::Лидл - 110:: 01.12.2017 - 01.01.2018

  • 192 789
  • 1 612
# 1 440
Ееее, утре щях да ходя за буквичките Sad
Виж целия пост
# 1 441
Като споменахте въртящите четки, може ли да споделите дали вашите спират да въртят като е по-мокра косата? Имах Ровента, която се справяше без проблем. За съжаление изгоря и реших да мина "тънко" с тази, но тя спира/няма тяга, а косата ми определено не е от най-гъстите вече, та така да я тормози.
Чудя се, да я връщам ли, да я сменям ли, да я задържа ли все пак newsm78

Моята е Ровента, като хвана по-гъст кичур и ако е по-влажен трудно върти, да. Мисля, че идеята на четката да оформя подсушена коса. Аз първо със сешоара се суша, после с въртящата.
Да, именно. Ровентата не спираше, а тази спира при една и съща експлоатация. Въпросът е моята ли не е читава или всички от серията са такива?  Rolling Eyes Ще съм благодарна, ако още някой се включи с мнение.  Peace
Виж целия пост
# 1 442
Дъската за гладене голямата някой има ли отзив за нея, притеснява ме стойката да не е паянтова и да се килва лесно
Аз си купих почти същата дъска през лятото и съм изключително доволна,много е стабилна.
Виж целия пост
# 1 443
Панайоту,благодаря.Аз днеска не можах да се добера до Лидл,но утре ще ходя и дано има останали батерии.
Някой с мнения за цветоулавящите кърпички от другата седмица?
Виж целия пост
# 1 444
Дъската за гладене голямата някой има ли отзив за нея, притеснява ме стойката да не е паянтова и да се килва лесно
Аз си купих почти същата дъска през лятото и съм изключително доволна,много е стабилна.

Подкрепям, имам я от 2 години, супер е.
Виж целия пост
# 1 445
Да кус кус изчезна .
За инхалаторът специално не знаех че ултаз.  не работи с пулмикорт и вентолин.
Моят е на Омрон 4г .незаменим спътник.
Забравих за сиропи ,антибиотик и т.н.
Даже е плътно  с нас на почивки.
От новата брошура постелките спортните и ластиците има ли отзиви .Все се каня да си купя.
Точно омрон имаме и ние. Правихме инхалации като имаше хрема и от тогава правим сутрин и вечер и нямаме за сега проблеми. По- скъп е от този на Лидл, но ми харесва и бебето не се плаши от шума
Виж целия пост
# 1 446
Да кус кус изчезна .
За инхалаторът специално не знаех че ултаз.  не работи с пулмикорт и вентолин.
Моят е на Омрон 4г .незаменим спътник.
Забравих за сиропи ,антибиотик и т.н.
Даже е плътно  с нас на почивки.
От новата брошура постелките спортните и ластиците има ли отзиви .Все се каня да си купя.
Точно омрон имаме и ние. Правихме инхалации като имаше хрема и от тогава правим сутрин и вечер и нямаме за сега проблеми. По- скъп е от този на Лидл, но ми харесва и бебето не се плаши от шума
Малко извън темата, извинявайте, бихте ли ми казали моделите на инхалаторите Омрон, тъй като се налага да се ползва от внука ми. Може на лични!
Виж целия пост
# 1 447
Кърпичките за пералня са хубави , онзи ден съм забравила бяла блузка на детето при тъмно пране - дънки , е блузата излезна бяла, кърпичката тъмно синя - аз доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 1 448
Малко извън темата, извинявайте, бихте ли ми казали моделите на инхалаторите Омрон, тъй като се налага да се ползва от внука ми. Може на лични!

Нашият модел е този: Инхалатор за бебета Omron DUOBABY NE-C301-E
Виж целия пост
# 1 449
Те са и в постоянния асортимент , редовно ги купувам + таблетките за пералня
Виж целия пост
# 1 450
Детски суитчери от Peperts имаше ли на място без качулка? В брошурата са 2 модела със. Но може да са вадили и други? За момче питам....
Виж целия пост
# 1 451
Мислех си, че инхалаторът може да се ползва при задух, пък той бил за впръскване на лекарства. Може ли някой да сподели, дали с инхалатор се оздравява по-бързо, отколкото без? Странно ми е, че има толкова добри отзиви, а аз някак съм пропуснала плюсовете на едно такова уредче. И май не е нещо, толкова ползвано и разпространено, интересно ми е защо, ако е толкова добър Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 452
Мислех си, че инхалаторът може да се ползва при задух, пък той бил за впръскване на лекарства. Може ли някой да сподели, дали с инхалатор се оздравява по-бързо, отколкото без? Странно ми е, че има толкова добри отзиви, а аз някак съм пропуснала плюсовете на едно такова уредче. И май не е нещо, толкова ползвано и разпространено, интересно ми е защо, ако е толкова добър Rolling Eyes
Това е новата мода Simple Smile. Първият въпрос на нашия педиатър като се разболя дъщеря ми (на 3 месеца) беше дали имаме инхалатор. Вярно е, че само с инхалации и витамин С се оправи за 3-4 дни, но и не беше нещо много сериозно.
Виж целия пост
# 1 453
Мислех си, че инхалаторът може да се ползва при задух, пък той бил за впръскване на лекарства. Може ли някой да сподели, дали с инхалатор се оздравява по-бързо, отколкото без? Странно ми е, че има толкова добри отзиви, а аз някак съм пропуснала плюсовете на едно такова уредче. И май не е нещо, толкова ползвано и разпространено, интересно ми е защо, ако е толкова добър Rolling Eyes

Досега съм го ползвала за себе си и децата само с физиологичен разтвор. Дори просто хрема минава по-леко с 2-3- инхалации на ден, а кашлицата значително я облекчава.
Като видя, че тръгват да се разболяват, примерно тръгне хрема, веданга на инхалатора с 5 мл физиологичен разтвор.
Виж целия пост
# 1 454
Нова мода е и за мен.
Подходящ е само за хора с белодробни проблеми, които имат нужда да инхалират лекарства от рода на вентолин и пулмикорт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия