Въпросче за утайката от кафе

  • 1 438
  • 28
 
Знам че има доста писано за тази утайка но едно нещо не прочетох никъде.Има ли значение в каква посока се търкат краката с утайката ако целта е премахване на целулита.След като за антицелулитните кремове е препоръчително да се нанасят от долу на горе за да се изтласкат мазнините,важи ли същото за масажа с утайката newsm78.Ще съм ви благодарна ако ми кажете защото имам страшен целулит и кратки срокове за премахването му.
Виж целия пост
# 1
Същото - от долу нагоре с цел фрикции и подобряване на кръвообращението.
Виж целия пост
# 2
Аз жуля във всички посоки Crazy
Виж целия пост
# 3
И аз и не съм вярвала, че кожата ми ще стане такава гладка  Blush
Виж целия пост
# 4
А момичета стой ли се с утайката или веднага се измива? newsm78
Виж целия пост
# 5
И аз жуля във всички посоки, нагоре-надолу, наляво-надясно, с кръгови движения.
Не знам за целулита, но кожата след това става много хубава.

Надя аз лично не съм стояла с утайка, мия я веднага след масажа.
Виж целия пост
# 6
А всеки ден ли се търкате, или оствяте кожата да почива няколко дни?
Виж целия пост
# 7
Да и аз знам,че се търка от долу нагоре.Кожата наистина става супер и при по-постоянно правене на масаж май поприкрива целулита!Е поне може да се надяваме пък то ще си покаже. Laughing
Виж целия пост
# 8
А момичета стой ли се с утайката или веднага се измива? newsm78
Търкаш (да не се прежулиш, де), после миеш. Няма смисъл да седиш. После крем за овлажняване и старателно миене на банята, която своевременно е заприличала на кочинка Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Мога ли да ползвам тази утайка,която остава в цедката на машината за кафе момичета ?
Виж целия пост
# 10
Разбира се! Hug
Виж целия пост
# 11
Чета от доста време тук,че много я хвалите тази утайка и още тая вечер почвам с порцедурата. То 100% е индивидуален ефекта,но поне някой ще сподели ли след колко време се наблюдава някакво подобрение от гадиня целулит?
Виж целия пост
# 12
За целулит не мога да кажа, че не съм от редовните, но кожата става коприненогладка още от първия път Grinning
Преди Biby май беше писала, че след няколко седмици има ефект, но в нейния случай съчетано с мазане на дренажен крем на Леокрема и увиване с фолио за сауна ефект.
Само търкане не знам действа ли Confused
Виж целия пост
# 13
Веднага се измивам, но тая утайка много ми цапа ваната /аз там се къпя/.
Виж целия пост
# 14
И друго забаравих да питам момичета...утайката трябва ли да е влажна,щото тя нали изсъхва много бързо newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия