Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 58

  • 50 956
  • 737


Моля, използвайте бутона вместо да пускате постове от типа „запис“. Peace
Благодаря ви!



Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma


Flowers Four Leaf Clover babydust7 Flowers Four Leaf Clover babydust7 Flowers Four Leaf Clover babydust7 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 1
Ехаааааа!

Един пАт да съм първа!
 Peace

 bouquet <--------- за ЛалетУ

много, много награди - големи и малки! важнуту е да има такива и да сме щастливи!
Виж целия пост
# 2
Благодаря за новата тема. Дано на всички ни да донесе много награди  Laughing
Виж целия пост
# 3
На късмет да ни е. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Късмет в новата тема! Дано и аз се включа с някоя наградка. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Благодарско за темата, Лале ! bouquet

Късмет на всички!
Hug
Виж целия пост
# 6

Лаленцеbouquet Hug

Хайде и аз в темичката, току виж ме огряло! Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Благодаря за новата тема, дано се изпълни с купища мечтани награди! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ина игра за ученици , до 19г. с много  щури награди. Жалко,че не мога да се включа ..


http://thesource.bg/#play
Виж целия пост
# 9
Благодаря за новата тема bouquet
Вече февруари месец си минава, а аз не съм спечелила нищо още тази година. Започвам са ви следя и да бъда по-сериозна с игрите. Сега участвах само за Оскарите, всичко попълних на късмет, че някои заглавия не съм ги чувала дори, а съм гледала само Зоотрополис:D
Има и игра на в страницата на Синема Сити, пак да се познават Оскарите, ако не забравя и там ще се включа Grinning
Виж целия пост
# 10
Благодарности за новата темичка bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз се присъединявам, дано имам повече късмет в големите награди. Praynig
Виж целия пост
# 12
Лале  bouquet

И при мен е празно. Никакъв късмет в скоро време. Но пък ми върви в любовта  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Лале  bouquet

Чакам и аз малко по-интересни игри, че голяма суша от началото на годината.
Виж целия пост
# 14
За темата. bouquet
Чакам само две награди, наградата от Лукчета и чашата от Туикс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия