Кой какви сериали гледа? - Тема 19

  • 89 973
  • 738
# 210
  В зелката Altered Carbon - 1 сезон ,без субтитри.
Виж целия пост
# 211
Благодаря, отивам да тегля Simple Smile
Виж целия пост
# 212
Благодаря, изтеглих го, изглежда интригуващо, гледам го без субтитри няколко епизода и разбирам, ама някак си преведен ще ме грабне повече, тъй че ще изчакам....
Виж целия пост
# 213
Току що гледах първата серия - не ме грабна!
Виж целия пост
# 214
Еха, с пича от The Killing, откъде го свали, нещо не го намирам по нашите торенти.
Аз заради него ще го погледна Grinning
Виж целия пост
# 215
Зарибих се по The Crown.
http://www.imdb.com/title/tt4786824/?ref_=ttep_ep_tt
Много добър! Гледам сериите една след друга.
Аз пък се зарибих от този пост и също гледам сериите една след друга, благодаря! Умирам си за сериали, дето са приключили, или поне някой цял сезон да мога да изгледам,  без да чакам. Особено чакането за субтитри!
Виж целия пост
# 216
Altered Carbon го има в Нетфликс
Виж целия пост
# 217
Някакви отзиви за Dickensian? Смятам да го гледам, изтеглих целия сезон с изключение на 12 епизод. Нито от замунда, нито от пиратския залив тръгва да се тегли епизода. Някой случайно да го има?

Иначе гледах по диагонал първи епизод на Roadies на Камерън Кроу. Не е лош. Ще го сложа в списъка за гледане.
Виж целия пост
# 218
Виж целия пост
# 219
Привет,
споделям заглавия,които сте обсъждали вече,но ги приключих наскоро.

Dark -невероятен,ще си го припомня отново,преди да излезе втори сезон.Време-пространствени изкривявания са ми любими.

Големите малки лъжи- чудничък за мързеливи следобеди.

Табу- интригуващ,противоречив,прекрасни актьори,нямам търпение за сезон  2.

100 code- не ми допадна.Очаквах нещо подобно на  The killing,но актьорите бяха крайно зле .То и оценката говори ,в случая
http://www.imdb.com/title/tt3515512/?ref_=tt_ov_inf
 

 Ще започвам  Millennium скоро. Стар,но пък може да ме изненада.
http://www.imdb.com/title/tt0115270/
Ако преди това не предоставят Табу на тепсия Heart Eyes Доколкото знам,излязъл е първи епизод ,но аз не го намирам.
Виж целия пост
# 220
Чудя се какво ще измислят този сезон. Дали ще задържат нивото?
Виж целия пост
# 221
Надявам се да не ни разочароват.
Виж целия пост
# 222
Единственото, което знам за този сезон, е че ще има самураи Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Ако преди това не предоставят Табу на тепсия Heart Eyes Доколкото знам,излязъл е първи епизод ,но аз не го намирам.

Втори сезон на Табу още не са започнали да го снимат. Ще излезе през 2019г.
Виж целия пост
# 224
Тази работа със самураите не ме ентусиазира, но ще видим...благодаря за инфото!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия