До пловдивските мами, моля ви за помощ!

  • 1 294
  • 11
Здравейте!

Най-вероятно следващата седмица ще бъда в Пловдив - трябва да се направи операция на детето ми и ще лежим с него в болницата. Родителите ми ще ме закарат и ще ме оставят там. Нямат възможност да останат по време на целия ни престой. Притеснява ме да не ми се наложи да търся нещо извън болницата. Примерно храна за детето или знам ли и аз... Всичко се случва...
Ще съм много благодарна ако мога да помоля някоя от вас за помощ ако изникне нещо.
Надявам се всичко да е наред, но ще съм по спокойна ако знам че имам на кого да се обадя...
Виж целия пост
# 1
Писах ти телефона си на лични. Не се притеснявай, затова сме тук, за да си помагаме.
Виж целия пост
# 2
и аз съм насреща.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз не съм от Пловдив но реших да се включа и да ви пожелая успех.Дано всичко е наред.
Само искам да кажа,че във самата болница на първият етаж, има много павильончета със храна и дрехи.
Поздрави.
Виж целия пост
# 4
Ей Стън, пиши и при нас - Любознателна е от Пловдив, РОсонери и куп др майки, които въобще могат и за др неща да ти помогнат - лекар и тем подобни! Пиши и наБИм Бам - и тя е от там!
Виж целия пост
# 5
И аз не съм от Пловдив, но пожелавам на теб и дечко успех! Ще стискаме палци всичко да мине добре!  Hug
Виж целия пост
# 6
Писах ти на лични.
Виж целия пост
# 7
Готини сте,браво на вас!
Успех и от мен!
Виж целия пост
# 8
Много благодаря на всички, които се отзоваха!
За съжаление операцията се отложи. Детето се разболя точно днес - такъв ни бил късметът. Сега ще чакаме нова дата като се оправи.
Виж целия пост
# 9
stun, оздравявайте бързо! като наближи момента - свиркай, ние сме тук.
Виж целия пост
# 10
Тоя път няма да обявявам на всеослушание Sad Имам чувството че ме гони лош късмет Sad
Ама поне вече ви имам координатите... Ще ви изненадвам Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Стънче стига негативизъм и нали знаеш - не вярвам в суеверията щото това носи нещастие Wink
Бързо да оздравявате! Много късмет и укпех - и всяко зло а добро! Пон есе порадва на малкия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия