Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 94 333
  • 574
# 315
И аз се интересувам от мнения за ДГ Андерсен и по точно за госпожите, които сега ще поемат 1 група /сега водят IV група/ . Някой с конкретни наблюдения и препоръки?
Виж целия пост
# 316
Здравейте
Моля мнения за детска група в ОДЗ 5 Иглика
Там са на син, зелен, червен , розов и още цветове и горни и долни етажи
Виж целия пост
# 317
Здравейте.Аз се колебая между Андерсен и Вълшебство.Моля, родители на деца, които ги посещават да се включат с мнения.  bouquet
Виж целия пост
# 318
Здравейте.Аз се колебая между Андерсен и Вълшебство.Моля, родители на деца, които ги посещават да се включат с мнения.  bouquet

Синът ми е във Вълшебство, вече предучилищна група.Доволна съм от базата, от учителките и от директорката.Пари от родителите никога не са се събирали, отношението към децата е много добро, синът ми научи много неща за тези четири години, стана по-самостоятелен, ходи с удоволствие.Директорката е много разтропана, винаги е насреща при нужда от разговор и/или съдействие.Има забавни спортни празници и различни видове допълнителни занимания за децата - балет, танци, зумба, народно пеене, рисуване, баскетбол.Стаите са хубави, светли, имат много играчки, поддържа се чисто.

Филиалът е с най-новата база в Бургас, част от преподавателите от основната сграда се прехвърлиха там, но тази година няма да имат прием.
Виж целия пост
# 319
Благодаря, Горгона.Вероятно Вълшебство ще запиша като първо желание.По-близо ми е, а и от други родители съм чувала добри отзиви.Дано да ни приемат и на малката да и хареса, че с яслата нямаше особено успех.
Виж целия пост
# 320
Ето информацията за местата в ДГ
http://www.dzburgas.org/index.php?controller=FrontPages&action=gardens
Виж целия пост
# 321
Някой питаше за Раковина, ако иска може да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 322
Тази година, дали ще пуснат пробно системата?
Виж целия пост
# 323
Тази година, дали ще пуснат пробно системата?

Да, пише го в сайта на общината - на 7 март ще я пуснат пробно.
Виж целия пост
# 324
не мога да се ориентирам добре по адресите : по район, за кс Възраждане , само Зл.ключе и Синчец ли са или има и други?
Виж целия пост
# 325
Погледни тук
http://www.dzburgas.org/index.php?controller=FrontPages&action=rules
Виж целия пост
# 326

Сърдечно благодаря  Hug
Виж целия пост
# 327
Аз пак да попитам за отзиви Иглика 5 за прием на дете за детска градина набор 2013
Не вярвам да няма майки, ччийто деца са в тази градина
Моля за инфо кои госпожи в кой павилион и т. н


Виж целия пост
# 328
Привет дами днес записах моето маймунче на градина и като видях ,че има 28 места свободни не съм обнадеждена


Виж целия пост
# 329
Някой питаше за Раковина, ако иска може да ми пише на лични.

Aз питах, не знам дали ще я приемат там, но някаква информация пак би ми била от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия