::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 937
  • 1 591
# 450
Лъки,аз си бях купила от левчето едни страстоубийки...дълбоки са колкоооото искаш..Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 451
Така се случи, че днес пак бях близо до Лидъл в Тракия Mr. Green и погледнах за млените бадеми (които някой каза, че е видял там наскоро)- ами, не видях от млените, само от пръчиците и парченцата, също и цели имаше. newsm78 Явно докато се появят и изчезват Confused
Виж целия пост
# 452
Може и да ги бъркат някои потребители...
Виж целия пост
# 453
Лъки, аз си взех от китайския също , за да  ползвам и хвърлям. Ама гащаруните на Лидл ми бяха по- удобни.
Виж целия пост
# 454
Никак не по темата, но тъй като говорите за гащури и това кои са удобни за след раждане, ще ви препоръчам еднократни гащи за в болницата. Удобни са. Дълбоки. Не се налага да връщате вкъщи и да перете, а директно изхвърляте!
Виж целия пост
# 455
Аз си имам няколко дълбоки български бикини страстоубийци за "онези" дни. От лидълските имах за след раждането и бяха много некачествени.

Еднократните не ми бяха удобни.
Виж целия пост
# 456
Никак не по темата, но тъй като говорите за гащури и това кои са удобни за след раждане, ще ви препоръчам еднократни гащи за в болницата. Удобни са. Дълбоки. Не се налага да връщате вкъщи и да перете, а директно изхвърляте!
Да, еднократни за първите дни, но като дойда на мене си, искам и човешки гащи да имам налични.
Да можеш да сложиш превръзка. Цената на еднократните гони лидълските гащя... Laughing Кутия 5 броя еднократни е към 8 лева... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 457
Ще напускам темата. Купих си бисквитения крем и не знам как успявате да ядете по една лъжичка след ядене Animal Pig

Лъжат, не им вярвай. Joy Няма  начин човек да мине с една лъжичка. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 458
Някой пробвал ли е кестените в кутия - като бонбониера?
Виж целия пост
# 459
Лъки,и аз не им вярвам,че ядат по една лъжичка само от шоколада.
Виж целия пост
# 460
Така се случи, че днес пак бях близо до Лидъл в Тракия Mr. Green и погледнах за млените бадеми (които някой каза, че е видял там наскоро)- ами, не видях от млените, само от пръчиците и парченцата, също и цели имаше. newsm78 Явно докато се появят и изчезват Confused
В Асеновград  имаше в събота, ако ти трябват ще ти взема и ще се уговорим как да ти ги изпратя по човек до Пловдив че с тези ремонти не те съветвам да тръгвам за едни бадеми до тук.
Виж целия пост
# 461
Новата брошура https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/?_ga=2.209254994.1155596563.151 … view/flyer/page/1
вече с коледно настроение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 462
Харесах си домашните чехли за възрастни, имате ли наблюдения за тях. Миналато година си купих от Джъмбо за същите пари и не издържаха и месец.
Ножовете и дъските за рязане също ми направиха впечатление.
Виж целия пост
# 463
При първия опит успях да мина с една лъжичка. Снощи хапнах 3-4 и направо ми стана лошо, но днес чакам пак да засладя.

Вчера бях като болна - не успях да мина през магазина и много страдах. Заради дъжда се отказах, но днес ще отида - имам списък - Хьогарден няколко бутилчета, бикини, хумус, Омо, баварски салам, спанак и чорапи за цялото семейство.

Благодаря за новата брошура!
Вече набелязах разни неща: детската шунка я чакам отдавна, виждам хумус на промоция, сини сливи (наближава Бъдни вечер), щолени, картофените дукеси са много любими у дома, в събота задължително ще ходя за карначета, рикота и мортадела.

Чудя се за терините. Някой пробвал ли ги е да сподели как са?

Пижамите също ми харесаха, но не знам дали ще напасна номерата. Аз, примерно, съм L и не знам дали си отговарят "стандартните" или да гледам макси серията.
Виж целия пост
# 464
Харесах си домашните чехли за възрастни, имате ли наблюдения за тях.
От Лидл съм купувала едни от най-издръжливите и удобни пантофи. Вкъщи само детето продължава да ходи босо. Ние всеки сезон си купуваме нов чифт.
Скрит текст:
Най-кофти пантофите, които съм купувала бяха миналата година от магазин на happy dreams, уж на промоция - 25 лв. 2 чифта, мемори пяна, ала-бала. Купих ги за Коледа и края на януари се баха сплескали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия