Зима иде,сняг вали-ФЕВРУАРЧЕ в мама спи.Рита,шава и не спирa-мама вече няма мира

  • 50 416
  • 742
# 615
Момичета случва ли ви се да имате горчив вкус в устата ?

В първите три месеца имах постоянно горчив вкус, нищо не помагаше, изчезна от самосебе си, обясних си го, че е от хормоните. Единствено помня, че заради горчивия вкус, организмът ми "търсеше" по-пикантни и кисели храни и насред лято ядох кисели краставички и буркан царска туршия. Много дъвчех дъвки и смучех най-лютите лукчета.
С миналата бременност имах същото горчене в устата, но за кратко и понеже съвпадна с едно "мравучкане" на краката, си изследвах албумина, но не помня дали АГ-то ме посъветва или приятелка с която бях споделила, честно.
Виж целия пост
# 616
Да, случва се. С нещо сладко или прясно/кисело мляко.
Виж целия пост
# 617
Аз се чудех дали е от хормоните или от венците ми, които от бременността са изключително подути и кървящи. Със сладко опитах, но не ми помогна особено.
Виж целия пост
# 618
Имах предвид, че от тях се получава при мен. Имаче и моите венци са така от няколко месеца, не ям цяла ябълка и царевица да няма проблеми Simple Smile
Виж целия пост
# 619
На четата от Варна къде ще раждате ? И при кой доктор
Виж целия пост
# 620
Мами да ви питам дали някоя от вас е правила тест за гестяционен диабет и кога се препоръчва да се направи?
Виж целия пост
# 621
Мами да ви питам дали някоя от вас е правила тест за гестяционен диабет и кога се препоръчва да се направи?
Препоръките знаеш са от доктора, ако има съмнение,  иначе можеш винаги да го изследваш. Най-добре ОБГ.
Виж целия пост
# 622
Мами да ви питам дали някоя от вас е правила тест за гестяционен диабет и кога се препоръчва да се направи?
Аз правих преди 2 месеца по препоръка на док, защото бебето вървяло по едричко. Нищо ми няма, просто бебо си хапва явно Grinning
Не съм чувала да се прави в определен срок. Ама трябва да отделиш 2,5 часа в болницата за да го направиш Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 623
Момичета, ще попитам и тук- решили ли сте какъв матрак ще купувате за кошарата?
Виж целия пост
# 624
Момичета, ще попитам и тук- решили ли сте какъв матрак ще купувате за кошарата?

Аз май съм се насочила към кокосов, но още си имам едно наум дали да не е пяна. Май това е нещото което ще не съм решила окончателно.
Виж целия пост
# 625
Момичета, ще попитам и тук- решили ли сте какъв матрак ще купувате за кошарата?

Аз май съм се насочила към кокосов, но още си имам едно наум дали да не е пяна. Май това е нещото което ще не съм решила окончателно.
Ние взехме с косос Blush
Виж целия пост
# 626
С тази тема се справихме бързо. Имате ли идеи за име на следваща? Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Ние купихме кокосов матрак. Отделно взех анатомично гнездо cocoonababy за първите месеци. Много ми го похвалиха. Има в олх доста бройки на по-приемлива цена.

За новата тема, ако ми светне нещо ще напиша, нещо ми се губи креативността с тва спане и боледуване..
Виж целия пост
# 628
Взехме с мемори пяна, но според мен и вариантите с кокос, с бамбук са си екстра, то тези 3-те вида логично са и най-скъпи в сравнение с останалите матраци.
Това, което избягвахме е обикновен дунапрен, латекс, полиестери и подобни. Разните му там пък елда и фуражи Laughing, не ми изглеждаха никак атрактивно и ги прескочихме, въпреки че уж и те били ок.
Виж целия пост
# 629
Аз се бях засилила за елда. Имам за себе си възглавница от просо, с която сега си подпирам корема в леглото и много успокоява болки. Та, елдата и тя така. Но се отказах, защото в магазина казаха, че калъфът не се сваля за пране. Нашия матрак даже дали не беше кокос и мемори, не помня вече..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия