::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 942
  • 1 591
# 480
С една позната се шегувахме онзи ден, че пържено яйце с масло вече е луксозен деликатес Grinning
Виж целия пост
# 481
С една позната се шегувахме онзи ден, че пържено яйце с масло вече е луксозен деликатес Grinning

Горе-долу колкото сьомгата Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Здравейте! минах сутринта през магазина да видя малката номерация боксерки за момчета. Не ми хареса материята - тънка и разтеглива. От понеделник другите бяха по-хубави, но се зачудих за номера и не взех. 122/128 не са останали вече и се прецаках. Взех от Кълцаницата за вечеря.
Миналата седмица си купих Дъската за гладене на Виледа и съм много доволна.
Само подминах дрехите - доста лели имаше на дългите якета. Не са нищо особено.
Другите неща не съм ги гледала. Другата седмица Ножовете ме замислят.
Виж целия пост
# 483
Ми ще ядем патици и суджуци
То и бг сиренето стана по-скъпо  от моцарелата, гаудата и останалите видове чуждестранни сирена
И друго, например от айсберг не ме боли стомаха, а от нашенски марули- да. И според баба ми съм префърцунена, ама вече купувам айсберг, вместо марули. И какво излиза, вече няма да ядем пържени яйца с масло, сирене, марули...ми пудинг, патици и айсберг...малиии Astonished
Виж целия пост
# 484
Ми ще ядем патици и суджуци

JoyJoyJoyJoy

Лошото е, че и жужук нямаше днес...
Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета. Бисквитения крем, който обсъждахте има ли го винаги или само другата седмица?
Виж целия пост
# 486
Има го само около Коледа.
Виж целия пост
# 487
Що ми се струва, че цената на яйцата е свързана с ония дето бракуваха преди месец-два и сега трябва да наваксат с приходите?
Виж целия пост
# 488
Що ми се струва, че цената на яйцата е свързана с ония дето бракуваха преди месец-два и сега трябва да наваксат с приходите?
Напълно е възможно, типично по български!
Виж целия пост
# 489
Не ми се вярва....да е това причината. Пък и онези с фипронила бяха на три фирми...не на всички.

Пък веднъж вдигнат ли ги, знаем, че няма да ги смъкнат пак....
Виж целия пост
# 490
Не ми се вярва....да е това причината. Пък и онези с фипронила бяха на три фирми...не на всички.

Пък веднъж вдигнат ли ги, знаем, че няма да ги смъкнат пак....
М... да. Вчера купих яйца, 12 бр за 5.50 лв това е по 0.46 ст на яйце. Shocked От кварталното магазинче, не от Лидл. То пък бива, бива...като ви казвам, че са за стадиона, вие не ми вярвате. Ей там, всички и под ред на номерата.... #2gunfire

Търси се термометър за фурна. Китайски е, кръгъл е и се закача вътре във фурната. Бях си купила преди време и е страшно удобен, много го ползвам, но сега се търси още един, поръчка ми е от една приятелка, някой да е виждал някъде из Лидл. Много ми трябва. Благодаря!!
Виж целия пост
# 491
Точно това била причината http://news.plovdiv24.bg/757543.html
Виж целия пост
# 492
Точно с това го обяснява някакъв шеф на яйцепроизводителите, плюс птичия грип. 😠 А пък поляците, като най-голям производител, изнасяли за страни, ударени сериозно от оня скандал с добавките и за нас нямало.
Виж целия пост
# 493
Минимум 30 ст. ще станат яйцата. В Била в момента били 2 лв. на промоция, смятайте редовната им цена каква е...
За това ли вчера в Кауфланд всички товареха яйца, все едно иде Великден. Thinking
Ми те имат срок на годност бе хора, колко кокета може да изпука едно семейство за седмица...после проблеми с холестерола...яжте зеле, хем здравословно, хем евтино, хем трайно... Naughty
Виж целия пост
# 494
Ами да внесат яйца от Сърбия. Ей го къде е, на 50 км от София. Там размер L e 19 ст.
Къде-къде е по-близо до БГ от Полша, а като ги вземат наедро, цената ще падне още. Не разбирам защо трябва да търгуваме задължително и само с ЕС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия