Зима иде,сняг вали-ФЕВРУАРЧЕ в мама спи.Рита,шава и не спирa-мама вече няма мира

  • 50 416
  • 742
# 630
Аз малко откраднах от старите теми, но хич ме няма в измислянето, а тези заглавия всички са така хубави.


Коледа подаръци ще има от сърце, но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще държим в ръце

Сега ми чуват сърчицето, а ФЕВРУАРИ ще ми чуят и гласчето 

Коремчето личи ми вече,а ФЕВРУАРчето все още е далече 

Панталончетата вече здравичко ни  стягат, а ФЕВРУАРСКИТЕ бебоци наддават ли, наддават   

Две сърца сега в едно туптят, през ФЕВРУАРИ радост ще ни донесат

ФЕВРУАРИ наближава и все по-буйно малкото човече става
Виж целия пост
# 631
На мен ми харесват най-много второто и четвъртото от тези
Виж целия пост
# 632
Мами да ви питам дали някоя от вас е правила тест за гестяционен диабет и кога се препоръчва да се направи?
По принцип се прави след 28г.с.
Може и по-рано, ако кръвната захар изследвана на гладно няколко пъти надвишава 5.1
Виж целия пост
# 633
Тука ли да пишем или ще има анкетка, аз гласувам за долното Simple Smile

Аз малко откраднах от старите теми, но хич ме няма в измислянето, а тези заглавия всички са така хубави.



Сега ми чуват сърчицето, а ФЕВРУАРИ ще ми чуят и гласчето 

Виж целия пост
# 634
Тука ли да пишем или ще има анкетка, аз гласувам за долното Simple Smile

Аз малко откраднах от старите теми, но хич ме няма в измислянето, а тези заглавия всички са така хубави.



Сега ми чуват сърчицето, а ФЕВРУАРИ ще ми чуят и гласчето 

Има пусната анкета Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Мерси, Nandin, отбелязах се и там Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Някоя от вас изследвала ли е CRP? Какви ви бяха стойностите? Пуснахме го защото се разболях и трябва да видим дали има инфекция. Следобед ще се чуя с аг да разчете резултатите, но при референтна област <5 профилът е 12..
Виж целия пост
# 637
За матрака, обещаха да ни подарят на магнифлекс използван малко, уж...но аз съм си набелязала един в Хиполенд и мисля да го взема.
Иначе четох, че в началото било хубаво да спят на твърда повърхност и после около годинката вече на по мека...аз няма да купувам сто матрака...
Ето го моя матрак с 2 лица, по меко и по твърдо, с кокос и ала бала, с перящ се калъф с цип,

3д нещо си дишащо...около 100 лева е.
Само не знам да купувам ли и непромокаем протектор за матрак...не ми харесват тези найлони... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 638
Мами да ви питам дали някоя от вас е правила тест за гестяционен диабет и кога се препоръчва да се направи?


Тук май е задължително защото не са ме питали дали искам,а направо ми казаха кога да отидя,сега на 22 тогава ще съм 27+5.Дадоха ми и брошура с някакви неща който трябва да си купя и изпия два часа преди изследването и след тях не трябва нищо да ям и пия.

За матрака съм си харесала този от Ikea Не знам до колко е хубав,но съм си хареса всичко от там и съм решила да не се размотавам много по магазините,а направо да купя всичко от едно място.
Виж целия пост
# 639
Някоя от вас изследвала ли е CRP? Какви ви бяха стойностите? Пуснахме го защото се разболях и трябва да видим дали има инфекция. Следобед ще се чуя с аг да разчете резултатите, но при референтна област <5 профилът е 12..
За втори триместър го дават до 20mg/l
Ако имаш възможност си пусни ПРОКАЛЦИТОНИН, ако има инфекция той ще покаже най-точно.
Виж целия пост
# 640
http://avmebeli.com/mobile/index/index?Id=0&langId=0
Ето от тук взехме нашето матраче
Виж целия пост
# 641
Някоя от вас изследвала ли е CRP? Какви ви бяха стойностите? Пуснахме го защото се разболях и трябва да видим дали има инфекция. Следобед ще се чуя с аг да разчете резултатите, но при референтна област <5 профилът е 12..
За втори триместър го дават до 20mg/l
Ако имаш възможност си пусни ПРОКАЛЦИТОНИН, ако има инфекция той ще покаже най-точно.
Аз влезнах в трети вече, ще видим какво ще каже аг после
Виж целия пост
# 642
За матрака, обещаха да ни подарят на магнифлекс използван малко, уж...но аз съм си набелязала един в Хиполенд и мисля да го взема.
Иначе четох, че в началото било хубаво да спят на твърда повърхност и после около годинката вече на по мека...аз няма да купувам сто матрака...
Ето го моя матрак с 2 лица, по меко и по твърдо, с кокос и ала бала, с перящ се калъф с цип,

3д нещо си дишащо...около 100 лева е.
Само не знам да купувам ли и непромокаем протектор за матрак...не ми харесват тези найлони... Rolling Eyes
Доколкото са ми казвали протектор си трябва, иначе си попива матрака...колкото и да е покрит с чаршафи...все пак не се пере изцяло. Аз съм взела само един протектор.
Виж целия пост
# 643
Някоя от вас изследвала ли е CRP? Какви ви бяха стойностите? Пуснахме го защото се разболях и трябва да видим дали има инфекция. Следобед ще се чуя с аг да разчете резултатите, но при референтна област <5 профилът е 12..
За втори триместър го дават до 20mg/l
Ако имаш възможност си пусни ПРОКАЛЦИТОНИН, ако има инфекция той ще покаже най-точно.
Аз влезнах в трети вече, ще видим какво ще каже аг после
При мен например от начало си вървя с по-висок CRP. Около 10-11г.с. Беше 30. Бях се притеснила тогава, но явно така ми реагира организма на бременността. На ЖК всеки път доктора ми огражда CRP-то  на листа с изследвания, но пък всичко друго, вкл. и прокалцитонина си е в нормите, а и нямам никакви оплаквания.
Виж целия пост
# 644
Като ви чета,май повечето от вас вече сте готови със по сериозните покупки.Аз все още съм само със списъка  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия