Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 150
  • 768
# 435
 Абе...моите всичките са купувани от магазина във Варна ама бяха по редки като че ли  newsm78. Сравнявам с последния,който ползвам в момента и той определено е по-рядък. Благодая ви   Hug утре ще си проличи....
Виж целия пост
# 436
Благодаря, cityofangels. А оптвала ли си балсама Аура Ботаника заедно с шампоана как са като комбинация?
Има ли блясък косата с тази серия?  Blush
Моята коса не е е боядисвана много дълго, не е третирана с нищо и е нормална. Искам само още малко блясък и да не кльопва от по-тежки и хидратиращи серии.
Виж целия пост
# 437
Сериите за блясък какви са- балансирани с превес на хидратация или балансирани с превес на протеин? Косата ми вече е здрава, естествена, небоядисана и чуплива. Искам ефекта да е много блясък и подвижна коса... Ако някой може да ми препоръча хубава маска за блясък? Simple Smile
Ето косата ми:
клик
клик
Виж целия пост
# 438
Вземи си маската с ленено семе за  блясък  SDL.Маската хем ще подхрани косата и ще стане лъскава.Ако искаш да блести има финиш спрейове за повече блясък.
Виж целия пост
# 439
Аз съм доволна от стилизиращият спрей със сол на Маракеш. Прави страхотни плажни чупки Purple Heart
Виж целия пост
# 440
Не съм ви чела,нямам никакво време напоследък.Нооо държа да споделя за ЗР.

Миналата седмица уж ми пуснаха поръчката от Черния петък,после са я анулирали без да си направят труда да ми съобщят.И аз си чакам като балък.

Обаждам се след 6 дни,били анулирали защото единият продукт липсвал,чакали доставка в петък.
Днес ми пристига поръчката,и друг продукт е сгрешен,звъннах и се оказва че и той липсва.Естествено на сайта си е наличен.

 newsm11 newsm11 newsm11

Писна ми,вече поне 4 пъти им звъня,все имат проблеми,първо с приемането на поръчката,после с обработката.Не е нормално.


Виж целия пост
# 441
 Мишелче  Hug. Заклевам се,че повече на черен петък или шестък от тях нищо няма да купя ако щат да са всичко по левче продуктите  Laughing.
 Милите Риби грам не са наясно ,че на преордер/предварителна продажба на неналични артикули/ продажбата на артикули става по друг начин.  Нямам идея кой им поддържа складовата програма и защо не е вързана с платформата на онлайн магазина,но са пълна издънка за мен.
Виж целия пост
# 442
Мишелче  Hug. Заклевам се,че повече на черен петък или шестък от тях нищо няма да купя ако щат да са всичко по левче продуктите  Laughing.
 
Hug
Каквото и да напиша-ще е малко.Всичко което можеше да се обърка с една поръчка-се обърка.  Crazy
Вярно от Китай по-бързо ще дойдат пратките.
Излишно е да споменавам че компенсацията от ЗР е нула.
Виж целия пост
# 443
Да сте виждали или да препоръчате някакъв продукт за почистване на кожата след боядисване?
Виж целия пост
# 444
Да сте виждали или да препоръчате някакъв продукт за почистване на кожата след боядисване?

Пепел от цигара с малко вода.
Виж целия пост
# 445
Има специални мокри кърпички.
Виж целия пост
# 446

Писна ми,вече поне 4 пъти им звъня,все имат проблеми,първо с приемането на поръчката,после с обработката.Не е нормално.





В арлен са същите. Седмица след черния петък ми звънят дали ми е удобно да ми доставят на следващия ден нещата.
Три дни по-късно няма никой и аз се обаждам. Единият от двата искани от мен продукти го нямало, но чакали доставка, не се знае кога.
Питам защо ми се обаждат да питат удобно ли ми е като нямат наличност. Отговор няма.
Е, предложиха ми ако искам друго да си поръчам със същата отстъпка.
Виж целия пост
# 447
В арлен са същите. Седмица след черния петък ми звънят дали ми е удобно да ми доставят на следващия ден нещата.
Три дни по-късно няма никой и аз се обаждам. Единият от двата искани от мен продукти го нямало, но чакали доставка, не се знае кога.
Питам защо ми се обаждат да питат удобно ли ми е като нямат наличност. Отговор няма.
Е, предложиха ми ако искам друго да си поръчам със същата отстъпка.
Много са зле българските магазини, МНОГО.
Сливи ли имат в устата да се обадят ? Толкова ли е трудно?  bash
Виж целия пост
# 448

 Я някой ползващ отдавна Маракеш да ми каже серумът за връхчета дали не е реформулиран нещо  newsm78. До сега съм изплескала повече от половин кило,но тоя новия ми се струва различен като консистенция. Моят е като мляко,а тоя е като крем  newsm78 или просто е замръзнал от температурите навън  Laughing
Аз го ползвам отскоро, но и моя е като крем, консистенцията му е като на крема без отмиване на Макадамия (стария). Гъстичък е. И в магазина във Варна го бях пробвала и техния беше кремообразен.
От две години използвам серума,може и повече.Винаги е бил като крем Simple Smile
Виж целия пост
# 449
 Мммм да явно беше позамръзнал вчера новодошлия  Laughing. Вече и моят е с нормална консистенция и си е същият като предните.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия