Тренировки в домашни условия - 90

  • 72 089
  • 736
# 315
Непо, аз години съм се наяждала така... не искам вече - кофти ми е, после се чувствам ужасно  и виновна. Днес се наядох сериозно с рагу от сьомга и салата + 3 домашни бисквити, които направих, още ми е тежко и кофти, а тренирах. Довечера сме на гости в майката на МП, а там от нерви ли, от що ли - винаги ям много (а и не мога да си махна чинията, та ще е изпитание).

Спринкълс - още веднъж много ти благодаря. Направих ден две от програмата, пасна ми идеално с плана за долна част.
Утре е фаза на луната и мисля да се разтоваря с плодове и салати + нещо леко - йога вероятно Simple Smile

Весела Коледа!
Виж целия пост
# 316
Арсен, привет. На мен всички тренировки от фокуса ми се струват приблизително на едно ниво, като обаче кардиото съм правила само един-два пъти и едва си го спомням. можеш да добавиш тежести за ръцете, ако са ти леки.
за днес - четири 10-15-минутни балетни/пилатес тренировки със сюзън боуен, джилиън майкълс и попшугър фитнес.
Виж целия пост
# 317
Маги, Hug
Весела Коледа,момичета!
Не пиша, че все още тренирам в зала, но за 3 месеца минавам само 1ви смени, а треньора ми не иска вечер след работа. Залата е пълна и трудно бихме си провели тренировката, та ако наистина ме "изостави" ще се завърна отново към домашните тренировки.
Виж целия пост
# 318
Маги, добре дошла и от мен!

Вчера правих пирамидалната, днес Speed 3
Виж целия пост
# 319
Вал, аз пък си тренирам в зала и си пиша тук Simple Smile
Ми то какво да правя, нямам много познати тук да си губя времето, а и безработна, все някъде трябва да се забавлявам.

Новата ми програма нещо не е наред. 4 дни само крака, дупе и корем и само един ден горна част. Прекроих я набързо.
Колкото инструктори, толкова и мнения. Каза ми - 2 дни тренировка, един ден почивка. Той ще ми каже Simple Smile


Айде полека да се вдигам за и да ходя за горна част!
Виж целия пост
# 320
Весела Коледа, момичета! Да ви е празнично безгрижно.
Аз съм в някаква серия от празници - покрай всеобщите, към моите се прибавят и два рождени дни на майка и на сестра ми / на 24 и 26/, отделно имен ден на ММ на Коледа. Положението е трапезно. Най-голямото преяждане по традиция обаче беше на Бъдни вечер. Винаги са ми много вкусни постните ястия и качих два килограма за един ден. Вчера съм яла два банана, четири малки коледни сладки и стотина грама пуешко със зеле, но килограмите не са мръднали. Предполагам, че е задържане на вода от въглехидратите на Бъдни вечер, но е дразнещо. Днес пак трапези предстоят ....А за отчет - вчера 40 минутно кардио от ФБ, плюс половин час тичане на полето с кучето и голямото дете. И си беше бая бързичко, защото детето определяше темпото. Днес БР 9.
Джери, гледах прогнозата за 28-и, нещо не е обнадеждаваща. Валежи щяло да има, дано не познаят. Непо, благодаря за поканата за 29-и, но не знам дали ще мога, защото искам малко да постегна ученика и да поучи, че голям мързел го гони. А ваканцията тази година е  кратка. Не знам, ако в последния момент реша, дали ще мога да се включа.....
Арсен, добре дошла!
Виж целия пост
# 321
Да, дават го нещо да се разваля, ноооо ние твърдо сме решили да се ходи. Не е чак критично лошо. Така че, ако решиш, звънни ми. Simple Smile Се ще намерим място по колите. За 31-ви и 1-ви го дават слънчево и тогава май ще се качим до върха.

Покрай трапезите мен ме хвана някакъв мързел, а днес ми е първия работен ден...Седя си на бюрото, ровя в нета и буквално си дремя в очакване да си тръгна. Добре, че сутринта се размърдах с Шон малко...
Виж целия пост
# 322
Аз днес съм на фастинг, до довечера не се храня, почивам от тренировка и като Непо ме е хванал мързел.
Хахаха ако вечерта се владея с храненето утре ще имам коледно чудо - ще посрещна 27-ми по-слаба от колкото бях на 23-ти. Предвид всички трапези и храна, предвид постенето и възможността тези два-три дни да се увлека по храни, които не съм яла 40 дни, аз съм много доволна от себе си Simple Smile
Добре че е темата ни да ме стимулира
Виж целия пост
# 323
Добър вечер! Благодаря за приема момичета! Wink
zvezdi4ka14, алфата ми се стори по-трудна заради по-забързаното темпо може би.
Гири 4 килограма ползвам, то нямам и други.
Днес два пъти RIP'T CIRCUIT направих + около 30 мин. с детето карахме колелета, да си заслужа домашните сладки, които изядох след обяд. Имам нужда да отслабна малко.
Определено темичката ви е стимул!
Виж целия пост
# 324
Здравейте ,Весела коледа много дъмбели и пудовки  ви желая!
Няма смиъл да ви казвам ,че храната ми излиза извън всякакви нормални граници и даже не ми става тежко,взела съм 5 кила кълцано меси ,1кг гъби и една кофа зеле и само зареждам през нощта сармите в крокпота. Освен това мадъра за коледа беше направила хиляда неща вкл френска селска торта,баница,домашна руска салата и т.н. -е как да не яде човек....не съм тренирала ,даже и не съм  мърдала много,много от дивана до кухнят или в колата и при майка -през деня книжки ,сън,филмчета,уиски и шоколад -от почивката или от храната  чак ми се опънаха две -три бръчици хахаах
Днес си наритах задника и потренирах;
-15 мин стречинг и йога на блендърит
-първата тренировка от little obsessed на Beachbody(хареса ми,много ми допада комбинацията тежести и ластици,лека е )
-интервално на велото 20мин ( хванах си цаката докато въртя педалите,слушам бюти  кифленски влогове на една испанка и така хем си упражнявам испанският ,хем не се отегчавам..... хениал


Виж целия пост
# 325
Весела Коледа, момичета! Бъдере здрави и мотивирани  bouquet

Sprinkles благодаря ти за линка. Сега ще го разгледам и се надявам от утре да ги почвам. Не ме питай защо не от днес, че пак оправдания, но снощи, когато бяхме навън така ме заболя врата, чак ми се ревеше - цялата дясна страна от върха на главата надолу включително и плешката. Някакъв нерв май се беше възпалил или нещо, но беше кошмар. Дадох си сметка, че когато тренирах нямах изобщо такива болежки, чувствам се възрастна.

Много ви се радвам и възхищавам на отдадеността и волята  Peace Прекрасни сте  Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
Маги, успех.
При мен храната е умерено зле. И аз като Аманда трябва да се боря и с рождени дни. Ясно е, че ям ужасни неща/захари и мазнини/, но поне се опитвам да не са в огромни количества. Мечтите ми са скромни - да посрещна новата година с максимум кило отгоре.
За днес - Strength 35 от Shift Shop. Май програмата е замислена като новата алтернатива на FocusT25, но им се е получило по-зле и като замисъл, и като изпъление.
И един специален поздрав за всички, които чакат 80-Day Obsession.
https://www.youtube.com/watch?v=B-LEACOzlUs
Виж целия пост
# 327
Ноу фрейм, разсмя ме... И аз съм забелязала, че покрай празниците винаги лицето става по-хубаво за сметка на задните части:smile:
Тези дни осъзнах, че не само тренировките са важни, а и движението като цяло през деня. Работатата ми е такава, че не е на едно място, имам свободни промеждутъци, които винаги ги запълвам с ходене пеша и сумарно се движа немалко. Като не съм си у дома, поддържам килограмите по-лесно. И не мисля толкова много храната. Защото сега се получава - хем ям, хем после ме е яд. Вчера голяма мъка беше с една домашна  руска салата - уж отказах, но не престанах да я мисля и добре, че дребното рече, че това е е една ужасна смес от продукти:smiley:, та изядох този ужас от неговата чиния. А не трябва така.....
Духче, поздравления за волята. Браво!
За вчера добавям пак малко тичане на полето. Беше ужасно кално, та и се получи тренировка с тежести по обувките. Днес още не съм го решила - може би някоя дълга пилатес тренировка за разнообразие.
Виж целия пост
# 328
Мечтите ми са скромни - да посрещна новата година с максимум кило отгоре.

И аз така!  Mr. Green Дано успея! Не ям много като количество, но за сметка на това всичко е мнооого калорично! Crazy И като Аманда, обирам на децата каквото е останало... Rolling Eyes Отделно никой от домочадието не яде месо, на което с микроскоп и специализирана техника, може да се видят следи от сланина. И всички подозрителни парчета се прехвърлят в моята чиния!  Mr. Green

За днес отчитам Ript Up.
Виж целия пост
# 329
Днес приключих рано с тренировките. Една на ФБ - кикбоксинг(не разбирам как за толкова време - тренировката е от 2016, този човек не се научи да изпълнява правилно кроше и ъперкът) и тренировка с тежести за торса + кратка тренировка за крака с Линда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия