СОКЧЕТА

  • 1 933
  • 27
Мили мами искам да ви питам какви сокчета давате на вашите бебта и сами ли ги изстисквате или готови и от какви плодове са най подходящи за почти 5месечно бебе newsm12 newsm12
Виж целия пост
# 1
Давам и домашно приготвени ,и готови. Приготвям от ябълка и круша, а готови давам на Хип.
Виж целия пост
# 2
Аз сама си ги изтисквах, но Боби, така и не ги хареса. Само сок от моркови пиеше. За това, някъде към 6-и месец започнах да му стържа ябълки и круши на рендето и му давах с лъжичка - така много ги яде и до сега.
Виж целия пост
# 3
Ако пуснеш търсачка ще намериш и други подобни теми.

Най-полезни са прясно приготвените домашни сокчета. За вашата възраст от ябълка или ябълка и морков. Дъщеря ми ги пиеше, но синът не винаги ги искаше и за това се отказах да му правя и давах готови - ХИП и ГЕРБЕР.
На дъщеря ми съм давала настъргана ябълка и смачкан банан на 6 навършени месеца /но синът ми и тях не искаше/.
Виж целия пост
# 4
Не давам сокчета Grinning На голямата дъщеря съм давала, но само домашни. Не съм голям фен на купешките. Сега с малкото мисля да пропуснем този момент поне до 7-ми месец.
Виж целия пост
# 5
За 5 месечно бебе изстискани пресни сокове.Така пиеше тогава.Рядко съм му взимала от тези на Ганчев.Като стана на 7-8 мес. минахме на готови сокове.Сега вече пие дажи и от тези като за нас големите
Виж целия пост
# 6
Ако пуснеш търсачка ще намериш и други подобни теми.


ThinkingКакво е това "търсачка" Thinking
 Давам и давах прясно изцедени.В много редки случаи съм купувала на Хип и Семпер.
Виж целия пост
# 7
В купените сокчета и пюрета (плодови) няма витамини,защото при термичната обработка заминават...(добавят ги допълнително) Та аз гласувам за пресните сокчета,а за вашата възраст - ябълка,круша и морков,ама последното не заедно с плодовете (според мен). Ние сме големи фенове на крушата,но аз пасирам целия плод и давам всичко,с или без бисквита (безглутенова).
Виж целия пост
# 8
Аз съм от мързеливите и давах готови на Кинела.
Виж целия пост
# 9
Ако пуснеш търсачка ще намериш и други подобни теми.

ThinkingКакво е това "търсачка" Thinking
 

 newsm53Под търсачка съм имала предвид опцията за търсене на теми естествено.
Виж целия пост
# 10
Аз до сега не съм давала готови.Като беше по-малък изцеждах през марля от ябълка и морков.А сега в сокоизтисквачката-стават като нектар,гъсти,но разширих дупката на шишето и си ги изпива с удоволствие Laughing
Виж целия пост
# 11
Ако пуснеш търсачка ще намериш и други подобни теми.

ThinkingКакво е това "търсачка" Thinking
 

 newsm53Под търсачка съм имала предвид опцията за търсене на теми естествено.

Wink
Виж целия пост
# 12
Аз тогава давах на Татяна,нали,ябълков сок,прясно изцеден.
Нанси не го пиеше,но Хип ги обжаваше.
Виж целия пост
# 13
Като за вашата възраст - ябълка, морков или круша. Хубаво е прясно изцедения сок да се даде до 30 мин след изцеждането.
Виж целия пост
# 14
Ако пуснеш търсачка ще намериш и други подобни теми.

ThinkingКакво е това "търсачка" Thinking
 

 newsm53Под търсачка съм имала предвид опцията за търсене на теми естествено.

Wink

А за "Най-често обсъжданите теми във форума"-закована на първа страница-да сте чували напоследък Laughing
Там пък има цял раздел за соковете с линкове колкото си искаш.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия