Майчинството счетоводно-68

  • 49 922
  • 773
# 765
Преброих дните и не виждам проблем с тях. С новия софтуер НОИ има проблем в системата при вкарването на 42 дневния болничен от раждането. Периода на застъпването трябва да е посочен от работодателя с 0 работни дни. Най-добре да отидеш на място или да им се обадиш за да уточните проблема.

Къде точно трябва да отида в НОИ? Звънях им и служителката ми обясни, че за февруари са писани 15 работно дни, а те трябва да са 16.  Казах това на колежка, която контактува със счетоводителката ни и тя каза, да отида при педиатъра той да ми изчисли точно дните ..... Съвсем се оплетох и май на място е най-добре.
Виж целия пост
# 766
Ако си от София в НОИ на Стамболийски. Още като влезеш през главния вход ще видиш гише информация и там ще те упътят къде може да си зададеш въпроса.

Наистина за февруари от втория болничен са 16 работни дни. Ако това се окаже проблема работодателя трябва да подаде корекция на Приложение 9.
Виж целия пост
# 767
Много благодаря за бързия отговор!
Страхотни сте тук!
Виж целия пост
# 768
То е ясно, че ще питам  Laughing Но ми се искаше да проверя предварително какви са вариантите, все пак.

Предварително трудно.ЛЛ то ти може да ти го издаде,но дали ще иска.Те имат право и 45 дневен да издават,но като друг ти го е издал,може и да не иска да ти даде за преносването.Защо не искаш да отидеш при АГ то,издал 45 дневния?

Защото имахме доста спорове към края и се разделихме леко драматично. Тя очакваше да раждам при нея, но не позна Grinning В краен случай и при нея ще ида, де.
Виж целия пост
# 769
Наистина за февруари от втория болничен са 16 работни дни. Ако това се окаже проблема работодателя трябва да подаде корекция на Приложение 9.

Много благодаря за бързите отговори.
Виж целия пост
# 770
Моля, кажете ми кога трябва да ида на работа? Терминът ми на раждане беше на  21 април, а родих на 26 април.
Виж целия пост
# 771
Моля, кажете ми кога трябва да ида на работа? Терминът ми на раждане беше на  21 април, а родих на 26 април.
На 27.04.,  ако ще използваш целият си отпуск.
Виж целия пост
# 772
Да, целият ще ползвам, то малко остана и без това. Значи не могат да ме извикат примерно ден по-рано? Много благодаря!  Hug Надявах се да празнуваме рождения ден на детето точно на деня!
Виж целия пост
# 773
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия