Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 240

  • 99 572
  • 738
# 450

Цитат
#Daha #CesurVeGuzelHaber
Состоялась гала премьера, фильма Онура Сайлак, по роману Хакана Гюндай "Ещё".
На вопрос, о том, почему бывшая супруга Туба Бюйюкюстюн, не пришла на премьеру, Сайлак ответил: Каждый кто был свободен здесь. Дело вовсе не снятии с афиши. Вопрос даже не в том, что сняли с фрагментов. Все это фантазии тех кто писал подобное.

Среди гостей были многие известные имена, такие как Бергузар Корел, Халит Эргенч, Беррак Тюзунатач, Биркан Сокуллу, Пинар Дениз, Селин Шекерцичи, Ебнем Бозоклу Зеррин Текиндор.

Бергюзар Корел и Халит Эргенч которые присоединились к премьере сказали, что им был очень интересен фильм, их коллеги по сериалу "Vatan", Онура Сайлак. Прекрасная актриса Бергюзар Корел дала ответ, на вопрос: «Если Онур предложит вам роль в своем фильме вы согласитесь?» - Соглашусь, если подойдёт сценарий.

Еще одна пара, которая присоединилась к гала, была Беррак Тюзунатач и Биркан Сокулу. Они сказали, что им было любопытно.
https://vk.com/club143398602




Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 451
Здравейте Hug

Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено през вчерашния ден.

Добро утро!
Три неща дръж постоянно в живота си: мир,
 който почива в сърцето, светлина, която обитава ума, и радост,
която работи в душата.
Щастлив ден!

                                 



                                     
Прeмиерата на DAHA.

Вие сте творците на съдбата си. Куражът е вашето рождено право, а не страха; мирът е вашето божествено наследство, а не тревожността
Вие сте господари на съдбата си. Вие можете да създавате и да разрушавате. Посявате едно действие и жънете тенденция. Посявате тенденция и жънете навик. Посявате навик и жънете своя характер. Посявате характера си и жънете съдбата си. Затова вашата съдба е ваше собствено творение. Съдбата ви е съвкупността от вашите навици."

         

Приятен и успешен ден,дами bouquet

Виж целия пост
# 452

Цитат
#Daha #CesurVeGuzelHaber
Состоялась гала премьера, фильма Онура Сайлак, по роману Хакана Гюндай "Ещё".
На вопрос, о том, почему бывшая супруга Туба Бюйюкюстюн, не пришла на премьеру, Сайлак ответил: Каждый кто был свободен здесь. Дело вовсе не снятии с афиши. Вопрос даже не в том, что сняли с фрагментов. Все это фантазии тех кто писал подобное.

Среди гостей были многие известные имена, такие как Бергузар Корел, Халит Эргенч, Беррак Тюзунатач, Биркан Сокуллу, Пинар Дениз, Селин Шекерцичи, Ебнем Бозоклу Зеррин Текиндор.

Бергюзар Корел и Халит Эргенч которые присоединились к премьере сказали, что им был очень интересен фильм, их коллеги по сериалу "Vatan", Онура Сайлак. Прекрасная актриса Бергюзар Корел дала ответ, на вопрос: «Если Онур предложит вам роль в своем фильме вы согласитесь?» - Соглашусь, если подойдёт сценарий.

Еще одна пара, которая присоединилась к гала, была Беррак Тюзунатач и Биркан Сокулу. Они сказали, что им было любопытно.
https://vk.com/club143398602




Лека нощ!  Hug



Само допълвам, после ще го изгледам и аз  Grinning
Виж целия пост
# 453
                       Добро утро! Hug

        



Линка HugВичи HugНадин Hug,благодаря за новините с превод и клипчето! bouquet bouquet bouquet

Още снощи видях снимките от премиерата на Даха,но нямаше пост след моя следобеден и не ги пуснах! Peace

Туба на мероприятия през 2017г.,очакваме я и през 2018г.!


Хубав ден на всички! bouquet



Виж целия пост
# 454
Добро утро!  Hug



Малко ви изпуснах, че вчера мигрената не ми позволи много да чета и пиша, но... наваксах и съм подготвена добре с новините благодарение на вас  bouquet bouquet bouquet

Виждам нови филми и сериали, спомени за това, че ''наши'' сериали са отворили врати за турските в някои държави, а така също и материали за Онур и ДАХА има... поотделно няма как да отразя всичко, че трябва и да тръгвам вече към работното място  Wink

Но... благодаря, че ви има!  bouquet
Така синтезирано съм в крак с новини и клюки дори  Peace



А ДК... чакам да го пуснат по БТВ, та... да го видя като сериал без предишните ми мечти и усещания, които доведоха и до разочарование.  Peace
Все пак не е като нашата приказка ЗС  Wink



Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 455


Ами, всички ги искаме в Дубай, ама някой вече ги е пратил там по метода "Направи си сам" ...колаж Grinning



Видя се пак, че Онур няма отърваване от Туба и ...тъпи журналисти #2gunfire #2gunfire

Няма да се ядосвам, и без това е сиво време навън Wink
Пожелавам хубав ден на всички! Hug И го правя по-цветен с музиката ми за днес Grinning

Виж целия пост
# 456
Здравейте!  Hug



Не видяхме снощи на премиерата на ДАХА Туба, няма да я видим и в Дубай, убедена съм.  Naughty
Затова пък видяхме Онур, добре изглеждаше.




Надин  Hug поне изясни въпросът,за махането на името на Туба от плаката и трейлъра - ние си знаехме, де, че няма такова нещо, ама явно журналюгите не знаеха.  Mr. Green
Туба не се показва от както замина за Париж с децата. Няма нищо за нея и в ИГ на Умут, Сердар бей и Хандан ханъм. Къде се покри, още ли е в Париж, никой, от пишещите по форуми, не знае... newsm78
Дано се появи скоро, а най-вече с новина за проект. Разбира се, тя няма да я каже, дори да има. Докато не започнат сн ние няма да знаем.  Rolling Eyes Поне така беше до сега...  Mr. Green



Имайте успешен ден!  Hug
Виж целия пост
# 457


Няма шест-пет при феновете всякакви Wink Наш Умут  се е превърнал в Хазал виждам  Joy Joy
Има даже и нов клип на Чагатай с дечица Grinning



Виж целия пост
# 458
Привет! Hug



Цвети HugНадин HugЛинка Hug

И мен ме мъчи днес главоболие! ooooh!

 Али Билгин е бил на премиерата на Даха...

Цитат
Али Бильгим, тоже был на премьере Daha. В стори он написал: лучшее за последнее время! Браво АйЯпим!

От блогера Бихтер Динчел....

Цитат
Блоггер Бихтер Динчел: Daha - эффект! Как только проснетесь идите и посмотрите! Не чувствовала ничего подобного, со времён прочтения книги. Настолько классно снял фильм Онур Сайлак! Идите смотреть!

Зеррин Текиндор с Хилял Сарал(режисьорката на ''Кара севда'') на премиерата...


Ден сряда с КПА...


Приятен следобед! Hug
Виж целия пост
# 459
Здравейте Hug

                    

                                  

  

Цитат
Добрый день! Всех со средой-с днём КПА, днём Эльмеров❤❤❤❤!!!!! Интересная статистика по съёмкам нашго любимого сериала..За кадром работала команда из 120 человек. На съёмках за 54 серии работала массовка из 7236 человек. Написано 5130 страниц сценария. Использовано 3908 костюмов. Надето 896 украшений. Прозвучало 86 песен. Использовано для съёмок 1512 различных помещений. Для съёмок команда 3 раза летала в Рим и сняла там 132 часа материала. Элиф 142 раза назвала Омера КОМИССАР. Омер180 раз назвал Элиф СИНЬОРИНА. Пелин 32 раза сказала "Аллих, Аллах, Арда!". Хусейн 280 рахз назвал Омера edem.Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)




Engin Akyurek - Tuba- Felicita

Приятен следобед, дами bouquet
Виж целия пост
# 460


Цитат
#TubaBüyüküstün #UmutEvirgen #OnurSaylak
На передаче Очкарика видео репортаж с премьеры #Daha..
Жур: Почему актриса главной роли, в вашем фильме, Туба ханым не пришла на премьеру?
Онур: Все кто был свободен, здесь..
Жур: Говорят по слухам, слышали от Вас, как вы сказали, что если Туба придёт- меня не будет..это правда?
Онур: Ну это ты так слышал..по твоему это вообще возможно? Кто бы не написал, это вы такое пишите..Ничего подобного нет.
Жур: Но говорят что вы из фрагментов и афиши её вырезали..
Онур: Я хочу здесь прям поставить точку..Афиша была готова задолго до всего, поэтому никто ее от туда не убирал. Также как из фрагментов..вот пожалуйста оператор здесь..он подтвердит, что никого специально не вырезали. Это все ваши фантазии, по мотивам которых вы пишите статьи. А теперь мы пойдём на просмотр. Хорошо? Большое всем спасибо.
Очкарик: Итак,говорят что Туба не пришла на премьеру бывшего мужа, хотя и была приглашена. Вся съёмочная группа подтвердила, что ей было отправлено приглашение. Кстати, она здесь не главную роль играет, а как гостевая актриса.
Серен: Туба права. Зачем ей приходиььб..пр том что у неё второстепенная роль. Да, возможно ты скажешь, что ради того что она много труда вложила в этот фильм, но мы же не знаем в каких они сейчас отношениях.. Видимо есть проблемы. Да к тому же у неё есть другой мужчина, у него тоже..к чему им встречаться на премьерах.
Очкарик: А если бы она пришла с Эвиргеном?
Серен: Это быыдо бы неправильно. Поскольку ладно бы она была гл героиня и реально не смогла бы не прийти..но в этом случае ни к чему..потом были бы слухи, что они снова вместе, раз пришла..Было время, оказывала ему поддержку одним своим присутствием, но сейчас не к месту и правильно сделала.
Очкарик: Этот фильм, взял много зарубежных наград..и ни разу Туба не была на фестивалях с этим фильмом.
Серен: Ну и что ей там делать.. Своё дело сделала все хватит..
Очкарик: кстати все хвалят фильм, очень понравилась там Туба многим.
Серен: Ну как она может не понравиться. Она классная девушка. У сих уже есть другие пары, так что она проявив уважение к его женщине не пришла.
Очкарик: Вот ещё хотелось бы поставить точку касательно последних слухов насчёт Эвиргена и Тубы. Закулисами,в кулуарах поговаривают , что он изменяет ей, с Самиели.. Это уже слишком.. Пора прекратить этот бред. Они хотят уничтожить Эвиргена.
Серен действительно бред. Не поверю.
Очкарик: как известно, у этот пары есть антифаны, которые против их отношений. Они мечтают чтобы она была с другим, популярным актёром. Поэтому распускают ложные слухи про него и Дефне.
Серен: Я тоже хочу обратиться, ко всем фанам Тубы.. Поскольку у них сомнения в отношение него, мол он ведёт ночной образ жизни поэтому такой, сякой.. Это не так. Он очень простой и хороший парень. И он очень любит Тубу. Так что вы со своей стороны, если любите актрису, то уважайте её выбор. Иначе своей антипатией только растраиваете Тубу.
Очкарик: Да, от этого только Туба страдает.
Серен: Ещё раз вам повторяю, вы делаете Тубу несчастной.. Он очень любит её. У него доброе сердце. Он реально хороший. Попробуйте посмотреть на человека, который её любит другими глазами.
https://vk.com/club143398602

Цитат
https://www.instagram.com/p/BdxLJjnFsg3/?taken-by=128..
Также в посте фрагмент интервью:
- Ладно, вы думаете дальше продолжить работать с Хаканом Гюндаем?
- Да, даже начали уже. Мы делаем мини-сериал, в конце января начинаются съемки. Есть очень интересная история, рассказывает о жизни серийного убийцы шестидесяти пяти лет, страдающего болезнью Альцгеймера. С другой стороны, мы готовимся к съемкам нового фильма. Планируем приступить к нему в марте.
https://vk.com/eatb_haber

Цитат
Арабский телеканал Rotana Drama TV анонсирует для поклонников турецкой драмы очередной(😊) повторный показ сериала "Под сенью лип" с 13 января под названием "Годы потерь".
https://vk.com/tuba_bustun
#Rotana_drama, арабский телеканал, напоминает: Для поклонников легендарной пары Ламис&Яхья, вновь спусня годы #нное количество раз, с 13 января, повторяют на экранах сериал с сильнейшей постановкой "Под сенью лип"
Так и написали несчетное количество повторов
https://vk.com/club143398602
Виж целия пост
# 461
Привет Hug

              

                                        



Лека вечер,дами bouquet
Виж целия пост
# 462
След снощната премиера на "Още", днес е един хубав ден за турските журналисти и "журналисти"  Grinning







Да подсиля темата с малко вино и ресторантска храна Laughing



Който иска да сравнява снимките на Онур и Умут. За мен са нормални-от  артист и ресторантьор Peace

Виж целия пост
# 463
Добро утро! Hug



Да си припомним КРА, чиито ден беше вчера, но от клюки нямаше време за спомени!  Crossing Arms




Малко ДК, че ще пътувам и не зная до довечера какви новини ще ни налегнат...






И накрая - фенско творчество





Имайте прекрасен ден!  Hug
Виж целия пост
# 464
Здравейте Hug

Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено през вчерашния ден.

11. 01. 18 е денят на думата "Благодаря!"
Думите на благодарност са словесни ласки, стоплящи човешката душа!


Първо: горещо да благодарим, че сме живи и здрави и нашите близки и приятели, да благодарим, че всяка сутрин започваме заедно с чашка кафе и пожелания, и така завършваме деня....
                                  

Мили дами bouquet Благодаря  ,че ви има.
Нека винаги и за всичко, което имаме да Благодарим!


                                        
  

 Новичко
                           #KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ #TubaBüyüküstün #CesurveGüzel #kivanctuba

                      

Всички от нас са добре запознати със значението на добрият тон и маниерите и с нуждата от тях в ежедневието.
Повечето благодарности, които изразяваме, отправяме сякаш случайно, без да мислим за тяхното значение.
Въпреки това думите на благодарност имат магически свойства - с тяхна помощ хората доставят радост един на друг, изразяват внимание и разменят положителни емоции - нещо, без което животът ни би бил скучен и мрачен.
Психолозите смятат, че думите на благодарност - това са "словесни ласки", които могат душевно да стоплят и успокояват хората.
Но най-важно от всичко е, че думите на благодарност трябва да се казват от сърце!

Хубав и спокоен ден ,дами bouquetДа се надяваме,че някоя новина или снимка ще ни зарадва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия