Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №15

  • 57 861
  • 737
# 405
Здравей Деси, причините за отлагане може да са много. Най- важните са дебелината на лигавицата и състоянието на яйчниците след стимулацията. Ако има и нещо друго -полип, киста, миома, някакъв проблем с тръбите от рода на хидросалпингс ,което налага лапароскопия или хистероскопия , трансфера също се отлага. После , като му дойде времето - за всеки ЗЕТ- 1500лв. ,плюс подготовка , която включва медикаменти, прегледи и кръвни изследвания със съответните цени . Съхранение на ембриони- първите 3 месеца безплатно, после-100лв на месец и мисля, че беше 600лв на година.
При мен през септември се отложи заради увеличени яйчници, дебела презряла лигавица и също препоръчителна хистероскопия за премахване на малък септум в матката! Така че причините може да са комплексни! Абе почне ли се веднъж, те гледат под лупа и все може да изникне някакъв проблем! Важното е да си спокойна и заредена с търпение, доки си знае работата и трснсфера ще бъде направен при максимално подходящи условия!
Ти как си? Знае ли се вече кога ще е пункцията?
Виж целия пост
# 406
Мисля, че след като не си по фонда ЗЕТ-а е 1500 лв. Вие до къде стигнахте? Кога се очертава пункцията?
Привет:) Ами пункцията ми ще е в събота, днес бяха последните стимуланти Bowtie
Е2- 3200 , Доки каза, че съм 6-ти номер с 6 на 5 фоликула отдясно и отляво - днес по около 17-18мм. Утре бием прегнил и така....
Целувки от мен и дай Боже мир, за да са наред хормоните след пункция, че дотук сметката е 7000 лв. (без да имам предвид това ЗЕТ, което дано не стане ) - да мина на трансфер другата седмица.
Виж целия пост
# 407
Iskra 92 , Rusalia вие как сте? Броени дни остават до хубавите новини! 🍀
Crowned а ти къде се загуби? Как сте със съкровищата? Бяхте ли на преглед при Ставрев? ❤
Виж целия пост
# 408
Desislava, трудна работа да не е ЗЕТ. В Селена такъв практикуват, а Ставрев пък 100%.Но те пък са повечето успешни.
Виж целия пост
# 409
Kleopatra133 благодаря,добре съм...тъкмо си ме питала да си споделя,защото малко се притеснявам...на предните трансфери нямах никакви болки нищичко...а сега имам нещо,като тежест ниско долу..боцкания ту от едната ту от другата ту по средата ниско долу...не е силна болката ,но се усеща ...гърдите са ми твърди и напрегнати,чат- пат иглички....абе нищо постоянно нямам...имам чувството ,че ще ми дойде  пия 3х1 Дуфастон и 3х1 Естрофем витамините 3х1 вагина Естрофем и 2х2 Утрогестан. ..в събота ще правя пиклив тест ииии тъкмо да питям има ли вероятност да отчете две черти а после на кръвния да е 0 (на базата на това ,което пия сега)...😙
Виж целия пост
# 410
Stuck Out Tongue
Desislava, трудна работа да не е ЗЕТ. В Селена такъв практикуват, а Ставрев пък 100%.Но те пък са повечето успешни.
Много се надявам да не си права. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 411
Деси,
При опит по фонда първият замразен трансфер след стимулацията се заплаща 350 лв. Всеки следващ ЗЕТ струва 1500 лв.
Виж целия пост
# 412
И 100 лв. Допълнително за размразяване на ембриони в деня на трансфера.Но пък то и ЗЕТ е по-добре, защото след пункция винаги има болка няколко дни.
Виж целия пост
# 413
Iskra92 всичко , което си изброила , че приемаш сега , не може да даде отражение на теста! Отражение дават , доколкото знам, единствено Прегнил и Овитрел, които съдържат човешкия хормон и ако се прилагат е необходимо време съответно според дозировката, за да се изчисти организма от тях!
Виж целия пост
# 414
Да, ама тя не е по фонда и аз не бях и платих 1500.
Ау, да. Не видях, извинявам се.  Grinning
Нищо де, написала съм и двете цени.  Laughing
Виж целия пост
# 415
Мисля, че след като не си по фонда ЗЕТ-а е 1500 лв. Вие до къде стигнахте? Кога се очертава пункцията?
Привет:) Ами пункцията ми ще е в събота, днес бяха последните стимуланти Bowtie
Е2- 3200 , Доки каза, че съм 6-ти номер с 6 на 5 фоликула отдясно и отляво - днес по около 17-18мм. Утре бием прегнил и така....
Целувки от мен и дай Боже мир, за да са наред хормоните след пункция, че дотук сметката е 7000 лв. (без да имам предвид това ЗЕТ, което дано не стане ) - да мина на трансфер другата седмица.

Здравей Деси, аз до колкото разбрах се плаща 2500 лв за лекарства и 3000 лв за икси, като икси-то включва пункция, оплождане и трансфер. Първият трансфер независимо дали е ЕТ или ЗЕТ влиза в тази сума. Ако се наложи отново трансфер тогава се плащат 1500 лв.
Виж целия пост
# 416
Мисля, че след като не си по фонда ЗЕТ-а е 1500 лв. Вие до къде стигнахте? Кога се очертава пункцията?
Привет:) Ами пункцията ми ще е в събота, днес бяха последните стимуланти Bowtie
Е2- 3200 , Доки каза, че съм 6-ти номер с 6 на 5 фоликула отдясно и отляво - днес по около 17-18мм. Утре бием прегнил и така....
Целувки от мен и дай Боже мир, за да са наред хормоните след пункция, че дотук сметката е 7000 лв. (без да имам предвид това ЗЕТ, което дано не стане ) - да мина на трансфер другата седмица.

Здравей Деси, аз до колкото разбрах се плаща 2500 лв за лекарства и 3000 лв за икси, като икси-то включва пункция, оплождане и трансфер. Първият трансфер независимо дали е ЕТ или ЗЕТ влиза в тази сума. Ако се наложи отново трансфер тогава се плащат 1500 лв.
Наистина ли??? Ох дано- да, точно 3000 лв. ми искат в деня на пункцията и ми казват, че е включен трансфер. Но аз днес останах с впечатлението, че ако Ставрев реши да отложи трансфера- после пак доплащам 1500 лв.
А ако това, което казваш е така- тогава супер:*
Виж целия пост
# 417
Деси, ако се наложи отлагане, просто ги попитай, момичетата са много мили и няма да направят физиономия.
Клео, добре сме уж, мерси, че попита. Лазят ми по нервите малките негодници, всеки божи ден съм със зацапване! Вече имам чувството, че никога няма да започна пак да си бия фраксипарина или да се разходя нормално. Развивам абстиненция без дневното си витамин Ц хаххах Вчера бях при Ставрев, не успяхме да чуем пулс сега, надявам се другата седмица, но каза, че и трите се развиват. Редуцирахме лекарствата млако...абе нали знаете колко е разговорлив, за 3 минути-толкова, но съм убедена, че прави най-доброто!
Вие как сте момичета? На легло съм и искам всеки ден да се будя с 15 нови отговора, да имам какво да правя, докато си пия кафето! Heart
Виж целия пост
# 418
Gift Heart
Деси, ако се наложи отлагане, просто ги попитай, момичетата са много мили и няма да направят физиономия.
Клео, добре сме уж, мерси, че попита. Лазят ми по нервите малките негодници, всеки божи ден съм със зацапване! Вече имам чувството, че никога няма да започна пак да си бия фраксипарина или да се разходя нормално. Развивам абстиненция без дневното си витамин Ц хаххах Вчера бях при Ставрев, не успяхме да чуем пулс сега, надявам се другата седмица, но каза, че и трите се развиват. Редуцирахме лекарствата млако...абе нали знаете колко е разговорлив, за 3 минути-толкова, но съм убедена, че прави най-доброто!
Вие как сте момичета? На легло съм и искам всеки ден да се будя с 15 нови отговора, да имам какво да правя, докато си пия кафето! Heart
Ей браво, Краунд- добре че писа....Аз да ти кажа, малко се бях притеснила, че не пишеш, понеже не са хубави новините. Обаче сега - пак си мисля, че са ок нещата. Добре де- ако мислеше да редуцира, Ставрев нямаше ли поне да каже нещо , да си подготвена, знам ли? Ох дано всичко е наред с вас- четиримата :*
Gift Heart
Виж целия пост
# 419
Ами вие сте супер умрели тука последните няколко дни, какво да пиша ни в клин, ни в ръкав хаххаха или пишете неща, с които не съм наясно и не мога да дам мнение Simple Smile Ставрев си каза човекът, че имам време да си мисля и аз така смятам да направя. Ако сме още в пълен състав до 10та седмица, ще мисля обстойно и ще искам и неговото мнение пак. Преди това са супер несигурни нещата и няма смисъл да се товаря с размисли и страсти Simple Smile :*
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия