ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 426
  • 767
# 585
Точно тук рових и не открих....
Виж целия пост
# 586
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 587
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

Филмът е The Best Offer .
Виж целия пост
# 588
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

The best offer http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=nm_flmg_act_4
Виж целия пост
# 589
DimiLoca  и Mrs.Turner, много благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 590
Здравейте,

Наскоро гледах един страхотен филм филм, в който се разказваше за един критик на картини, много странен, обядваше в един и същи скъпарски ресторант, на неговота маса, който взимаше огромни суми за оценка на произведения на изкуството, водеше аукциони на най-скъпите фирми за изкуство, но попадна в капана на една 2-ка, влюби се безумно в жената, планът наистина беше измислен невероятно и му взеха всичкооо. Накрая завърши в едно заведение в Прага, където продължаваше да чака мадамата, невярващ че го е измамила ooooh!. Филмът е невероятен, от 3 дни си блъскам главата как се казваше и не мога да отлепя нищо - нито заглавието на филма, нито имената на актьорите. Моля за вашата помощ и предварително благодаря  bouquet

The best offer http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=nm_flmg_act_4

Това звучи яко и аз ще го гледам. След кратък преглед на темата вече имам около 10 филма за гледане Grinning
Виж целия пост
# 591
Това звучи яко и аз ще го гледам. След кратък преглед на темата вече имам около 10 филма за гледане Grinning

Този филм беше определен от пишещите за кино в този форум за най-добрия филм на 2013.  Grinning

Иначе за харесването на разни неща от тази тема и аз съм така. Много е гот - някой търси нещо... пък го намирам аз.  Wink
Виж целия пост
# 592
да така и на мен ми се е случвало преди да търся филми, като помня само отделни епизоид и да не мога да ги намеря. Така е много яко Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Здравейте, може ли да ми помогнете да намеря един от вариантите на Малката русалка, гледала съм го преди доста години и почти съм сигурна, че не е на Уолт Дисни, разказва историята както е по книгата и накрая филма завършва с това, че Ариел не може да убие принца и се превръща в морска пяна.
Виж целия пост
# 594
Има две анимационни версии, според Уикипедия, в които историята не завършва щастливо, а както е в приказката на Андерсен.
Едната е японска от 1975 и я намерих в YouTube
Другата е ТАЗИ. Не е на Дисни, а на Golden Films.
Но за жалост не я намирам - нито торент, нито за гледане онлайн.

Дано някой друг помогне.


Има и анимационна версия на НВО, но тя завършва щастливо, а освен това е направена в японски стил, та няма как да бъде объркана с Дисни...  Mr. Green


Има и две игрални версии - чешка и съветско/българска. И двете са от 1976. И двете завършват според приказката.
Чешката е тип мюзикъл.
Съветско/българската съм я гледала преди години, но там русалката накрая се превръща в нещо като дух - полупрозрачният и образ се привижда на принца навсякъде.
И двете ги има YouTube с английски субтитри.
Виж целия пост
# 595
Здравейте, може ли да ми помогнете да намеря един от вариантите на Малката русалка, гледала съм го преди доста години и почти съм сигурна, че не е на Уолт Дисни, разказва историята както е по книгата и накрая филма завършва с това, че Ариел не може да убие принца и се превръща в морска пяна.

Ето какво открих в Мастърса: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%EC%E0%EB%EA%E … =1&searchrs=0

Версията, която мячик спомена от 76-та година, я има с бг субтитри.
Виж целия пост
# 596
Здравейте, имате ли представа къде мога да гледам The 4400 от чужбина? Мерси предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Здравейте! Търся един филм, мисля, че беше Ужаси. За камиони коитоо имаха собствен интелект или тамм нещо се случваше с тях и почваха да трепят всичко живоо по пътя си.
Виж целия пост
# 598
Здравейте! Търся един филм, мисля, че беше Ужаси. За камиони коитоо имаха собствен интелект или тамм нещо се случваше с тях и почваха да трепят всичко живоо по пътя си.

Виж дали не е някой от тези:

Joy Ride
Joy Ride 2
Joy Ride 3
Виж целия пост
# 599
Здравейте! Не мога да намеря във замунда няколко филма, ако някой може нека ми даде линк, благодаря!
Игрите на глада 2, Възпламеняване
Вълкът от Уолстрийт
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия