Звездни компромати - част 347

  • 114 940
  • 744
# 435
Виж ти, какво? КАКВО за ръцете? Недей да ми скромничииш! Grin На мен са ми слабото място... Blush
не ми се правѝ на недоразбрала корелацията между големите ръце и големината на...месото. ми, няма засрамен емотикон, въпреки, че изобщо не се срамувам Laughing
... напомни ми на един софийски дружбенец,който сваляше моя приятелка с фразата " искаш ли да топнем мръвката"  Sick  Tired
Виж целия пост
# 436
фразата " искаш ли да топнем мръвката"  Sick  Tired
Хм, аз го знам с "чушката". Ма може да е различно в различните квартали Mr. Green
Виж целия пост
# 437
Бе то и банан някои му викат,ама това "мръвка/месо"  си ми е откровено противно.
Виж целия пост
# 438
Радева този път е нацелила ваксата - дължина, деколте, флоралните мотиви отвличат вниманието от широките рамене и придават женственост, което при нея е задължително. Дано прогресът не е грешка Bowtie
Виж целия пост
# 439
Започвам да си мисля, че след като получи одобрение, съвсем умишлено прави гафове. За да се шуми около нея. Да не я забравим.😁
Виж целия пост
# 440
На мен пак си ми прилича на генерал. Само еполетите й липсват.
Виж целия пост
# 441
Е сега вече  няма какво да кажете!
Скрит текст:


Аз реших, че си изнамерила снимка на президента, на която хубаво да се вижда големината на дланите и на стъпалата предвид горната дискусия Joy
Виж целия пост
# 442
Радева този път е нацелила ваксата - дължина, деколте, флоралните мотиви отвличат вниманието от широките рамене и придават женственост, което при нея е задължително. Дано прогресът не е грешка Bowtie
Не бих казала, пак още в отварянето на снимката широките рамене забелязах-за това няма какво да направи, но този път е наистина добре облечена.
Виж целия пост
# 443
Не понасям присъствието на Радеви по принцип, хеле пък на президентшата, но този път е дооооста добре. Получава стимулиращо да Joy. Тя е имала и други добри попадения, де, но и аз си мисля, че ако стане прекалено примерна, ще я забравим. Друго си е да окъка пейзажа, по 20 страници да ѝ дъвчем чорапогащника.

Друга любимка (ирини)
"Горе-слънце, долу - земя, вътре -мир."
У̀мре да се прави на йога-хипи. Но снимката е хубава.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 444
Искате да ми кажете, че някакъв младок умира да спи с това??? Че се свършиха всички красиви жени на света...
https://www.instagram.com/p/BdVxtoulIGq/
Виж целия пост
# 445
Искате да ми кажете, че някакъв младок умира да спи с това??? Че се свършиха всички красиви жени на света...
https://www.instagram.com/p/BdVxtoulIGq/
Както се казва-за всеки влак си има пътници.
Не ù знам живота с подробности, ама явно тя се чувства, че живее живота на мечтите си-най-накрая има мъж до себе си, във фб я възхваляват в каква добра форма е, тя си харесва надутите джуки, щом все на тях акцентира в снимките...
Виж целия пост
# 446
Арабите не подбират. Ако има шанс да се докопа до Европа, съвсем.
Виж целия пост
# 447
Satisfied SatisfiedПод "добра форма" сигурно имат предвид дългия бедър, който е извадила на тая снимка:
https://www.instagram.com/p/BdVjj4WlBcI/?taken-by=vaniachervenkova
Виж целия пост
# 448
Колкото, толкова! Поне плочките не са накривени от дължината на бедъра. Stuck Out Tongue
Нали разправят, че била симпатична даже на живо...
Виж целия пост
# 449
Ирини ме кефи, да подариш семейната почивка за Великден като Коледен подарък на децата, как не се сетих да го направя? Можеше и новогодишната да им подаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия