Използвате ли течност за чистачките на колата?

  • 2 216
  • 20
...и каква...някаква специална или самоделна...примерно вода и веро
Виж целия пост
# 1
Или зимна течност, силно разредена с вода, или течност за почистване на стъкла, пак разредена с вода, не някаква определена марка, обикновено тази, която е на промоция в Метро  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Само зимата за да не замръзва, иначе лятото си е чиста загуба на пари.
Виж целия пост
# 3
Използвам и лятно и зимно време, купувам си от магазина.
Виж целия пост
# 4
Използвам и лятно и зимно време, купувам си от магазина.

И при нас е така - ако тук не си купуваш - зимата най-вероятно ще замръзне стъклото и ще ходиш пеш Peace
Виж целия пост
# 5
Windex! Peace За прозорци и не само, според тъста от "Моята голяма луда гръцка сватба"  Grinning
Виж целия пост
# 6
Зимата не може само с веро и вода,защото замръава и може да се блъснеш.Лятото карам само с вода,но понякога слагам и веро.Зимата бъркам спирт,веро и вода.
Виж целия пост
# 7
Само за зимата си купувам, предимно от Метро, но ми мирише гадно на спирт, вече няма да купувам такава, ще търся ароматизирана,ако изобщо има такава.
Виж целия пост
# 8
квот сложат в сервиза, това, оставят и по две бутилки в багажника
Виж целия пост
# 9
Използвам течност и зиме, и лете.  bouquet
Виж целия пост
# 10
да по всяко време ползваме течност
Виж целия пост
# 11
Навремето си бях направил сам течност за чистачки... вода и веро... гумата на чистачките се прецака обаче - започнаха да скърцат яко. Сега си взимам от бензиностанцията - за лятото лятна течност, за зимата - зимна.
Виж целия пост
# 12
Ние също си взимаме за лятото-лятна,а за зимата-зимна течност.
Виж целия пост
# 13
СОНАКС  Peace Мъжо я купува от Шел...
Виж целия пост
# 14
Използвам я Laughing Стига да има кой да ми я сипе тъм където се сипва,че аз май незнам къде точно Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия