ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 624
  • 741
# 615
Хайде да вземат още две награди и да пускат фрагмана за следващия епизод.

Да видя Азизе как ще изчезне както е дошла, а Джевдет да си мисли, че човек на Дагестанеца бумна конярчето  Joy Joy Joy

Галенце, видя ли, който трябва?! Joy Joy Joy Joy Не гюзелни са, нали?  Hug Laughing Heart Eyes

Наде, цепки, деколтета, силикони - всичко има. Тоалетите не бяха толкова изчанчени като на други събития. Мъжете са най-добре. Няма рокли, няма деколтета...
Виж целия пост
# 616


Галенце, видя ли, който трябва?! Joy Joy Joy Joy Не гюзелни са, нали?  Hug Laughing Heart Eyes



Прекрасни, Майдриймче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Изложиха част от старите кучета на сцената за заслуги и им връчиха дръжки  Laughing Laughing За Берги, Халит и още двама също имало, ама липсвали на церемонията
Виж целия пост
# 617

Чета в туитър, че Берг и  Халит взели някаква награда.

Заедно с Къванч и Берен.

Това ще е за легендарни двойки - ветерани.  Joy

Наградата се казва "Създаващи чудеса", на български звучи тъпо.

Съвсем се изложиха.

Измислят си награди, за да замажат резила, защото хората ги плюят в социалните мрежи.
Виж целия пост
# 618
Точно. Да замажат резила.
Ще ги търсят старите кучета.


Това съм го пропуснала, докато се усетя и включа на ТВ2.


Галенце, ккави са тези дръжки, пеперудени или други?

Създаващи чудеса....
При положение, че са участници в момента в проект, който печели за най-добър сериал...
Виж целия пост
# 619



Галенце, ккави са тези дръжки, пеперудени или други?

пеперудени, джанъм, пеперудени  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 620



Галенце, ккави са тези дръжки, пеперудени или други?

пеперудени, джанъм, пеперудени  Laughing Laughing Laughing

Ох, не мога.  Joy Joy Joy Joy
Само, като те прочета и ми идват смешни работи наум.  Joy Joy Joy

Да си ги държат!

Галенце, за батю няма ли дръжка? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 621




След тая изсмукана от пръстите награда и пълният цирк съм още по-доволна, че не отидоха.
Виж целия пост
# 622
Ето ги.. Grinning Grinning

Ş A M P İ Y O N L A R  L İ G İ






Виж целия пост
# 623



Галенце, ккави са тези дръжки, пеперудени или други?

пеперудени, джанъм, пеперудени  Laughing Laughing Laughing


Ох, не мога.  Joy Joy Joy Joy
Само, като те прочета и ми идват смешни работи наум.  Joy Joy Joy

Да си ги държат!

Галенце, за батю няма ли дръжка? Joy Joy Joy

Може ли да няма, Майдриймче, и той старо куче, и на него връчиха пеперудена ... дръжка  Laughing Laughing



Виж целия пост
# 624


Цитат
Галенце, за батю няма ли дръжка?

Има, има.

Деликатно им казаха "Дойде време за пенсия".  rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 625
Ето защо Кенан и Енгин са на церемонията, сега ми стана ясно.

Джансула ли е това?

Това ли са старите кучета, брях!
Трябва на ръце да ги носят, че благодарение на техните имена си продават сериалите по света и печелят! А не да се гаврят.
Още повече разбирам Берг за изявлението и! Още повече! Да е жива и здрава!



Цитат
Галенце, за батю няма ли дръжка?

Има, има.

Деликатно им казаха "Дойде време за пенсия".  rotfImao rotfImao

Хахахаха!
Енгин гледа и не може да повярва на очите си.  Joy Joy Joy JoyШегувам се.
Виж целия пост
# 626


Цитат
Галенце, за батю няма ли дръжка?

Има, има.

Деликатно им казаха "Дойде време за пенсия".  rotfImao rotfImao

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 627
Галенце, я напиши едно "уф" поне, сега ще те стирнат. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 628
Галенце, я напиши едно "уф" поне, сега ще те стирнат. Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy

верно, яяя  hahaha hahaha hahaha

Да живее родината!  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 629



Цитат
Енгин гледа и не може да повярва на очите си.


Ами и те сигурно са се чудили за какво точно ги награждават.  Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия