Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 767
  • 486
# 150
Страсти под слънцето искам аз. Пак бразилски  Peace
Виж целия пост
# 151
Когато успея гледам ''От обич''.Искам и ''Танцувай с мен'' също бразилски.Повечето едва ли са го чували.Беше мн.мн.отдавна.
Виж целия пост
# 152
Аз го помня. Имаше двама близнаци и една къдравелка нещо...ама май само това помня. Joy
Виж целия пост
# 153
За тези, които не усряват да следят От обич, сериите се качват на следващия ден във vbox7. Там ги има и с руско аудио, за това като търсите в търсачката пишете и бг аудио.
Виж целия пост
# 154
Интересувам се от италианския сериал "Отдаденост-всички сезони. някой може ли да ми каже дали е откриваем в Интернет и къде мога да го намеря?
Виж целия пост
# 155
Много ми се гледа "Murphy Brown" - всичките сезони. Моля, ако имате линк с бг аудио го пуснете.
Виж целия пост
# 156
Е как, "Танцувах с мен" си го спомням. Беше невероятните 28 епизода (за онова време това си беше ехеее, ужасно много), единият близнак се казваше май със страхотното име Кензиньо... Ще се радвам да го дадат пак Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Гледа ми се латиноамериканската бозичка "Богато момиче". Анхел  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 158
По руската тв в ерата на бразилските сериали даваха един за две близначки- Рут и Ракел. Разбира се, и актрисата, която играе Бранка в "От обич" участваше. Някой спомня ли си как се казваше този сериал?
Виж целия пост
# 159
Вероятно става въпрос за този
http://www.imdb.com/title/tt0138247/?ref_=nm_flmg_act_27
Виж целия пост
# 160
Май е той, да. Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 161
Момичета, помагайте. С мъжа ми се сетихме за един сериал и не можем да го намерим. Действието се развива в Латинска Америка може би 18-19в. Разказваше се за едно богато семейство с 2-3 дъщери, което притежаваше плантации. Повода по-който се сетихме за сериала е, че в него участваше Лоренцо Ламас. Беше нещо като ловец на глави или трапер. Обикаляше на кон гол до кръста с пусната коса и му се виждаха татуировките. Точно това ни беше направило впечатление, че не бяха му ги заличили, защото все пак през тези векове не е имало хора с рокерски татуировки.  Laughing

П.С. Прерових цялата му филмография в imdb, но нещо не го намирам.
Виж целия пост
# 162
Може би е този?
http://www.imdb.com/title/tt0236228/fullcredits?ref_=tt_ov_st_sm
дъщерите бяха три и се казваха Мария-Кристина (най-малката), Мария-Консуело и Мария-Изабела(?)
Виж целия пост
# 163
Да, точно този. Тук го бяха разделили на части и го даваха като сериал.
Виж целия пост
# 164
Аз искам да гледам отново The Avengers - Отмъстителите, но едва ли ще ми се случи. Като гледам как всички телевизии масово започнаха да излъчват всякакви видове бози. Явно наистина се очаква съвсем да затъпеем, за да е още по-лесно да ни водят за носовете...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия