Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 176
  • 768
# 405
Да. Накрая сложих крема за връхчета на Маракеш. Аз него си го ползвам всеки път, де.
Виж целия пост
# 406
Терапист е единствената серия с която съм успявала да си вдървя косата, а моята носи на протеин. Но това беше много отдавна, преди да знам, че ми трябват няколко серии и ги ползвах само тях в продължение на месец. Ако не се прекалява са страхотни.
Виж целия пост
# 407
Хора,помагайте.След процедура изсветляване и уж просто изчистване на русия цвят се сдобих с късаща се и цъфтяща коса.Маслените маски не помагат,проблемът е от месец,прочетох поста на Мис Нели в началото за протеинова терапия.Направиха ми такава в салон,но без ефект.Терапия също така Олаплекс-ц. Мисля да взема протеинова терапия,Мис Нели препоръчва Афоджи.Ефикасна ли ще е тя за моя случай или има нещо по-актуално на пазара? Също така от Златна рибка виждам да предлагат терапията в едно шише,а пише,че втората стъпка всъщност е нанасяне на някакъв друг балсам (?!) Какво да правя?
Виж целия пост
# 408
Някой знае ли сайт от който мога да поръчам Керастаз бустер цимент (концентрат)?
Виж целия пост
# 409
Christina-89777, 2-стъпковия протеин се ползва с хидратиращия балсам на марката, може разбира се и с друг хидратиращ, но при мен двата продукта се комбинират чудесно - с друг не ми е толкова уау. Правя си веднъж в месеца. Има еднократни дози с двете стъпки.
Виж целия пост
# 410
С Кидра е много по-скъпо. Най-скъпо може би, но и боята е превъзходна.
Милк Шейк не е хубава боя, макар и скъпа.
Защо? Какви са и негативите?
Виж целия пост
# 411
Здравейте момичета чета ди Ви постоянно Heart Много сте обсъждали ЗР Simple Smile На мен пък поръчката ми беше изпратена на следващия ден   от черния петък, ноооо още я няма благодарение на Спиди! Тази форма колко е некоректна нямам думи просто 2 седмици ни мотат и мен и ЗР! Както и да е 🙂
Видях, че някой си е поръчал шампоана за коса и тяло Фклип Кингсли кидс! Доволни ли сте от него, защото и аз съм го поръчала, но не съм го използвала сега за детето?
Виж целия пост
# 412
С Кидра е много по-скъпо. Най-скъпо може би, но и боята е превъзходна.
Милк Шейк не е хубава боя, макар и скъпа.
Защо? Какви са и негативите?
Кидра  може ли да се закупи online или само в салоните се предлага ?
Виж целия пост
# 413
Хора,помагайте.След процедура изсветляване и уж просто изчистване на русия цвят се сдобих с късаща се и цъфтяща коса.Маслените маски не помагат,проблемът е от месец,прочетох поста на Мис Нели в началото за протеинова терапия.Направиха ми такава в салон,но без ефект.Терапия също така Олаплекс-ц. Мисля да взема протеинова терапия,Мис Нели препоръчва Афоджи.Ефикасна ли ще е тя за моя случай или има нещо по-актуално на пазара? Също така от Златна рибка виждам да предлагат терапията в едно шише,а пише,че втората стъпка всъщност е нанасяне на някакъв друг балсам (?!) Какво да правя?
Няколко седмици правих Афоджи,не заради боядисване,но косата ми беше до дупето и от мързел да се реша като хората я накъсвах.Афоджи помогна,но и внимателното ресане също.Каквото и да ползвам за косата си,винаги ползвам шампоана от съответната серия.
2мунитния реконструктор ползвах аз,другия,който е в 2 стъпки е за по-тежко увредена коса.Може би не е лошо да вземеш него.
Виж целия пост
# 414
С Кидра е много по-скъпо. Най-скъпо може би, но и боята е превъзходна.
Милк Шейк не е хубава боя, макар и скъпа.
Защо? Какви са и негативите?
Пада ми бързо, не става ярък и хубав цвета и въобще в нищо не ми харесва.
Виж целия пост
# 415
С Кидра е много по-скъпо. Най-скъпо може би, но и боята е превъзходна.
Милк Шейк не е хубава боя, макар и скъпа.
Защо? Какви са и негативите?
Пада ми бързо, не става ярък и хубав цвета и въобще в нищо не ми харесва.

И на мен никак не ми хареса боята на МШ. Бях на фризьор и не останах доволна. И ми се стори агресивна.

За сега си оставам на Маткрикс амонячната.
Виж целия пост
# 416
Всичко е до коса.Аз не съм доволна от амонячната на матрикс.Изсуши ми много косата ,косата се заплиташе и в краищата беше като метла.
Като цвят се получи добре.,но не много траен.
Фризьорката ми каза,че е силна и агресивна боя и ако ще се правя с амоняк то по добре да е с боите на лореал.
Виж целия пост
# 417
Матрикс нали също е производство на Лореал?

Аз в момента редувам Мажирел с Диаричес.

На Макадамия хубава ли е боята?
Откъм блясък, яркост на цвета, трайност, щадене?
Виж целия пост
# 418
На Макадамия хубава ли е боята?
Откъм блясък, яркост на цвета, трайност, щадене?

за мен е красива и трайна, но не и щадяща
/ползвала съм черна/
Виж целия пост
# 419
Матрикс нали също е производство на Лореал?

Аз в момента редувам Мажирел с Диаричес.

На Макадамия хубава ли е боята?
Откъм блясък, яркост на цвета, трайност, щадене?
Да,  на на Лореал са  ?
Фризьорката ми препоръча Мажирел пред Матрикс Simple Smile
Преди годи в салона ме правиха винаги с Мажирел.Не съм имала забележки.Тогава слагаx 4 ka и нямах бели коси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия