Откраднат живот - Чуждо тяло 25

  • 59 586
  • 754
# 660
Егати скуката, значи ! Нито Биляна роди, нито Виолета умря, нито Банков и Огнянова показаха, само се мотаят в тази болница и си разменят безсмислени реплики.

Искаш да кажеш Наталия да роди. Wink А Виолета мисля, че ще я оставят за последния епизод.
Виж целия пост
# 661
Егати скуката, значи ! Нито Биляна роди, нито Виолета умря, нито Банков и Огнянова показаха, само се мотаят в тази болница и си разменят безсмислени реплики.
Ама така си се ядосала,че обърка Наталия с Биляна Simple Smile,но си права,де.
Виж целия пост
# 662
Егати скуката, значи ! Нито Биляна роди, нито Виолета умря, нито Банков и Огнянова показаха, само се мотаят в тази болница и си разменят безсмислени реплики.

Искаш да кажеш Наталия да роди. Wink А Виолета мисля, че ще я оставят за последния епизод.

Биляна ми е абсолютно не на място, а пък чак съм я споменала вместо Наталия. Това е от яд 😉
Виж целия пост
# 663
Егати скуката, значи ! Нито Биляна роди, нито Виолета умря, нито Банков и Огнянова показаха, само се мотаят в тази болница и си разменят безсмислени реплики.
Ама така си се ядосала,че обърка Наталия с Биляна Simple Smile,но си права,де.


Е трябва някак да ни поддържат интереса и да сме в напрежение. Ако ни дадат всичко интересно сега, какво ще остане за финала?  Сега карат епизодите леко мудно, но мисля, че в петък ще е нещо голямо.
Виж целия пост
# 664
Голямо... хм, по-скоро претупано! 🙄
Виж целия пост
# 665
Голямо... хм, по-скоро претупано! 🙄

И така може да се каже, съгласна съм. Ще съберат всичко интересно в един епизод. Обаче ще има доста драма и мисля, че ще ни оставят с доста горчилка от развитието на сериала. А на мен ми се иска поне един път да свърши малко по-положително, ама надали.
Виж целия пост
# 666
Добре де, в промото на целия сезон, когато даваха че някои от героите са картонени, се видя че Виолета е на стола на Банков. Пропуснала ли съм го този момент в сезона или просто не съм го разтълкувала правилно? Лорчето също беше картонена, а Мазов си държеше бебето, явно ще се разделят.
Виж целия пост
# 667
Тази вечер гледах с половин око и си викам, че съм пропуснала нещо интересно, а то всъщност такова нямало.
Надявам се да ни компенсират в идните епизоди.

Буковска беше невероятна 😍
Както предположих Биляна ще я върнат, ще си вземе и детето, очаквам да я набутат между Наталия и Калин.

Разнищвахме го доста това промо - не всичко съвпадна, според мен от началото са имали една визия за сценария, но в движение са променили някои неща и от там идва разминаване. 
Виж целия пост
# 668
Добре де, в промото на целия сезон, когато даваха че някои от героите са картонени, се видя че Виолета е на стола на Банков. Пропуснала ли съм го този момент в сезона или просто не съм го разтълкувала правилно? Лорчето също беше картонена, а Мазов си държеше бебето, явно ще се разделят.
Нищо не си пропуснала, по-скоро явно е символ на домогванията на Виолета до контрола върху директорския пост.
Калин вкара желание да замине. Което значи, че явно и той не е сигурен ще играе ли в пети сезон. Накрая в следващия сезон ше гледаме зашеметяващия любовен триъгълник между Васко, Жекова и Йосиф Grinning
Виж целия пост
# 669
Много  ме дразни Евгения, няма такава клюкарка...
Виж целия пост
# 670
Как може тая Биляна да е такъв дебил.... Как може да тръгнеш като знаеш, че повече няма да я видиш... Disappointed Relieved
По време на вечерята с Калин и Наталия имах чувството, че ще вмъкнат елемент от финала на Отчаяни съпруги... сещате се... един умира, друг се ражда... кръговрата на живота...
Виж целия пост
# 671
Е, не съм съгласна. Все пак има и дете, за което трябва да се грижи. Ето -взе решение да се върне с малкия. Баща и каза, че може да живее и месеци - Божа работа. Със сигурност не взе лесно решението да замине.
Виж целия пост
# 672
Детето е болно. Затова се прибра.
Виж целия пост
# 673
Е, болно е... Едва ли е на дереджето на майка й... Тва дете не е само. Има си и баща все пак.
Виж целия пост
# 674
Спокойно  след днешната  супер-постъпка на Вили /за разкриване на далаверите/ можеха  елегантно да я "угаснат"  и Билянка да си тръгне  разплакана .
Имам чувството ,че ще ни тормозят още поне  два епизода  с красивата умираща .Прекрасна игра на Буковска , но  това вече е прекалено и досажда .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия