Добра вечер на всички!
И весели празници! 
- Много ми харесва песента от 28-ми оригинален епизод, която започва от 66.12. Самият момент, по време на песента е много нежен, чувствен и вълнуващ. Може би, наистина е по-правилно, че не са изписали текста на песента, защото е момент, в който думите са излишни! Но на мене ми е интересно да разбера текста на песента, а не го намирам. Ще съм ви много благодарна!!!

. Много ми се искаше да го започна още когато започна да се излъчва през 2015 мисля
, но тогава бях отдадена на Ашка и хич не ми се гледаха драми. Е, вярна е приказката всяко нещо с времето си
.
. Не знам по тв на кой епизода са всъщност, че си го гледам в нета. Първо започнах с бг аудио, пък после преминах на субтитри, че е най-добре като чувам гласовете на актьорите.
, имат си химия, определено. Каан - оххх много мога да изпиша за него. Мисля, че не съм го гледала преди това, но ролята му на Емир Козджоулу му е лепнала точно като ръкавица. Погледът му според мен си е точно като на типичен злодей и студенокръвен човек. Вманиачен в любовта си към Нихан, изобщо никой и нищо не го интересува. Дори това, че с манията той я нарянява, не го интересува. За мен това му поведение е следствие от отношението на баща му към него и липсата му на майката от детството му.
. Ще се радвам ако има и други като мен, които наскоро са започнали да го следят
.
Но само по Диема Фемили ,а ти си доста напред. Снощи дадоха как Зейнеп се ожени за Озан . А по повод Каан-може да го гледаш и в Изкушение по БТВ от 15ч. Целият каст е подбран идеално.
Става ми все по неприятна като образ ,на моменти даже повече от Емир . Възползва се от слабохарактерният и по детски наивен Озан за постигане на целите си.

Простовато момиче е Зейнеб и най -вероятно иска да предизвика ревност у Емир в случая. Той ми се видя доста учуден за младоженците ама бързо ще измисли нещо предполагам. Жал ми стана за Озан. 



. Много ми се искаше да го започна още когато започна да се излъчва през 2015 мисля
, но тогава бях отдадена на Ашка и хич не ми се гледаха драми. Е, вярна е приказката всяко нещо с времето си
.
. Не знам по тв на кой епизода са всъщност, че си го гледам в нета. Първо започнах с бг аудио, пък после преминах на субтитри, че е най-добре като чувам гласовете на актьорите.
, имат си химия, определено. Каан - оххх много мога да изпиша за него. Мисля, че не съм го гледала преди това, но ролята му на Емир Козджоулу му е лепнала точно като ръкавица. Погледът му според мен си е точно като на типичен злодей и студенокръвен човек. Вманиачен в любовта си към Нихан, изобщо никой и нищо не го интересува. Дори това, че с манията той я нарянява, не го интересува. За мен това му поведение е следствие от отношението на баща му към него и липсата му на майката от детството му.
. Ще се радвам ако има и други като мен, които наскоро са започнали да го следят
.
ох говори ми
. Е, по-назад съм от теб, на 15 еп почти със сериите по фемилито. Ох тая гад Емир. Нямам търпение да видя как му пада царския ореол! А Бурак, леле потъва и аз в погледа и усмивката му.
ох говори ми
. Е, по-назад съм от теб, на 15 еп почти със сериите по фемилито. Ох тая гад Емир. Нямам търпение да видя как му пада царския ореол! А Бурак, леле потъва и аз в погледа и усмивката му.



ох говори ми
. Е, по-назад съм от теб, на 15 еп почти със сериите по фемилито. Ох тая гад Емир. Нямам търпение да видя как му пада царския ореол! А Бурак, леле потъва и аз в погледа и усмивката му.
хайде ще пиша в спойлер 
. Както и за Озан. Асу обаче ми се струва, че ще премина на грешната страна, т.е на Емир
, Зезето не забременяваше ли от Емир, и такъв спомен имам? Асуто пък успя да си надвие на ината и се омъжи за Кемал, ама май и техния брак си беше само на книга
. Зейнеп изобщо успява ли да се ожени за Озан? Охх, аз май много въпроси задавам, ама ми е чок любопитно как се развива историята, пък и вечер след работа нямам много време, че и на детето и мъжа ми да обърна внимание. Опитвам се докато готвя да го гледам на тела 
Препоръчани теми