко отделението като площ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия