Re: Електронни четци - IV

  • 15 733
  • 779
# 765
Свалям книга от дата.бг в пдф. Буквите са много ситни и не искат да се уголемят (програмата на четеца за уголемяване не работи). Как да ги уголемя?
Виж целия пост
# 766
Няма как да уголемиш букви на нетекстов файл, каквито са пдф-ите от скан.
Защо се мъчите с такива необработени формати. Това си е снимка, какво искаш да му увеличаваш.
Виж целия пост
# 767
... защото в тая дата са по-нови от Читанка, а не искам да свалям Мейлбукс.
Виж целия пост
# 768
Тогава сигурна ли си, че ти е конвертирана книгата?
Опитай да я конвертираш в моби и да я копираш ръчно папката .документс на киндъла.
Да, така става, ама нали вие писахте, чепращате директно на Киндъла, а и оз изпратих така две книги. Но после защо така стана, не знам  newsm78 Нищо, ще ги копирам и прехвърлям така, не е кой знае колко работа.
Иначе днес ми дойде и калъфа, харесва ми. Сега ще си наваксам с четенето вече.
Виж целия пост
# 769
Шефче, погледни си настройките на Калибрето. Там можеш да заложиш с какъв модел четец си и тогава програмата ще го разпознава, когато го включиш с кабел към компютъра. Също така автоматично ще конвертира всяка книга в процес на изпращането - това е особено важно за Киндълите.
Виж целия пост
# 770
Шефче, погледни си настройките на Калибрето. Там можеш да заложиш с какъв модел четец си и тогава програмата ще го разпознава, когато го включиш с кабел към компютъра. Също така автоматично ще конвертира всяка книга в процес на изпращането - това е особено важно за Киндълите.
А откъде да ги настроя? От Configure this device ли?
Виж целия пост
# 771
Като погледнеш лентата с бутоните на Калибре, в дясната част има "Предпочитания" и стрелка. Цъкни на стрелката и избери втората опция "Стартиране на началния съветник" - там стъпка по стъпка ще направиш всичко необходимо.
Виж целия пост
# 772
Вени*** , май успях. Сега Изпращане към у-во-Send specific format to-Main memory нали?
Благодаря много на теб, на Лиляна и на другите, които ми помогнаха сега, както и в избора на четец и на калъф.   bouquet
Виж целия пост
# 773
Здравейте!Не знам дали тук мога да попитам...подариха ми Покет бук мини-нищо не разбирам,не мога да разбера как се ползва и това е.Явно съм много зле,четох упътването 100 пъти и не загрявам.Има вкарани книги на англуйски само,самото устройство е с бг меню.Как мога да си вкарам книги на български и откъде?Но ако може някой да ми обясни като на идиот Simple Smile Иска ми някаква регистрация...
Виж целия пост
# 774
Мале,пълно идиотче съм-влязох през браузъра в читанка и си изтеглих книги Grinning.Човек като изпие едно питие и му идва музата    Blush
Виж целия пост
# 775
На конвертирани през Калибре книги в съдържанието не отваря отделните глави. Нормално ли е да е така?
Виж целия пост
# 776
На конвертирани през Калибре книги в съдържанието не отваря отделните глави. Нормално ли е да е така?


Ако книгата не е била добре форматирана - да. Калибрето само конвертира един формат в друг, но не форматира (оформя) самата книга.
Виж целия пост
# 777
И на мен ми подариха Покет бук базовия модел /за съжаление Mr. Green/. Кажете какво калъфче да си купя - с кои модели са съвместими.
Това дали ставаhttp://www.amazon.co.uk/CaseGuru-Leather-Wallet-Built--Reading/d … 58559&sr=1-12
Виж целия пост
# 778
На конвертирани през Калибре книги в съдържанието не отваря отделните глави. Нормално ли е да е така?
А изходният формат какъв е? ПДФ?
Виж целия пост
# 779
Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=796089.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия