::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 180 944
  • 1 591
# 1 425
При нас е до ванилията и нещата за направа на сладки Simple Smile
Виж целия пост
# 1 426
Бадемовото брашно май го има в много малко Лидъли. И аз обикалям редовно и все няма.
Виж целия пост
# 1 427
При нас бадемово брашно няма. Но пък днес се появи шоколада с 81% какао, значи чакайте доставка Stuck Out Tongue Winking Eye

Сешоар си купих миналата година по Коледа, супер доволна съм, препоръчвам.
Виж целия пост
# 1 428
Точно преди Коледа пуснаха сешоарите миналата година . Май на Парис Хилтън бяха. Аз съм много доволна-мощен и удобен за ползване.
Благодаря, Мишелин, yovanka  Hug

Значи има време. Ще чакам и тази година ги пуснат преди Коледа.


И аз да се включа. Купих миналата година / било е около коледа / два сушоара с въртящи четки -за мен и за сестра ми. Аз съм с ужасно неподатлива и права коса , уредчето  е много добро , прави ми обема , както искам. Най- интересното е , че подаръкът се изпползва най-вече от племенницата , която издевателства яко над косата си /щот е фукливо /. Фризьорката и , след около половин годишна яка употреба , я беше попитала с какво си прави косата , защото била много по-здрава отпреди. Е , как какво- с уред от Лидл. Тя не е казала , де , сакън , да не се изложи Laughing
Та препоръчвам ги и аз тези сушоари.

Тази четка ли имате предвид?

Виж целия пост
# 1 429
Скрит текст:
Точно преди Коледа пуснаха сешоарите миналата година . Май на Парис Хилтън бяха. Аз съм много доволна-мощен и удобен за ползване.
Благодаря, Мишелин, yovanka  Hug

Значи има време. Ще чакам и тази година ги пуснат преди Коледа.


И аз да се включа. Купих миналата година / било е около коледа / два сушоара с въртящи четки -за мен и за сестра ми. Аз съм с ужасно неподатлива и права коса , уредчето  е много добро , прави ми обема , както искам. Най- интересното е , че подаръкът се изпползва най-вече от племенницата , която издевателства яко над косата си /щот е фукливо /. Фризьорката и , след около половин годишна яка употреба , я беше попитала с какво си прави косата , защото била много по-здрава отпреди. Е , как какво- с уред от Лидл. Тя не е казала , де , сакън , да не се изложи Laughing
Та препоръчвам ги и аз тези сушоари.

Тази четка ли имате предвид?



Да , точно тези. Използвам този накрайник. Другият още е в кутията.
Виж целия пост
# 1 430
Скрит текст:
Скрит текст:
Точно преди Коледа пуснаха сешоарите миналата година . Май на Парис Хилтън бяха. Аз съм много доволна-мощен и удобен за ползване.
Благодаря, Мишелин, yovanka  Hug

Значи има време. Ще чакам и тази година ги пуснат преди Коледа.


И аз да се включа. Купих миналата година / било е около коледа / два сушоара с въртящи четки -за мен и за сестра ми. Аз съм с ужасно неподатлива и права коса , уредчето  е много добро , прави ми обема , както искам. Най- интересното е , че подаръкът се изпползва най-вече от племенницата , която издевателства яко над косата си /щот е фукливо /. Фризьорката и , след около половин годишна яка употреба , я беше попитала с какво си прави косата , защото била много по-здрава отпреди. Е , как какво- с уред от Лидл. Тя не е казала , де , сакън , да не се изложи Laughing
Та препоръчвам ги и аз тези сушоари.

Тази четка ли имате предвид?



Да , точно тези. Използвам този накрайник. Другият още е в кутията.
Hug Благодаря!
Виж целия пост
# 1 431
А аз да похваля онзи пасатор в ментово зелено. Добре, че не го върнах. Чудна работа върши. Вчера дори успях да нарежа лук с моркови, без да станат на пюре  Joy. Просто трябваше да натисна три пъти копче I импулсно, за част от секундата  Mr. Green.
Виж целия пост
# 1 432
Скрит текст:
Точно преди Коледа пуснаха сешоарите миналата година . Май на Парис Хилтън бяха. Аз съм много доволна-мощен и удобен за ползване.
Благодаря, Мишелин, yovanka  Hug

Значи има време. Ще чакам и тази година ги пуснат преди Коледа.


И аз да се включа. Купих миналата година / било е около коледа / два сушоара с въртящи четки -за мен и за сестра ми. Аз съм с ужасно неподатлива и права коса , уредчето  е много добро , прави ми обема , както искам. Най- интересното е , че подаръкът се изпползва най-вече от племенницата , която издевателства яко над косата си /щот е фукливо /. Фризьорката и , след около половин годишна яка употреба , я беше попитала с какво си прави косата , защото била много по-здрава отпреди. Е , как какво- с уред от Лидл. Тя не е казала , де , сакън , да не се изложи Laughing
Та препоръчвам ги и аз тези сушоари.

Тази четка ли имате предвид?



Да , точно тези. Използвам този накрайник. Другият още е в кутията.
И моята коса е много неподатлива за оформяне, права и дълга. Замислям се, ако ги пуснат пак тези четки дали да им дам шанс, макар че имах такава Ровента и хич не ми вършеше работа. Подарихя на племеницата ми.
Виж целия пост
# 1 433
От предложенията тази седмица ме интересува само кухненския робот, но трябва да чакам до 2.12. Sad Бях си набелязала и други неща да купя, но се отказах.
Виж целия пост
# 1 434
Миналата година имаше само локомотив с дистанционно, светят му фаровете и отделно копче на дистанционното за звука. В комплекта имаше един и вагон и човече.
Виж целия пост
# 1 435
Здравейте,

Някой спомня ли си миналата година кога пуснаха сешоарите, преси за коса и четки за изправяне на коса? Тези, които са си взимали биха ли споделили дали са доволни? Как мислите, може ли да се очаква и тази година да пуснат преди празниците?

Благодаря!

Май около Коледа ги пускат. Имам сешоар, доволна съм.
Такъв е моят.
Виж целия пост
# 1 436
Миналата година имаше само локомотив с дистанционно, светят му фаровете и отделно копче на дистанционното за звука. В комплекта имаше един и вагон и човече.

Точно този комплект взех на детето миналата година, за да задвижим икейското ни влакче. По спомен, него го пуснаха седмица-две след първите дървени играчки за сезона.
Виж целия пост
# 1 437
Здравейте,

Някой спомня ли си миналата година кога пуснаха сешоарите, преси за коса и четки за изправяне на коса? Тези, които са си взимали биха ли споделили дали са доволни? Как мислите, може ли да се очаква и тази година да пуснат преди празниците?

Благодаря!

Май около Коледа ги пускат. Имам сешоар, доволна съм.
Такъв е моят.

+1 имам същият, много съм доволна. Моят е от преди поне 2 години.
Виж целия пост
# 1 438
Здравейте,

Някой спомня ли си миналата година кога пуснаха сешоарите, преси за коса и четки за изправяне на коса? Тези, които са си взимали биха ли споделили дали са доволни? Как мислите, може ли да се очаква и тази година да пуснат преди празниците?

Благодаря!


Май около Коледа ги пускат. Имам сешоар, доволна съм.
Такъв е моят.

+1 имам същият, много съм доволна. Моят е от преди поне 2 години.
И аз, много е хубав!
Виж целия пост
# 1 439
И на мен не ми хареса новия английски бекон. Пише че е пушен, аз нищо пушено не усетих. Има и неприятен за мен дъх-както го определихме преди време, "на нерез" 😁😅 Може и да е въпрос на партида...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия