Balea, Alverde, Catrice, Essence - 16 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 719
  • 704
# 345
Рейни, понеже си "квартална", сигурно ще се сетиш - аптеката в сградата, в която е и сл. Неделя в Мл. 3
стелажът за продукти за нокти е отделен - гледах лакочистителите и не съм видяла дали има други неща на марката
Виж целия пост
# 346
Здравейте, засичали ли сте тази маска в Дрогерии Лили ?  Simple Smile

Писаха добри отзиви за нея в темата и аз хукнах също към Lilly да си я взема. Но имат само сериите за тяло и лице, нищо няма за коса.   ooooh!  И крема за ръце на Deva с какао, който хвалите тук исках да си взема и него нямат. Много ми е чудно как може от някой марки и серий да се зарежда наполовина, а не целия асортимент, който се предлага  newsm78  Видях го крема за ръце в DM, но за 4лв, а тука казвате 3-3,50
Този крем ли? Аз си го взимам от Лили за 4 и нещо мисля  Simple Smile


Да Chloé точно този. Но не го вдиях в Лили  ooooh!

say yes благодаря за инфото, но за мое голямо съжаление нямаме Елитис в Русе  Sad (което не мога да проумея защо е така)
Виж целия пост
# 347
И аз от Елитис я взех, почти я привършвам, но май няма да повторя. Не съм особено впечатлена, въпреки че в началото добре ми заглаждаше косата.
Виж целия пост
# 348
Моля да ми препоръчате душ гел и спрей за тяло, които да са с аромат на канела или нещо близко, погледнах вече в Avon, нямат нищо подобно (освен една пяна за вана), ще съм ви много благодарна ако някой се сеща за нещо подобно Simple Smile

ps: съжалявам ако не питам в правилната тема Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Мисля, че на Балея/Алверде в ДМ имаше някакви продукти с канела, особено покрай зимата, но не мога да се сетя за точни имена  Peace
Виж целия пост
# 350
Този душ гел се води с ванилия, но мирише на коледен канелен сладкиш. Ако познаваш аромата на този парфюм, почти същия е.
Виж целия пост
# 351
Този пилинг за тяло е с аромат на ябълка и канела  Heart Eyes
Скрит текст:

За съжаление ароматът е силен под душа, но не се задържа дълго след това. Peace
Виж целия пост
# 352
Потвърждавам, че пилингът с ябълка и канела ухае вълшебно  Heart Eyes. Пуснаха го миналата зима като лимитиран, но преди два дни намерих два в близкия ДМ и купих единия. Така че побързайте да се сдобиете с него, преди да е изчезнал.
Надявам се обаче да го направят част от постоянния асортимент...
Виж целия пост
# 353
Много ви благодаря за насоките, нямам идея какво щах да правя без вас!   bouquet
Виж целия пост
# 354
И аз от Елитис я взех, почти я привършвам, но май няма да повторя. Не съм особено впечатлена, въпреки че в началото добре ми заглаждаше косата.

Аз до момента веднъж съм си правила, но никакъв ефект не видях. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 355
Рейни, понеже си "квартална", сигурно ще се сетиш - аптеката в сградата, в която е и сл. Неделя в Мл. 3
стелажът за продукти за нокти е отделен - гледах лакочистителите и не съм видяла дали има други неща на марката


Бубе, благодаря!  Hug Зная я аптеката.
Виж целия пост
# 356
Похвалвам балсама за тяло на Балеа със скандинавска боровинка! Според мен не е подходящ за наистина много суха и напукана кожа, както пише на етикета, но за нормална към суха е чудесен. Много ми харесва как мирише, при мен ароматът се запазва към 3-4 часа.
Мисля, че пилингът с канела е бил много успешен, защото и тази година ще го пускат. В сайта дори има и такъв балсам за устни. Въобще виждам много интересни лимитирани колекции за зимния сезон, надявам се да стигнат и до нас.  Heart Eyes  Ако на някой му е интересно, мога да пусна линкове към новите продукти. Peace
Виж целия пост
# 357
Имате ли отзиви за двата намалени в Лили ФДТ- на Евелин матиращия професионален и на Мейбълийн Бета скийн? Кой е за предпочитане за комбинирана кожа, с доста сухота на бузите. И от пудрата на Евелин
Виж целия пост
# 358
Търся залъгалка 0-2м. на Babylove, синя. В ДМ в Сухата река и в подлеза на Софийския има само розови. Crossing Arms Ако някой е виждал синичка нейде из София....
Виж целия пост
# 359
Напоследък съм доста доволна от маските на Montagne Jeunesse   и особено от тези двете

Повече за тях, ако ви се чете - тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия