Лъскава грива

  • 1 949
  • 29
Абе гледам днес по Планета, тия Пайнерки много им лъскави бляскави косите.Някой има ли идея с какво се постига този ефект?
Виж целия пост
# 1
Преди да излезнат на екран, на интервю, на участие и на каквото се сетиш там - задължително посещават фризьор и гримьор. До колкото знам този блясък се дължи на спрей или лак за блясък - естествено от професионална серия! Аз ползва подобен на СЕРИ и съм що годе доволна, но мисля, че на Л'ореал да в пъти по-добри! Peace
Виж целия пост
# 2
Освен всички спрейове, лакове и т.н. много е важно и осветлението и прожекторите за да изглеждат така. А на мен една фризьорка ми каза, че този спрей за блясък е много вреден за косата.
Виж целия пост
# 3
Не не е вреден миличка!Лаковете,пяните и геловете са по-вредни.Даже е подходящ за много сухи коси,защото го омазнява леко.Но най-хубаво се вижда на права коса(или изправена).Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.
Виж целия пост
# 4
А какъв е този спрей? на коя фирма е? newsm78
Виж целия пост
# 5
Доколкото разбрах това е спрей за блясък и се слага преди да се фризира косата, така ли? Или на суха коса? newsm78
Виж целия пост
# 6
Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.

Аз от около година ползвам Техни арт Глос Контрол на Л'Ореал Професионел. Много съм доволна. Придава блясък без да омазнява,има и фиксиращ ефект.
Виж целия пост
# 7
Доколкото разбрах това е спрей за блясък и се слага преди да се фризира косата, така ли? Или на суха коса? newsm78
Слага се на суха коса-завършена  прическа.. пРИДАВА БЛЯСЪК И ФИКСИРА
Виж целия пост
# 8

Това ли?
разкажи малко повече за серията Техни арт, нищо не съм ползвала от нея. Гледам че има и под серии...
въобще фен съм на Лореал профешънъл, затова ще чакам с нетърпение да ми отговориш Simple Smile
Виж целия пост
# 9
А от къде може да се купи този спрей за блясък и приблизително колко струва?
Виж целия пост
# 10

Това ли?
разкажи малко повече за серията Техни арт, нищо не съм ползвала от нея. Гледам че има и под серии...
въобще фен съм на Лореал профешънъл, затова ще чакам с нетърпение да ми отговориш Simple Smile
Да,точно това е. Не мога да ти разказвам за Професионел, защото не познавам всичките им продукти. От Техни Арт ползвам и съм доволна ,както казах от Глос-а  и  глината  Ахед Клей- нея я ползвах 2 години поне, но сега косата ми е дълга и ползвам  други продукти.
Може да се купи от салоните,които продават Л'Ореал. За София знам Кало, сигурно има и други. Цената му е 20 лева
Виж целия пост
# 11
Предполагам е много икономично, като балсам ли е или спрей-течно?
Виж целия пост
# 12
Предполагам е много икономично, като балсам ли е или спрей-течно?
Икономично е - спрей, пръска се само повърхността на косата, все пак е  за блясък,който да се вижда
Виж целия пост
# 13
Супер-ще си закупя!
Виж целия пост
# 14
В едно предаване  Опра беше казала:Жени не се стремете да изглеждате като звездите по слдната причина, и пусна  един клип колко хора се въртят около нея докато я подготвят за предаване...личен фризьор, гримьор и тн......+ хора за осветлението и тн и тн.. smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия