Работа в системата на Мвр

  • 3 838
  • 2
Здравейте искам да разбера повечко за назначаването на работа в Гранична полиция и Пожарна безопасност и защита на населението, може и Полицията Simple Smile.
Получихме някаква информация но май е по добре да бъде обяснено кратко точно и ясно какви са стъпките за кандидатстване в системата на Мвр.
Приятелят ми наскоро се прибра от чужбина и желае да кандидатства за работа, не се насочил конкретно към някоя служба, но му допадат всички. В казармата е бел в Гранична полиция и завършва в  ЦСПП - Пазарджик за три месеца и има диплома от там, незнам това  дали е от значение.
 Е ако има някои повечко инфо Благодарим Wink
Виж целия пост
# 1
http://www.dhr.mvr.bg/Competition/work_mvr.htm ще намериш всичко, което те интересува.
Виж целия пост
# 2
Добре запозната съм в тази област! Не се набират активно хора в тези сектори, защото финансовата част на държавата куца а и не само тя. При окончателна подредба на правителството (евентуално октомври, ноември месец) ще се пуснат конкурси, които ще са СЛАБО финансирани, което означава че местата ще са ограничени до минимум (10). При обявяване на съответния конкурс, кандидатстващия има определен период от време в който да си подаде документите. Аз Ви съветвам тези документи да са извадени преди конкурсите (документите важат 6 месеца). Ако човекът е физически здрав, психически стабилен, не е гаранция че ще има успех!!! Всички твърдят, че в тази общност не се влиза с връзки, а само с желание- НЕ Е ТАКА!!! Има хора които са без силен гръб- никога не се знае на кого ще попаднеш и кой ще те хареса. Съветвам Ви, когато имате възможност звънете на посочените телефони в сайта на МВР, разпитвайте за конкурси- имайте предвид, че самите конкурси след подадено нареждане ОТ ПО-ВИСШИТЕ има период на изчакване до ден два преди да се обяви в сайта. Това е от мен. Успех! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия