Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 90 254
  • 741
# 270
Късмет момичета, и успех още с първия опит при д-р Стефанов.
Виж целия пост
# 271
Добре дошли момичета и успех.


Павловка,ако е удобно да попитам, къде са ти предните опити?
Виж целия пост
# 272
Успех момичета и нека това да са ви последните опити увенчани с полож тестове и пухкав финал Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Добре дошли момичета и успех.


Павловка,ако е удобно да попитам, къде са ти предните опити?

Разбира се. Имам един опит в Селена и два в ню лайф. Първи и трети опит бяха отрицателни, вторият беше положителен но приключи с мисед.
Виж целия пост
# 274
Дано повече не ти се налага да обикаляш клиники. Късмет!:)
Виж целия пост
# 275
Успех,момичета.Дано нещата ви се получат от първия път.
Мадлеен,вие докъде стигнахте?
Виж целия пост
# 276
Успех,момичета.Дано нещата ви се получат от първия път.
Мадлеен,вие докъде стигнахте?


Първият ни опит приключи неуспешно. Още не съм ходила за коментар,но според Наталия съм имала биохимична,понеже на 12 ден стойността беше 20.
Ще видим доктора какво ще каже април...
Виж целия пост
# 277
Много съжалявам,мила  Hug.Дано втория е успешен.
Виж целия пост
# 278
Благодаря ти,Oesi Kissing Face
Виж целия пост
# 279
Здравейте момичета, и аз април месец живот и здраве ще стартирам трети опит при д-р Стефанов.
1ви миссед в трети месец
2ри биохимична
Надявам се 3ти да ми е на късмет:)
Виж целия пост
# 280

Здравейте.  някоя от вас слагала ли е Овитрел при положителен тест до 14-тата седмица?
Това мен лично много ме притеснява. В листовката пише че не се прилага при бременност.
Виж целия пост
# 281
Аз съм слагала. Две инжекции до 14 ден. Не се притеснявай това е ЧХГ хормон на бременността и се предписва, като поддържаща терапия. И в старата клиника го изписваха, там го слагах на пет дни и теста беше чак на двайстия ден. С него само не се подлъгвай да прави ранни тестове, защото влияе на резултата. Успех!
Виж целия пост
# 282
[video][/video]
той теста е положителен.  В 7 г.с. съм
 но ме тревожи че трябва да го слагам до 14 седмица. Това е много време. слагам го всеки понеделник.  А единственото което ме притеснява че едва снощи прочетох листовката а сигурно до сега незнам колко съм сложила и там пише че не се използва от бременни
Виж целия пост
# 283
 Чара,имай вяра в доктора,щом ти е предписал овитрел значи има причина.Успешна бременност до края.
Сладката,дано този опит да е твоя.
Виж целия пост
# 284

Здравейте.  някоя от вас слагала ли е Овитрел при положителен тест до 14-тата седмица?
Това мен лично много ме притеснява. В листовката пише че не се прилага при бременност.
Да една позната при Стефанов го слага доста дълго време след ЗЕТ някъде и тя към 13-13 г.с .Роди живо и здраво бебче
Лека и безпроблемна до края Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия