Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 8

  • 143 066
  • 742
# 345
Тайне, аз много обичам бут и често правя. Даже в момента пека във фурната с гъби.

Даре, гофретите ти хрупкави ли са или меки? Продължавам години вече да търся рецепта за много хрупкави гофрети, спомен от детските ми години и павильончето от което си купувахме обедно гофрети пред училище. Много хрупкави, горещи, намазани с ягодово сладко. Grin
Виж целия пост
# 346
Утре ще сме на руска салата! Няма как след тази прелест да издържа до Нова година.
Виж целия пост
# 347
Merelenda, аз бут не купувам, ама другата баба донесе и трябваше да го направя нещо.На мен ми е много сухо месото от бута.
Виж целия пост
# 348
Пълнени чушки с ориз и зрял боб. Макароните с прясно мляко и печената тиква не съм снимала.



Мереленда, докато са топли и върху решетката са хрупкави. Като ги поставя в чинията върху останалите и омекват.
Виж целия пост
# 349

marchеva14, много снежни щоленчета си спретнала! Heart Eyes Изобщо много те бива ей така да спретваш едни вкусотии....... залепнах за тирамисуто! Heart Eyes bouquet chef
И руска салата ми се иска, но ще изтрая до Коледа, тогава вече няма да ми се размине. Simple Smile
Много вкусни нещица показвате, момичета! Heart Eyes bouquet chef bouquet chef

У нас лападена супица,


много любимата ми шарена салатка от дайкон, морков, цвекло и ябълка, само дет хич не е фотогенична или пък фотографката толкоз си може  Mr. Green,


кюфтенца в млечен сос,


мъжки мръФки с луци,


памучената питка,


пицо-руло,


домашното мезе


и печена тиква.



Виж целия пост
# 350
Даре, гофретите ти хрупкави ли са или меки? Продължавам години вече да търся рецепта за много хрупкави гофрети, спомен от детските ми години и павильончето от което си купувахме обедно гофрети пред училище. Много хрупкави, горещи, намазани с ягодово сладко. Grin

Merelenda - аз правя много често гофрети у дома и винаги са хрупкави Ще ти кажа моята тайна и рецепта, пък ти както си прецениш......
Скрит текст:
Гофрети Американо
260 гр брашно+2 сл захар+1 1/2 чл бакпулвер+1/2 чл сол+350 мл прясно мляко (аз много пъти използвам сухо)+
 2 яйца + 100 гр разтопено масло + 1чл ванилия. Всичко разбивам/разбърквам, оставям за 10-15 мин. да отлежи и пека. *Едната тънкост е маслото и втората - гофретата не трябва да е ДЕБЕЛА! Моят гофретник е плитък Или просто сипвай по малко тесто. Освен това и леееко ги препичам. Само да кажа, че аз слагам гофретника на масата заедно с "всички допълнения - ние ядеме и сладки, но и солени плънки" и веднага се ядат?! 
.

Аз днес готвих боб с наденица за утре

 
Виж целия пост
# 351
Здравейте, кулинари!
Дара, този шоколадов кекс изглежда чудесно и без дупка в средата.
Ако може по малко от нездравословните мръвчици на Ани, от кюфтенцата на Лабрекс и гулаша с макаронести на Маце.
Тайна, много апетитен е този гювеч, нищо че е сухо месото.
Сем, ако е останало от Кодрита, изпрати малко и на мен.

От мен една плоска пита с масло. Правеше достойна компания на едно биволско сиренце:



Желая ви спокойна неделна вечер!
Виж целия пост
# 352

marchеva14, много снежни щоленчета си спретнала! Heart Eyes Изобщо много те бива ей така да спретваш едни вкусотии....... залепнах за тирамисуто! Heart Eyes bouquet chef
........................
Да, благодарение на твоята рецепта и аз се вредих,  Wink  толкова години ги гледам и все не ги правя , а толкова много ги исках. Сърдечно , благодаря! Чудесни са!!  Hug

Нали съм си вредна булка що работа отхвърлих, направо не е истина, но Лабрекс ме бие по точки! По ред на номерата:
Свински гърди с кисело зеле, открих сезона



Щруделовите рози ли бяха, какви бяха, не помня заглавието им, но са прекрасни, внучето на Марчев беше и трябва нещо бързо да спретна да има за закуска. По всичко изглежда , че те ще бъдат и за Коледа, може и с тиква, може и с ябълка, круша.. каквото си искам.


Започнала съм и коледните сладки и ги показвам, нямам време за декорации в момента, страшно съм изморена , а ме чака още едно тесто, може и сега да го врътна, Ще го покажа и него , много е добра рецептата. В момента на снимката са:  Оригинални шотландски бисквити, още едни шотландски бисквити с шоколад, нов модел на меденка с печати,  но по-късно ще им сложа и пълнеж от Дулсе де Лече, рано е още - рецепта на Ossigeno , мини-щолените и едни разкошни лешникови бисквити-завъртулки  с шоколад




За сега  - това е. Ще има и още.
Виж целия пост
# 353
Благодаря за рецептата за гофретите. Ще си я запиша.
Виж целия пост
# 354
Завиждам на всички с кисело зеле! Simple Smile Това е едно от нещата, които най-много ми липсват тук.

От мен един "овчарски пай", но с риба-треска и къри, вместо с по-традиционната кайма:
Виж целия пост
# 355
 Пържен дроб с мармалад от лук

 Филмов маратон Blush
Виж целия пост
# 356
Ау, labrex, домашното мезе Heart Eyes Марчева, лешниковите сладки изглеждат страхотно!

При нас бутер банички



И торта с круши и карамел за рождения ден на една приятелка



Виж целия пост
# 357
да му се прииска на човек да посегне за една Simple Smile
конфитюр от червен лук Flushed Иланг-иланг, подсещаш ме, че скоро не съм правила Flowers Hibiscus

От предните дни салата от миди с рулца от раци и сьомга http://pep-4o.blogspot.bg/2017/08/blog-post_8.html

Бобена салата пак с рулца от раци http://pep-4o.blogspot.bg/2017/12/blog-post.html

Руска салата http://pep-4o.blogspot.bg/2013/11/blog-post_22.html

 супа топчета

сарми с кълцано месо http://pep-4o.blogspot.bg/2014/02/blog-post_26.html

и бобец

курбан за вечеря  http://pep-4o.blogspot.bg/2010/05/blog-post_647.html
Виж целия пост
# 358
Завиждам на всички с кисело зеле! Simple Smile Това е едно от нещата, които най-много ми липсват тук.
Роца ако кажеш къде си (може и на лични) - ще ти издам "тайната рецепта на Пеп-4о" за киселото зеле. Smile Благодарение на нея, вече няколко години ядеме кисело зеле у дома.

домашен бургер за сина


запеканка с броколи и шницел пане
Виж целия пост
# 359
Направих руска салата и аз. Снимката е ужасна.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия