Дневникът тема 75 - Да отслабнем всички заедно!

  • 47 982
  • 756


"ДНЕВНИКЪТ"


                        
Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени
от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене
и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по
различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само  Wink ) предлагат.
                                                                                         
 
   Как диетуваме в нашата тема:

1)Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи.  welcome

2)Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.   goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен   eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и
споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                  
  У С П Е Х!  

Каня всички вас на сладки приказки!
Да споделяме опит, било то успешен или не !
Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile


Табличка с постиженията ни

Стари теми:


                           

Виж целия пост
# 1
С много минуси да я изпишем тази тема Hug
08.03-61кг.от 64 в момента Blush
Зизу, благодаря ти!
Виж целия пост
# 2
Аз съм с дългосрочна цел - до края на годината да задържа 61 кг. Мисля, че след това вече няма да е толкова трудно.
Виж целия пост
# 3
Много минуси на сантиметри и килограми, и много плюсове (под формата на бройки, а не размери Laughing) в гардеробите, момичета Hug

Моята цел до 14.02 (по-скоро до 12-ти ама хайде сега за 2 дни проблем няма да правим) беше -5кг, но няма да ги стигна.
Та се вписвам с -3кг. до 14.02.
И още -3кг. до 08.03.

Виж целия пост
# 4
Нямам точна дата, но до лятото ми се ще да вляза в старите дънки Simple Smile Бавно, но славно, има време. Ще видим дали ще стане Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Зизу  bouquet
Виж целия пост
# 6
 bouquet
Радвам се че ви открих,много полезни неща научих,желая много минуси.
За ново предизвикателство се записвам с дата 8.3.2017г ще целя минус 2 кг след меренето на 29.1.2017 когато се надявам да съм 59,500кг
Сиска мерси за личното.Много ми се вижда,ще качвам от това,но ще пробвам при достигане на целта за задържане.
Виж целия пост
# 7
Моята цел е - 5 кг. Няма да пиша колко съм сега, да не се уплашите  Laughing Ако успея повече, още по-добре.
Виж целия пост
# 8
Записвам се в новата тема Peace Тъй като не можах да изпълня предната си цел, ако успея този път- ще пиша, ако ли не- ще си остана слонче.
Виж целия пост
# 9
И от мен     bouquet   за темата.

Аз не си поставям конкретни, твърди цели, защото ми действат в обратен вариант.
Т.е., кажа ли си "До края на месеца искам да сваля 2 кг!", гаранция, че от следващия ден ще ме гони супер глад и ще мисля само за ядене.
Скрит текст:
И с цигарите бях така, кажа ли си "От утре няма да пуша!", на следващия ден мога да опафкам 2 кутии.А в нормални обстоятелства една кутия мога да я пуша месец....От август месец не съм пушила, не ми се пуши, не ме дразнят пушачите, не ме влекат цигарите.У дома има цигари, мъжа ми пуши.Но, без забрани и цели.    Laughing
Писах в предишната тема, че ще съм доволна, ако до 26.05. падна под 70 кг.
А иначе съм си дала обещание, стигна ли 70 кг, да си спретна едно хубаво мини парти с приятели...ей така, да отпразнувам себе си, промяната си....
Виж целия пост
# 10
Да се включа и аз в темата , ако може и в табличката. В момента съм на бъзвъглехидратна диета ден 17,-2.6кг. Надявах се на повече, но явно този път не действа. Миналата година с тази диета свалих 4кг за един цикъл. Не си поставям срокове, иска ми се да сваля около 7-8кг. Мисля след края на тази диета да мина на моно диета. Успех на всички.... Hug
Виж целия пост
# 11
Благодаря за новата тема! bouquetВключвам се и аз -като срок не съм си поставила,крайна цел-да падна под 70 килограма.

Сутринта се храних високо-мазнинно.Три яйца,авокадо,масло и сирене.За моя изненада-не се почуствах толкова сита,колкото очкавах ,доспа ми се и започна яко да ме мързи.Не си направих и тренировката(нещо,което не се е случвало доста време).Момичета,(които сте на ВМнНвх)браво за постигнатите резултати,евала за това,че сте успели да откриете вашият режим,обаче това не е за мен...
Мисля да продължавам на първо време ,както до сега-като просто намаля количествата.Тренировка-на гладно,нахраня ли се-започва да ме мързи яко и не стигам до тренировка:peace:
Виж целия пост
# 12
И моята цел е на 8.03.да видя седмицата, но това зависи изцяло от мен самата.
Виж целия пост
# 13
Зизу bouquet

Кайсия, за да започнеш да усещаш ситост при ВМ трябва време. Колко ще е то зависи от организма и от стриктното спазване. Като определено помага да уцелиш своята граница на В, при които хем сваляш, хем не си гладна. За няколко дни не винаги се получава. Исках да ти пиша и за сланинката с подправките, яде се така, не се почиства. Аз си правя домашна, когато ми се дояде.

Коментирали се упражненията за начинаещи на Р. Илиева. Старата програма за начинаещи с наднормено тегло е по-хубава. Не е бърза и е добре обяснена. Аз я  правех без кардиото. Но сега съм толкова извън форма, че и тя ще ме затрудни.

Много съжалявам, че не съм в София. Направо щях да си отида при Жабот за режим и тренировки. Онлайн на този етап няма да поръчвам, защото си нямам вяра, че ще го спазвам. Сиска, и аз бих помолила за един примерен ден  Embarassed

При мен положението е трагично. Надминах върховите си кг. Няма да слагам високи цели, за да не се подхлъзна пак. Цел за 14.02. да падна под 90кг.
Виж целия пост
# 14
Не съм СИСКА, но питаш за един примерен ден на Жабот относно храненето ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия