Нашите second hand находки- Тема 39

  • 121 443
  • 771
# 510
А случайно да има накъде календар на цените на Хумана Пловдив? Интересувам се,че съм с количка и бебе и ми е трудно разкарването ей така за нищо.И също така фреята на гарата за 1 лев има ли вече пролетно зареждане ?

И аз съм с количка, как влизаш в Хумана изобщо, по тези стълби? Или не е само тази до Паша. Иначе във Фейсбук им виж цените.
До въпросната Фреа още не съм ходила, нещо голямо ли е?
Виж целия пост
# 511

И аз съм с количка, как влизаш в Хумана изобщо, по тези стълби? Или не е само тази до Паша. Иначе във Фейсбук им виж цените.
До въпросната Фреа още не съм ходила, нещо голямо ли е?
Голяма е Фреата и преди там се намираха доста бебешки и детски неща - сега не знам кака е... Там всяка дрешка си е с етикет с цена и нямат намаления. Спрях да ходя когато започнаха да се "оливат" с цените. Но пък с колички достъпа е лесен, за разлика от Хуманата.
Виж целия пост
# 512
Там не е ли всичко по 1лв.?
Виж целия пост
# 513
Там не е ли всичко по 1лв.?
Има Фреа по един лев само до гарата, Но там има и нормална, друга има срещу Тримонциум, която не е много голяма и трета - най голямата е на кръстовището на Шести септември с Цар Борис III. Аз говорех за нея.
Виж целия пост
# 514
Момичета, утре съм командировка и мисля да отразя местната мания. Някой има ли излишен код в случай, че харесам нещо 🙂 Благодаря 🤗
Виж целия пост
# 515
Точно не ходя никъде с количката освен в квартала ,аз на автобуса с нея не мога да се кача.Исках да отида до фреите на гарата ,но не ми се катерят автобусите.Та в тази връзка някой виждал ли е във вторите употреби да се продават ергономични раници за бебеносене?
Виж целия пост
# 516
Има Фреа по един лев само до гарата, Но там има и нормална, друга има срещу Тримонциум, която не е много голяма и трета - най голямата е на кръстовището на Шести септември с Цар Борис III. Аз говорех за нея.
Аз говорех за тази по 1лв. Wink
Иначе има още една-зад Четвъртък пазара Wink
Виж целия пост
# 517
Има Фреа по един лев само до гарата, Но там има и нормална, друга има срещу Тримонциум, която не е много голяма и трета - най голямата е на кръстовището на Шести септември с Цар Борис III. Аз говорех за нея.
Аз говорех за тази по 1лв. Wink
Иначе има още една-зад Четвъртък пазара Wink
Разбрали сме се... Smile
Виж целия пост
# 518
Точно не ходя никъде с количката освен в квартала ,аз на автобуса с нея не мога да се кача.Исках да отида до фреите на гарата ,но не ми се катерят автобусите.Та в тази връзка някой виждал ли е във вторите употреби да се продават ергономични раници за бебеносене?

Днес гледах една нова с цена 12 лв , но разбирам ,че си в Плд. Гранд Мъпета във Варна над Чаталджа. Ако те интересува , мога да ти я снимам и евентуално пратя с наложен платеж.
Виж целия пост
# 519
Естествена кожа, 2лв 😀 напоследък находките ми са само в тази насока.
Виж целия пост
# 520
Естествена кожа, 2лв 😀 напоследък находките ми са само в тази насока.

мечта Simple Smile))) и аз искам така Heart
Виж целия пост
# 521
Какво попадение. Браво, Поли. Със здраве да си ги носи малката госпожица. ♡
Виж целия пост
# 522
Играчка, за 0.50 ст
Виж целия пост
# 523
Точно не ходя никъде с количката освен в квартала ,аз на автобуса с нея не мога да се кача.Исках да отида до фреите на гарата ,но не ми се катерят автобусите.Та в тази връзка някой виждал ли е във вторите употреби да се продават ергономични раници за бебеносене?

Днес гледах една нова с цена 12 лв , но разбирам ,че си в Плд. Гранд Мъпета във Варна над Чаталджа. Ако те интересува , мога да ти я снимам и евентуално пратя с наложен платеж.
Да интересува ме ще се радвам за снимки и ако има марка и модел също да се ориентирам.Ще съм благодарна за услугата ви.
Виж целия пост
# 524
Да се похваля 😉 Много съм хепи и до сега досаждах на МП с покупките от днес, след като през деня обясних на всеки, който се нави да слуша 😂 От командировъчната мания излязох с мега торба- от години не ми се е случвало да ми харесат на куп толкова неща. Взех си две рокли, три блузки с дълъг ръкав пролетни, страхотна тениска на S Oliver за МП и чисто нова чантичка в прекрасен жълт цвят. Много благодаря на всички, които се отзоваха с кодове- използвах само един, така че ако трябва на някой да пише ☺🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия