Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 90 254
  • 741
# 300
Няма по-добър и по-лош, според диагнозата за едни е добре едно, за други друго. Най общо, дългия е за млади и с добър резерв момичета, вадят се повече яйцеклетки от тях могат да се подберат най-добрите ембриони и доста често имат и за замразяване, при нас с намаления резерв, такава стимулация не върши работа, с късия протокол не се натоварват толкова яйчниците, целта е малко, но качествени яйцеклетки. Лаишки ми е отговора, но горе долу ще разбереш. Според случая докторите преценяват, кое е добре за нас.
Виж целия пост
# 301
Буба, когато си по къс протокол винаги стартираш в понеделник. Поне при мене и двата пъти беше така. После те вика в петък и следващия понеделник. Така ,че аз предварително го знаех и ползвах отпуска " на дупки". Оттам вече е трудно предвидимо. Зависи как ще реагираш. Аз реагирах бавно и двата пъти пункцията ми беше на 3-тия понеделник.
Виж целия пост
# 302
Буба, когато си по къс протокол винаги стартираш в понеделник. Поне при мене и двата пъти беше така. После те вика в петък и следващия понеделник. Така ,че аз предварително го знаех и ползвах отпуска " на дупки". Оттам вече е трудно предвидимо. Зависи как ще реагираш. Аз реагирах бавно и двата пъти пункцията ми беше на 3-тия понеделник.
     Mironche, сега видях, че 23.04. е в понеделник. Ами.., от тогава ли се почват тези инжекции, какво точно следва..?
Виж целия пост
# 303
аз стартирах на 6.03.2017 падаше се понеделник извика ме после в петъка беше доволен от фоликулите дадоха ми още инжекции и ме викаше в понеделник вторник мисля че и сряда на 16.03.2017 ми беше пунцията преди това имах на 15 вливки и на 21 беше трансфера
Успех момичета
Виж целия пост
# 304
аз стартирах на 6.03.2017 падаше се понеделник извика ме после в петъка беше доволен от фоликулите дадоха ми още инжекции и ме викаше в понеделник вторник мисля че и сряда на 16.03.2017 ми беше пунцията преди това имах на 15 вливки и на 21 беше трансфера
Успех момичета
    Благодаря Simple Smile Надявам се и аз да реагирам добре и всичко да бъде наред, и с успешен финал! Желая успех на всички.
Виж целия пост
# 305
Буба, сутринта пускаш хормони. Следобед отиваш на консултация и ако всичко е наред, почваш с инжекциите. Ако не са наред хормоните -опита се отлага.
Виж целия пост
# 306
Здравейте момичета, чета ви и виждам че всички които са по къс протокол стартират в понеделник. Мен док. ме вика на 10.04 вторник и аз ще съм по къс протокол и са ми изчислени противозачатъчните за да стартирам тогава. При док. сме от октомври 2017 и ако пак отложим ще съм много разочарована. Всички ли по къс протокол започват понеделник или има изключения
Виж целия пост
# 307
Pavlovka, ти пък сега понеделник, вторник ... Това са съвпадения Simple Smile зависи, кога ти се пада втори или трети ден от цикъла и като сложиш, че събота и неделя, клиниката не работи...първия път съм стартирала в петък, а втория в сряда. Успех и не се притеснявай за такива дреболии!
Виж целия пост
# 308
:
Pavlovka, ти пък сега понеделник, вторник ... Това са съвпадения Simple Smile зависи, кога ти се пада втори или трети ден от цикъла и като сложиш, че събота и неделя, клиниката не работи...първия път съм стартирала в петък, а втория в сряда. Успех и не се притеснявай за такива дреболии!

Благодаря, успокоих се. SmileySimple Smile
Виж целия пост
# 309
Павловка , не казвам че това е правило. Просто при мен беше така . И се движехме групичка момичета по тази схема- понеделник-петък-понеделник. Втората седмица вече всяка я викаше различно, на една пункцията ѝ беше в четвъртък, на друга в събота , а на мен на третия понеделник. Важното е всичко да е наред с хормоните  и яйчниците да реагират правилно, стискам ви палци.
Виж целия пост
# 310
Здравейте момичета, чета ви и виждам че всички които са по къс протокол стартират в понеделник. Мен док. ме вика на 10.04 вторник и аз ще съм по къс протокол и са ми изчислени противозачатъчните за да стартирам тогава. При док. сме от октомври 2017 и ако пак отложим ще съм много разочарована
. Всички ли по къс протокол започват понеделник или има изключения


Не се притеснявай. Ако всичко е наред с изследванията, ще започнете. Аз започвах както се падне- обикновено на 3 ден 🤞
Успех и не му мисли много. След като вече си се доверила на док, следвай инструкциите му и само положителни емоции 🍀
Виж целия пост
# 311
Благодаря ви момичета . Доверих се на док и то много, изчетох всички теми назад, надявам се и аз да успея, като Salilinda или fair wind_82 или всичики успели, цитирах тях двете защото и аз съм с намален резерв моя АМХ също е 0,16

Успех на всички
Виж целия пост
# 312
Здр.и от мен прочетох дословно всичките темички и преживях с вас всичко през което сте минали.сега и на мен тепърва ми предстои да премина през всичко това дано накрая да е с положителен резулта😊😊😊😊😊😊
Виж целия пост
# 313
Много се надявам чакането да не е прекалено дълго кандидастване по фонда одобрение и т.н  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 314
Благодаря ви момичета . Доверих се на док и то много, изчетох всички теми назад, надявам се и аз да успея, като Salilinda или fair wind_82 или всичики успели, цитирах тях двете защото и аз съм с намален резерв моя АМХ също е 0,16

Успех на всички
Желая ти успех всичко ще е наред и ще гушкаш най малко едно съкровище!
Ние мислим живот и здраве април месец да посетим доктора с бебка но мн ми е трудно какво да му подарим за спомен все пак той ни даде най големия дар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия