Хубави арабски парфюми. Къде?

  • 4 629
  • 9
Здравейте,
може ли да ме ориентирате къде в София се продават хубави арабски парфюми? Преди е имало магазин на Стамболийски, ама като гледам вече е някаква оптика.

Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В мол Парадайз има щанд на Ajmal.Ниво 0. Инфото ми е от БГ мама,иначе нямам идея къде е това.
Виж целия пост
# 2
В мол Парадайз има щанд на Ajmal.Ниво 0. Инфото ми е от БГ мама,иначе нямам идея къде е това.

Малко са прекалили с цените, доколкото разбрах. Между 100 и 150 лв. били. Не че търся някой за 10 лв., но пък всички знаем в моловете какви са цените на парфюмите (с около 80 лв отгоре).
Виж целия пост
# 3
Записвам се да следя темата. А някой знае ли дали в Пловдив има изобщо някъде хубави арабски парфюми? Преди доста време имаше в халите, вече не помня на коя фирма, но отдавна ги няма  Sad
Виж целия пост
# 4
Защо не си поръчаш он лайн? В енцо има арабски парфюми.  Мисля, че имаше опция за проби на повечето маркови парфюми там. Потърси, може да има.
Тук също.
Виж целия пост
# 5
Да, ензо е добър вариант. Наистина повечето нямат мостри, но пък са описани съставките и има мнения, по които може да се ориентира човек  Peace
Виж целия пост
# 6
И за мен Енцо е най-добрия вариант. Peace
Виж целия пост
# 7
Защо не си поръчаш он лайн? В енцо има арабски парфюми.  Мисля, че имаше опция за проби на повечето маркови парфюми там. Потърси, може да има.
Тук също.

Как така проба? Може ли разяснение? newsm78
Виж целия пост
# 8
Имат малки разфасофки на пърфюмите по 1мл,2 но на арабските не знам дали имат. Тоест, това са мостри.
Примерно
Виж целия пост
# 9
Интересувам се и аз за магазини в Пловдив bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия