Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 671
  • 759
# 165


Втори чифт от този модел взимам, много са удобни и стоят чудесно  Flutter

И топ:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 166
Foncé топа р дънките и шапката са страхотни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 167
Като заговорихме за кецове ... откъм комфорт Rieker превъзхождаха всичко, което пробвах.
Горещо препоръчвам да пробваш и кецовете на Ecco, не съм ги свалила от краката си откакто ги купих, по удобни от домашен пантоф са!
Виж целия пост
# 168
Фонсе, страхотна шапка!  Hug
Виж целия пост
# 169
Рокля (на мен не ми седи толкова чувалесто Grinning)



Топ
Виж целия пост
# 170
Кецове



Сутиен, но на моя основата е лилава

Виж целия пост
# 171
Маринчето, страхотна рокля. Имам подобна в цвят пудра, но по-къса. Твоята откъде е, ако е удобно да споделиш?
Виж целия пост
# 172
Благодаря ти, от Massimo Dutti е, хванах случайно първия ден от намаленията  Blush
Виж целия пост
# 173
Със златни обувки/сандали се сдобих Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Благодаря ти, от Massimo Dutti е, хванах случайно първия ден от намаленията  Blush

Без сутиен трябва да се носи, нали? Поне така изглежда.
Иначе много ми харесва.
Виж целия пост
# 175
Мисля, че може и със сутиен тип бриджитка Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Мен по-скоро отзад, на гърба ме интересува как стои сутиенът; понеже роклята е изрязана, с презрамки, може би не трябва да се виждат сутиенови закопчалки и разни подобни.
Виж целия пост
# 177
Мен по-скоро отзад, на гърба ме интересува как стои сутиенът; понеже роклята е изрязана, с презрамки, може би не трябва да се виждат сутиенови закопчалки и разни подобни.

Според мен не пречи една силиконова лента да се вижда от сутиена на гърба. Grinning
Виж целия пост
# 178
Купих си една страхотна рокля, само че ми е малко широка и я дадох на шивач за стесняване.
Виж целия пост
# 179
Отдавна си търсих подобна пола Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия